Páteční soutěž s Hipp příkrmy - Jaký je oblíbený příkrm vašeho prcka?

klararohlikcz
29. led 2016

Krásné páteční ráno maminky, těhulky a budoucí maminky,
určitě to zná každá z vás nebo brzy pozná 😀 Jaké příkrmy budu kupovat, budu mu vařit nebo obojí?
Já to neřešila, já zkoušela mnoho značek na trhu a nejlépe z toho dopadl Hipp. Krásně voní, dobře chutná a ráno pomáhá 😀 Ne, dělám si legraci. S Hippem mám ty nejlepší zkušenosti, Danielce budou za chvilku tři roky a stále i nápoje od Hippu u nás nesmí chybět. Navíc jejich srdíčkové vaničky s těstovinami malé moc chutnaly.

Dnes si zasoutěžíme o 5 balíčků Hipp, navíc každý v hodnotě 500 Kč!
Jaké příkrmy váš prcek má nejraději nebo víte, že mu určitě budete dávat?
Příspěvky vkládejte sem do dnešní půlnoci t.j. do 29.1. a já v neděli vyberu pět z vás.

Krásný den

Klára

sarka131
29. led 2016

Náš malý tento týden začíná s Hipp první mrkev a první dýně, moc mu šmakují 🙂

tomikkubik
29. led 2016

U nás zatím vede Alnatura

ladyhacek
29. led 2016

Tak já malému vařím i kupuji skelničky a to i od Hippu - mám pocit, že mu dávám to nejlepší. Skleničky kupuji především s telecím nebo jehněčím masem (to normálně nekupuji a nevařím 🙂 ), ale u nás nesmí chybět jejich fenyklový a heřmánkový čaj a jejich zelenina s telecím masem. miluje také lososa, ale bohužel dělají jen v těch malých skleničkách takže kupuji po dvou.

amazonka.k
29. led 2016

Zatím nepozře nic, třeba bude Hipp první příkrm se kterým si dá říct 😀

zlatkavlk
29. led 2016

Hezký den,
my s příkrmy teď právě začínáme, máme pár skleniček od Hipp na zkoušku, zatím byla mrkvička a dýně - to byla velká hitovka 🙂 plus rýžová kaše také od Hipp má velký úspěch...zapíjíme fenylkovým nebo heřmánkovým čajem, také Hipp... takže za nás Hipp hipp hurá 😀

janulina90
29. led 2016

Co se u nas bude varit zatim nevím. Počkám čím mě muž překvapí 😊

mrkew
29. led 2016

Jeee to by bylo super vyhrát magdalenka pul roku zítra basti nejradši brokolici cuketu masíčko zatím zadna sláva. .

kkouzlo
29. led 2016

Já zatím zkouším, co bude Jeníčkovi vyhovovat....zatím jsem vyřadila Hami, domácí také nechce. Vezme na milost jenom něco, kde je maso, jinak sní 1/4 malé skleničky. Zrovna dneska se chystám pro novou várku a mám v plánu Hipp, Alnaturu a něco, co objevím v DM

victress
29. led 2016

dceři jsem před 3 lety koupila pár skleniček zeleninových příkrmů od Hami, ale nedalo se to jíst, nechápu, proč do všech, dokonce i prvních příkrmů dávají rajčatový protlak 😝 😝 😝 takže jsem zbytek skleniček vyhodila slepicím, synovi jsem raději nekoupila už ani jednu, ale v nemocnici jsme byli nuceni jednu ochutnat, protože nic jiného jako kojeneckou stravu neměli a už si nepamatuju značku, ale byl to rovněž hnus, takže já synovi vařím zásadně domácí stravu, to jediné sní, pokud někam jedeme, vezmu s sebou do krabičky nebo vezmu raději ovocnou přesnídávku, které se dají jíst. Od Hippu jsme také měli a byly výborné 🙂

