Plánujete si doma rodinný rozpočet?

klararohlikcz
16. pro 2015

Plánujete si doma nákupní rozpočet? Pokud ano, poradíte ostatním jak? Kdo má u vás na rodinný rozpočet zásadní vliv a kolik za běžné nákupy měsíčně utratíte?
My doma řešíme rozpočet společně, ale co se konkrétně koupí a za kolik, tak o tom rozhoduju já 🙂
Jednou měsíčně uděláme velký nákup přibližně za 2000-3000 Kč a pravidelně nakupujeme tak třikrát do týdne menší nákupy 🙂 Samozřejmě mimo to jsou ještě nákupy, když máte dítko, takže navíc plenky, výživa a další věci k tomu🙂

klararohlikcz
autor
18. pro 2015

@janovkov my také utrácíme rozumně nebo si to alespoň myslíme, ale ono když se to čas od času dá na papír, tak z toho vznikne zajímavá částka🙂
Na Rohliku například máme několik platebních metod, kdy jednou z nich je Twisto. Neplatíte hned, ale dle podmínek, jak moc to využíváte.Nejméně například od 15 dnů, což také můžeme pomoci s aktuální finanční situací nebo pro lepší plánování nákupů 🙂
Co na to říkáte? Je to pro vás zajímavé?
Mrkněte se případně sem:
https://www.twisto.cz

Hezký den

Klára

janovkov
18. pro 2015

@klararohlikcz Děkuji za odkaz. Twisto asi nevyužiju. Dávám přednost úhradě hned, trochu se bojím toho, jaká částka by to 14 dní "bez placení" byla. Nejsem zastáncem odkladů plateb, člověk pak ztrácí přehled. Nakupuji, když na to mám a vím, že mi to nějak rozpočet nenaruší.

klararohlikcz
autor
18. pro 2015

@janovkov a dáváte přednost placení hotově nebo raději kartou? Protože jsem se minule přistihla, že jak vše platím kartou, tak často nemám v peněžence žádnou hotovost 😀

janovkov
18. pro 2015

@klararohlikcz Raději kartou. Je to pohodlnější a bezpečnější než nosit peníze v peněžence hotově.

klararohlikcz
autor
18. pro 2015

A kdo váhá s vyzkoušením, tak nyní máme akci pro nově registrované zákazníky, že od nás dostanete 200 Kč zdarma na nákupy. 100 Kč dostanete rovnou při registraci ve formě kreditů a dalších 100 po prvním nákupu 😉