Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kuchta20
18. bře 2019
Holky, doma se trápíme s příkrmama :-/ Malá má necelých 7 m a necelé 2 m je na příkrmech. Nejdřív jenom ochutnávala různé zeleniny, po zhruba měsíci jsem přidala ovoce a k zelenině maso. Teď jsme ve fázi, že ovocnou svačinku sní celou a moc jí to chutná (samozřejmě), ale tu zeleninu s masem prostě nechce. Buď sní jen pár lžiček a pak hodí pusu na zámek a víc do ní nedostanu nebo začne hned po první lžičce řvát. Jak bych měla teď postupovat, abysme to překonaly? Mám jí dát pauzu nebo pořád a pořád zkoušet? Ale upřímně mě to vaření pak nebaví, když vím, že to stejně poletí do koše :frowning2: A když jí dám sklinku je to stejný, i když to namixuji (část uvařím a přidám sklinku). Jako co jakž takž sní je když to je sladký, třeba s batátem, dýní...Ale přece jí nemůžu vařit vše se sladkým bramborem, jen aby to jedla? To si na sebe akorát upletu bič :frowning2:
Zobraz celou zprávu
kuchta20
14. bře 2019
Holky pomoc!! Jaký sporťák? Měla jsem vybraný Valco sport, ale zklamala mě nenastavitelna rukojeť, ptz já jsem prcek. Který sporťák je podobně super a má rukojeť nastavitelnou? Aby byl lehký, šel složit jednou rukou, nelimitované polohování zad a nohou, nafukovací kolečka?? Děkuji!
Zobraz celou zprávu
kuchta20
12. bře 2019
Holky beauty okénko :grinning: s jakou řasenku jste prosím spokojené? Já dlouhá léta používám L'Oréal colagen a jako je dobrá, jen se mi vždycky obtiskne trochu pod okem. Ne hned po nanesení, ale třeba až za hodinu. Tak hledám jinou super. A ještě suchý šampon, s jakým jste prosím spokojené? Díky!
Zobraz celou zprávu
kuchta20
26. únor 2019
Holky co byste mi poradily, nebo co byste dělaly? Syn 4 roky má od malička nízký svalový tonus, ve vývoji byl ve všem pozadu, ale vše krásně dohnal, jen mu to trvalo a potřeboval popostrčit. Teď je to ale hodně vidět, že je slaboučký, nemá žádné svaly ani sílu. Chodíme na cvičení rodičů s dětmi a i teď jak jsme byli na horách bylo vidět, že prostě nemá sílu v rukách, v nohách, že nezvládne to co ostatní děti. I paní učitelka ve školce říkala, že nemá sílu v ručičkách, že nedokáže tlačit ani pastelku, aby maloval...Co s tím? Mám to řešit třeba s doktorkou? Pomohla by třeba úprava stravy, možná nemá dostatek nějaké látky/železa? Mám si vyžádat třeba krevní testy, jak je na tom? Děkuji za rady.
Zobraz celou zprávu
kuchta20
19. únor 2019
Holky jakou další knihu byste mi doporučili k Albi tužce? Syn bude mít 4 roky. Zatím máme Hravé učení a Zvířátka na statku. S jakou další jste prosím moc spokojené? Děkuji
Zobraz celou zprávu
kuchta20
18. únor 2019
Holky byla jste některá ve Vídni v tom mořském akváriu? Dá se to absolvovat i s miminkem v kočárku?
Zobraz celou zprávu
kuchta20
17. únor 2019
#sunar_tajenka

Mléčný tuk
Zobraz celou zprávu
kuchta20
11. únor 2019
Holky a ještě mám dotaz, lze nějak prodloužit miminku spánek? Naše malá spí doma v postýlce zásadně a vždy jen 30 min, dýl ani omylem, ale co je horší, že se vzbudí vždy nevyspala a s pláčem, sudli si ocicka a je vidět, že by ještě spala, ale už prostě nezabere, i když ji vezmu na ruce a snažím se znovu uspat. Když jdeme ven do kočárku, tak tam spí, dokud jezdím, klidně i dvě hodiny alr v té postýlce je to bída.
Zobraz celou zprávu
kuchta20
11. únor 2019
Holky kdy můžu začít dávat malé takové ty různé křupky? Má 5,5 měsíce a 14 dní ji dáváme zeleninu. Po jídle se může utlouct, jak nás vidí jíst, je celá hotová, tak si říkám, že když jíme my a ona na nás kouká, supla bych ji do ručky nějakou tu krupku, aby ji to nebylo "líto".
Zobraz celou zprávu
kuchta20
Zpráva byla změněna 4. únor 2019
Holky dnes dva dotazy.
1. Jak to funguje v Sephore nebo Douglasovi, když chci vyzkoušet konkrétní makeup? Můžu se tam nechat namalovat tím konkrétním, co chci? A platí se za to něco?

2. Můžu dát na začátku prikrmu řepu? Zatím ochutnala jen dýní a mrkev.

Děkuji
Zobraz celou zprávu
kuchta20
29. led 2019
Parní generátor, ano nebo ne? Případně jaký? Odchází mi žehličky, tak pokukuji po něčem novém.
Zobraz celou zprávu
kuchta20
21. led 2019
Holky poradíte mi restauraci s herničkou/koutkem v okolí Hanušovic? Děkuji.
Zobraz celou zprávu
kuchta20
17. led 2019
Holky je v pořádku, když miminko (4,5 měsíce) třeba několik dní nekaká? Zatím je pouze na mm s občasným dokrmem um (za 24 hod má cca 8 dávek, z toho zhruba 3x jí po kojení dokrmím um). Když jsem jen kojila, byla pokaděná pořád mi přišlo, teď co to míchám s um nekadí třeba několik dní a pak se v noci kroutí a pláče chudinka moje. Ani rourka nepomáhá :-/
Zobraz celou zprávu
kuchta20
12. led 2019
Holky, kdyby jste si mohly vybrat, tak který? Britax b-agile nebo Valco Snap 4 sport? Děkuji za každý názor!
Zobraz celou zprávu
kuchta20
11. pro 2018
Holky, pokud se vám chce, tak jako mě, se pokochat, nahažte sem do komentářů fotky vašich vánočních stromečků, kdo už máte nazdobeno. Ležím teď s nějakým bacilem s atb a nudím se :frowning2: A i jako inspirace, manžel pro stromek pojede tento týden a už taky nazdobíme! :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kuchta20
29. kvě 2015
Nedávno sem nektera kobylka davala fotku práve udelane bezove stavy a vkomentářích byl i recept,nevite kdo to byl?Ja to nemuzu dohledat...:'(
Zobraz celou zprávu