janiczkad
29. led 2016

Primárně vařím, kupované příkrmy dávám pouze když jsme na cestách nebo z nějakých jiných důvodů nemůžu uvařit. Máme vyzkoušeny Hipp a Hamánek a ze mě teda raději Hipp, příkrm má lepší vůni, lépe chutná a malá mi dokonce snědla i příkrm s kousky a to ve mnou uvařeném jídle kousky odmítá 🙂

joannah13
29. led 2016

já teda chtěla jen vařit, ale co mi syn začal s jídlem stávkovat, byla jsem už zoufalá, protože prostě nechtěl jíst vůbec nic, tak jsem zkusila v nouzi i skleničku a světe div se, ty mu jdou mnohem lépe, než mnou láskou vařené příkrmy 😀 nedávám je asle často, třeba když někam jedeme nebo nemám čas.. kupuji buď Alnaturu nebo Hipp

mysicka_lb
29. led 2016

Syn už je starší a momentálně prožíváme období vzdoru a totální nespavosti. Včera si okolo 23h v noci postavil hlavu, že nutně potřebuje jíst a nutně si to jídlo musí vybrat sám🙂. Než riskovat zboření paneláku,radši jsem mu vyhověla. Měli jsme zrovna ve špajzu dvě skleničky masozeleninových příkrmů od Hippu, protože jsme narazili v obchodě na akci - jinak už dostává klasické jídlo. Když je viděl, chtěl hned "to" a nic jiného. Pak už jen sáhodlouze přemýšlel, jestli si vybere těstoviny s mořskou rybou a rajčaty, nebo těstoviny s rajčaty a telecím masem🙂). Zvítězily nakonec ty první, ohřála jsem je, zblajzl je a do deseti minut vytuhl. Teď se jen modlím, aby si na snídani nevybral ty druhé těstoviny a já nemusela lítat po obchodech a hledat, kde mají další akci na Hipp.

tristizia
29. led 2016

Náš malý jede taky na Hippu. Máme mléko, se kterým jsme byli jako s jedním z mála spokojení, takže po ukončení 4. měsíce jsme najeli i na příkrmy od Hippu. Zatím máme samotnou zeleninu, kde nejvíce šmakuje dýně a cuketa s bramborou. Příští týden začneme pomalu zkoušet i maso.
Měli jsme i fenyklový čaj, ale asi je malý jeden z mála, kterému fenykl vadí a ještě více nadýmá.
Na internetu jsem koupila meruňkový nápoj od ukončeného 4. měsíce a trochu mě zklamalo, že tam je cukr, pro tak malé dítě. Nakonec mi to tak vůbec nevadilo, celé jsem vypila, chutná totiž úplně stejně, jako mé oblíbené meruňkuvé cappy 😀 Přikládám foto naší poslední objednávky 🙂

ladygodiva
29. led 2016

Dcerka ještě příkrmy nemá, až začneme vařit, tak bych chtěla začít asi mrkvičkou a pak postupně přidávat brambory a další druhy zeleniny. Těším se na to, jak se bude u toho tvářit, zda-li jí to bude chutnat. Už teď nás čile pozoruje když jíme my, tak doufám, že nebude v jídle vybíravá stejně tak jako nejsme vybíraví my rodiče. Určitě jí budu vařit čerstvé věci a případně zavařovat do skleniček, např. na výlety, dovolené atp.

eemilka
29. led 2016

"My" už jsme vlastní holka, tak máme vlastní názor a pohrdáme zeleninou. Maso máme rádi, ale to chceme radši jako kus masíčka na talíři, nikoliv jako příkrm ve skleničce. Tj. u nás letí výhradně přesnídávky ovocné. Ale ty teda milujeme všichni, nejen malá "my", ale taky maminka s tatínkem. Ze značek jsme kupovali hlavně ty levnější: Bebivita, Hami, Babylove. No a pak cokoliv ovocného v sosacích kapsičkách, to je neuvěřitelná záchrana kdykoliv a kdekoliv.

