Čtvrteční soutěž o Avent parní hrnec v hodnotě 3300 Kč

klararohlikcz
17. pro 2015

Milé dámy, dnes jsem si pro vás připravila soutěž na téma vařit nebo kupovat příkrmy pro nejmenší🙂
Jaké jídlo dáváte svým nejmenším? Mají raději kupované příkrmy nebo jim vaříte? Já jsem byla typická maminka, co si myslela, že bude stíhat vařit a ještě k tomu pracovat🙂 Realita byla trochu jiná a já jsem kupovala skleničky, Danielka měla oblíbený Hipp. Jednou jsem se dostala k parnímu hrnci od Avent, který zároveň mixuje, a opět jsem se k vaření vrátila, protože je to velmi snadné. Uvaříte, otočíte, rozmixujete a vše hotovo maximálně za dvacet minut. Neskutečný pomocník, který za sebe opravdu doporučuji. Takže za mě jsem poté kombinovala vaření se skleničkami a pro mě tedy značka ideál 🙂

V rámci dnešní soutěže nám dejte tip, jaké jídlo vaše děti milují. Ať už ve skleničce, domácí nebo z restaurace 🙂 Klidně připojte i obrázek.
Příspěvky vkládejte do dnešního půlnoci, jednoho z vás vyberu a dostane od nás Parní hrnec s mixérem Avent v hodnotě 3300 Kč.

Krásný den

Klára

eliska_z
17. pro 2015

Největší úspěch u nás má čerstvé ovoce - jahody, maliny, borůvky, meruňky a další, které si syn mohl celé léto užívat u prarodičů. Nepohrdne ani jiným, cizokrajnějším ovocem. Jako malému jsem střídala vaření se skleničkami, které měl raději. Teď jí víceméně všechno, jako my, jen maso nekouše, to se musí stále mixovat. U druhátka se obávám vaření už nezvládnu. Malý je divoch a vaření je už teď šílená bojovka. Takže mladší bude asi muset být na skleničkách.

catherineb
17. pro 2015

Každý večer před spaním,
dobrou kaši synovi připravím,
banánová mu chutná nejvíce,
papá ji už od šestého měsíce.

Miluje také od HIPPu těstovinky,
chutnají mu víc než ty od maminky.
Občas koupím i nějaké polívčičky,
anebo přesnídávky do ručičky.

Ať je teplo nebo zima,
s jídlem je nám pořád prima,
kupované příkrmy i kaše všem doporučujem
a spokojená bříška garantujem! 🙂

marhab
17. pro 2015

U nás nebyl s jídle nikdy problém....Od začátku příkrmů Adámek sní všechno, co mu maminka připraví. Ano, maminka! Skleničky se u nás nikdy neujaly a to ani na dovolené, když byl hlad největší. Domácí strava je prostě domácí strava. A jako správný chlap, když není "masiko", jako by oběd nebyl. Jídlo je u nás každý den takový malý obřad! Aktuálně u nás vede filet tilápie na másle a opečené brambory, viz foto. V lednu čekáme miminko a tak budeme opět vařit domácí příkrmy a na to by se parní hrnec hodil 🙂

klara.t
17. pro 2015

Ač se tomu nebude chtít věřit, tak jedna moje dcera miluje kysané domácí zelí. Druhá dcera ho naopak nejí. Jedna jí med, druhá med nejí. Na čem se shodnou jsou špagety, kuře na paprice, rizoto z mletého masa, rajská omáčka, hovězí nebo kuřecí polévka a knedlíky.

zabulik
17. pro 2015

Dceři jsem vařila různé dobroty,koupila jsem na ochutnávku i skleničky, ale dceři to vůbec nechutnalo a po mém ochutnání se jí vůbec nedivím.Od malička má ráda rohlík a když s ním nadrobí tak jde hned drobečky luxovat 🙂. Dnes má nejraději svíčkovou od babičky 🙂

xira
17. pro 2015

Moje dcera má nejraději jídlo, které by vůbec neměla, např. párky, suché salámy a to, co jedí dospělí (i když by taky neměli). 😀 Jediné, co jí chutná ze zdravé výživy, je zelenina na všechny způsoby.

berusinecka
17. pro 2015

Já jsem ta blázen maminka, která musí stíhat úplně všechno. Vše vypěstovat, zavařit, uvařit,...Nejlépe všechno domácí. A proto i děti milují vše doma vyrobené. Od marmelád po zavařené ovoce, domácí přesnídávky, domácí šunka, domácí těstoviny, buchty a pečivo..... z jídel milují mrkváče-mrkvové šátečky, báleše-kynuté placky namočené v povidlech a sypané makem, bramborové šlíšky se zelím a masem, mléčnou polévku-ta je top, saláty, dušenou mrkev, milují hokaidové rizoto se sýrem,.... je toho tolik. Vlastně mě nenapadá co dětem nechutná-jí vše od zeleniny, přes buchty, maso až po ovoce. Poslední dobou si zamilovali ze statku čerstvý kravský a kozí sýr a kravské a kozí mléko čerstvě nadojené. Jsou z toho paf-že znají kravičku a kozu, která jim dává mléko a sýr. Pro naše děti je radost vařit 🙂

kubicek11
17. pro 2015

Náš chlapeček má snad nejraději rohlíky 😀 Někdy mi to tak připadá. Ale jinak samozřejmě papá i vše ostatní. Ale co má úplně nejraději je bramborová kaše. Při přípravě si vždycky ze šuplíku vyndá mačkadlo na brambory a než se brambory uvaří, tak si s ním musí pohrát. Pak by ty brambory nejraději rozmačkal sám, ale na to je moc malý. 😀 No, a když se dočká, tak si konečně dopřeje kašičku. A nejlepší je s rybičkou.

tajemna30
17. pro 2015

Krásný večer, tak já mám 4 letou holčičku a ročního chlapečka. A co mají nejraději?
No Natálka - tam jsme od mala rádi když hlavně něco sní, ale s přibývajícím věkem se to lepší, a už si i přidá, což mi jistě maminky nejedlíků dají zapravdu, že není větší radost než prazdný talíř, a ten božský pohled já chci ještěěěěě. Natálka se rozjedla hlavně v kolektivu, a také jí více chutná když při vaření a pečení pomůže, jako třeba tady, při vaření polévky ve školce.
A HOnzík ten je větší jedlík než Natálka - snažím se dětem vařit zdravě a snad chutně, ale ten pořád nedá dopustit na mlíčko od maminky.

nefertiti20
18. pro 2015

Tvarohové buchty od maminky 🙂