kariii
29. led 2016

Tak tato výhra by se mi hodila 🙂 akorát budu začínat s příkrmy a na Hipp jsem slyšela jen chválu zatím, tak určitě chci vyzkoušet, takže teprve uvidím jak mu zachutná 🙂

pavlikovarenata
29. led 2016

My u našeho mrněte začínáme s příkrmy již po několikáté a doufám, že teď už se konečně rozjí 😀 Naivně jsem si myslela, že mu budu vyvařovat z domácí zeleninky, co mám na mražáku, ale zatím mu jedou jen kupované. Kombinujeme různé značky, protože ne každá má všechny druhy zeleniny - takže hipp, babylove, alnatura a něco od hami (květák). Ale teda už teď je vybíravý, včera mu třeba cuketa s bramborem od babylove vůbec nešmakovala 😀 Jinak od hippu máme nejradši kaše! Ty baští náš 2,5-letý k večeři stále.

barcatom
29. led 2016

Zatim teda zadne ale pokud bude po mamince tak sni vsechny dobroucke 😀 😀 😀

jhhd
29. led 2016

Příkrmy pro své děti si vařím sama a to včetně přesnídávek, které vždy s babičkou s láskou zavařujeme, když je sezóní ovoce. Ale na cestách, dovolených a dlouhých výletech jsou kupované skleničkové příkrmy neocenitelné. Nejčastěji nás tedy na cestách doprovází příkrmy Babylove z DM. Od Hippu jsme pak měli kaše Na dobrou noc a ty nám šmakovaly moc.

bimmka
29. led 2016

Máme kombinace vaření a příkrmy, na jídle jede už d 4 měsíce, protože měla prostě hlad. Příkrmy jedině hipp nebo bebivita (což je vlastně nebio hipp🙂 ) Nejvíc u ní vede jejich meruňkový nápoj. Mě nejvíc chutná zeleninová směs. Ale po čem se může utlouct je losos s bramborem a mrkví, ale ten vede více od maminky. Ale stejně největší dobrota, kterou by jedla pořád jsou kukuřičné křupky.

tichackova
29. led 2016

Miminko cekam az za 7 tydnu, ale uz ted vim, ze budu kombinovat sklenicky/domaci vareni. Hlavne na cesty se sklenicky hodi🙂 S dcerou jsem to dělala stejne a kupovali jsme Hami, Hipp a Alnaturu

sixtynka
29. led 2016

Ahojda, my jsme teprve s Nikolkou s příkrmy začaly. Nejdřív jsem vařila a žádná sláva, pak to ani nechtěla ochutnat, viděla z dálky lžičku a bylo hotovo, křik, křik, křik....... Pár dní jsem počkala a zkusila dát mrkvičku a dýni od Hippu, neskutečný obrat, mala se olizuje až za ušima a zapíjí Hippovou šťávičkou. Lepší to být ani nemůže!!! Dneska zkusíme brambory se špenátem a se smetanou, ale věřím, že jí to zase bude chutnat. Hipp je jednička na trhu!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

kalkulantka
29. led 2016

Super téma, my s malou zrovna dnes budeme dávat první příkrm, už se moc těším jak se bude tvářit 🙂 Mám tedy připravenou první lžičku od Hami, dostala jsem totiž u doktorky nějaké testovací balení...

U první dcery jsem měla pár příkrmů pro potřeby nouze a to jsem kupovala co mne zrovna zaujalo. Jednou Babylove, jednou Hipp atd. baštila totiž skoro vše s velkou chutí, jen Hamánek se nám moc neosvědčil... 🙂 Ale jinak jsem vařila a budu vařit v parním hrnci od Aventu, který zároveň i mixuje. Uvařené přebytky si pak vždycky schovám do mrazáku v nepostradatelných VIA pohárcích https://www.rohlik.cz/?productPopup=1300207-ave... nebo ve formičkách na led 😅

kuchta20
29. led 2016

Náš prcek je jedlík od narození, do šestého měsíce jsem měla pocit, že mi visí neustále na prsu, že jediné, co celé dny dělám, je, že ho kojím. Od šestého měsíce jsme začali přikrmovat (no přikrmovat se tomu asi v našem případě říkat nedá, protože ten náš otesánek snědl rovnou celou skleničku a ne očekávané 2-3 lžičky) . Samozřejmě mu i vařím, ale jsou některé potraviny (kuřecí maso, špenát), které si kupovat netroufám a věřím kvalitním skleničkám (kupuji jedině Hipp). Pak je u malého velice oblíbená sklenička s králičím masem a fenyklem, kupujeme také čaje od Hippu a ovocné šťávy. Už mi pomalu dochází zavařené ovoce (když jsem mu v létě zavařovala asi 100 skleniček s domácím ovocem, tak mně ani ve snu nenapadlo, že už v zimě nebude mít co jíst a budu muset dokupovat!), tak to taky ráda sáhnu po skleničce od Hippu (nejdraději kupuji hrušku a švestku).

bobulinka
29. led 2016

Nu já jsem velmi rychle přešla z toho budu vařit na koupím sklenici. Občas si to vyčítám, nějakou dobu vydržím vařit a pak se k nim zase vrátím. Nejsem nijak zaměřená na jednu značku. Koupím obvykle sklenici v akci, ty větší skleničky dávám na 2x a přivařím k tomu přílohu. Kupujeme jak Hami tak Hamánek, Hipp jsme asi taky párkrát měli. Děti mi naštěstí baští všechno 🙂

dora13
29. led 2016

Honzik, ac velky nejedlik, mel hodne rad prikrmy v plastovych srdickach, jeho nejoblibenejsi byly lasagne a mini rigatone 🙂 Krome toho jeste cokoliv, v cem byly ryby 🙂

kh
29. led 2016

Hipp dynovy vedl mezi vsemi prichutemi.
Zkusili jsme ruzne znacky a zustali u Hippu. Levnejsi znacky nemelo cenu kupovat, uz podle vzhledu bych to nejedla ani ja. Masove měli divne kousky slach nebo co to bylo.
Ted uz ale vzhledem k veku maly dostava pouze ovocne prikrmy jako svacinku.

petratr
29. led 2016

Naši synové ujíždějí na skleničkách. Nevím, možná jsem tak špatná kuchařka🙂))) nebo výrobci dávají do skleniček nějakou tajnou přísadu, ale ať se snažím sebevíc, kluci u jídla ze skleniček vrní blahem a když jim uvařím domácí jídlo, tak je musím prosit na kolenou, aby to snědli, různě zabavovat apod. Takže na skleničky nedám dopustit a Hipp je moc dobrý, takže případná výhra by nám všem udělala velikánskou radost🙂))

dasulka918
29. led 2016

Zdravím, naše malá je pěkný jedlík. Kojení nám bohužel moc dlouho nevydrželo a hladový křík jsem musela nějak utišit, jako první tedy ochutnala UM od Hippu a od té doby jsme mu věrné. Dceři bylo 9 měsíců, a tak příkrmy nemohou chybět. Kombinuji domácí vaření s kupovanými příkrmy - opět jako první byl Hipp a První mrkev. Zelenina jí celkově moc chutná, zkoušíme i jiné značky, ale u Hippu se mi líbí,že se dá koupit i samotné bio maso, mám jistotu kvality a k tomu si už mohu přidat vlastní zeleninu, protože přece jen z úpravy kupovaného masa pro malé mimčo mám trochu obavy. Jo a teď zkoušíme vlastně i kaši na dobrou noc od Hippu 😉 🙂

markytka_1
29. led 2016

Snažím se příkrmy vařit, ale samozřejmě je i kupujeme, zkoušeli jsme několik značek, ale HIPP vede na celé čáře i co se týká kašiček či čajíků, nedám na něj dopustit a už i manžel si zvyknul, co má kupovat 🙂