Týdenní soutěž - Chtěli byste 3 hodiny týdně času navíc?

klararohlikcz
14. pro 2015

Milé maminky, těhotné i zatím netěhotné☺ Jsem moc ráda, že vám tu tento týden můžu představit naši službu Rohlik.cz. Jsme mladá firma, která chce změnit nakupování v České republice. Jestli už nechcete trávit čas v obchodním centru a kupovat stale stejné potraviny jako mají všude, tak jsme tu přesně pro vás. A co je super, nemusíte nákupy plánovat, my vám je dovezeme už do 90 minut v Praze a Brně.

Nákupy potravin online šetří minimálně 3 hodiny týdně váš čas i vaše nervy v přeplněných obchodních centrech, tak mám tu pro vás velkou týdenní soutěž!

Řekněte mi co by jste dělali, kdyby jste měli 3 hodiny času týdně k dobru?
A můžete k tomu připojit fotku či namalovaný obrázek s tím, co byste s časem dělali. Příspěvek i případně fotku vložte sem do příspěvku. Jelikož je to týdenní soutěž, tak tu příspěvky můžete vkládat až do neděle 🙂
Na konci týdne 5 z vás vyberu a dostanete jeden z balíčků od společnosti Henkel s pracími prostředky Silan a Persil a také jsou ve hře 2 poukázky v hodnotě 1200 Kč na nákup u nás na Rohlik.cz

Tak co vy na to, co byste dělali s 3 hodinami týdně navíc?
Moc se těším na vaše příspěvky🙂

monunkaaa
14. pro 2015

Krasny den,pokud by ty tri hodiny byly v dobe,kdy je nase dceruska vzhuru,tak bych je travila s ni.. pokud by spinkala,tak bych je travila asi praci na baracku a obcas bych je I strasne rada prospala 😉

jitamala
14. pro 2015

Založila bych si firmu na pečení cukroví 🙂

luca16
14. pro 2015

Samozřejmě, že bych chtěla 3 hodiny navíc. Moc ráda bych se zavřela do dílny a něco krásného vyráběla - vím co, ale psát to tu nechci, tak se nezlobte. Chtěla bych totiž začít podnikat až skončím RD. Bohužel dcera mi zatím nedopřává ani chvilinku pro sebe. Říkala jsem si, že to bude lepší s narůstajícím věkem, ale je to naopak horší. No, uvidím. Třeba se to časem změní, je to přeci jen ještě kojenec.

p_ch
14. pro 2015

další tři hodiny navíc? asi bych je věnovala svému muži aby měl tři hodiny čas na naše chlapečky a mohl se jim věnovat :(

sarka49
14. pro 2015

Máme doma měsíční miminko, které neustále vyžaduje moji pozornost a moc mě nenechá si sednout. 3hodiny bych věnovala manželovi a plavani

ta_kacka
14. pro 2015

Budu naprosto sobecka, protože synovi se věnuji maximálně co to jde... Já bych chtěla mít ten čas pro sebe, ale jako opravdu, ne ze dítko spí, tak mám volno a uklizim či vařím... Šla bych si zabehat, namasaz..v klidu vypila kafe- proste zrelaxovat sebe, abych byla více v pohodě...

qz
14. pro 2015

Kdybych byla zdrava, tak jdu na masaz a virivku a vinko 😀

kaciska7
14. pro 2015

Spánek , masáž , posilka 🙂

evkadol
14. pro 2015

Já bych tři hodiny navíc týdně nechtěla. Musela bych o to dýl čekat na druhou malou princeznu, která se nám v dubnu narodí 🙂

vlajka1
14. pro 2015

Tri hodiny navic bych venovala svemu nenarozenemu miminku, ktere nosim pod srdickem. Zpivala bych, promlouvala k brisku, hladila a mazlila, uzivala si kopanecky. Proste bych si uzivala cas jen pro nas dva 🙂

janepa
14. pro 2015

První odpověď, která mě napadla..... Chtěla bych 3 hodiny týdně v klidu a nerušeně spát 😀

medakote
14. pro 2015

První týden bych asi byla hodně sobecká a ukradla si celé tři hodiny pro sebe- třeba bych si dopřála luxusně dlouhou návštěvu knihovny a jen tak si listovala v knížkách a v poklidu si vybrala něco ke čtení.
Druhý týden by mě trochu začalo hryzat svědomí, tak bych nejspíš část času věnovala manželovi- mohli bychom si třeba po letech spolu zajít do kina.
A jak se znám, po pár týdnech by to dopadlo tak, že bych ten čas navíc věnovala dětem a dohánění restů v domácnosti. Dříve zmíněné práce v domácnosti se nepochopitelným způsobem množí, násobí a věnujete-li čas odstranění jedné věci, zákonitě se objeví nedostatky nejméně ve dvou dalších a péče o domácnost mi tak připomíná nikdy nekončící boj s větrnými mlýny.

lvicek2000
14. pro 2015

Ja bych cetla a cetla a cetla a cetla...Strasne mi chybi ty chvile, kdy jsem mela cas a klid se do nejake knizky zacist a zustat u ni. Ted, i kdyz me knizka chytne, musim od ni odejit dle spanku svych deti a dle mych klizicich se oci...Uvarila bych si horkou cokoladu, schoulila se do kresla s nasim kocourem, zabalila do deky a ...vsak vite 😉

romcilena
14. pro 2015

Kdybych je měla v září, věnovala bych je mamince, která posledních 10 dní svého života strávila v nemocnici... Sice jsme za ní jezdili, ale víte, jak to je s 2 malými dětmi...

anakolut
14. pro 2015

Nešlo by to opravit hrubku? Správný tvar je byste, a ne by jste. Opakuje se to v otázce několikrát. http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=575
Kdybych měla 3 hodiny týdně navíc, tak bych je prospala.

rousse
14. pro 2015

předběhla jse mě🙂) já bych chtěla - chtěli(y) byste - děkuji🙂 😎 tvar by jste neexistuje a je to hrubá chyba

mimar
14. pro 2015

Celá rodinka bychom šli někam na nějakou procházku a užívali si chvilky kterou můžeme trávit spolu 🙂

jamborka
14. pro 2015

Protože už jsem se 2 roky pořádně nevyspala (dcera se budí každé 2 hodiny), takže bych konečně 3 hodiny v kuse SPALA!!!!!!

amalka89
14. pro 2015

Vzpomněla sem si na Malého prince, který by šel pomalu ke studance🙂 já bych si lehla do postele s manželem a dcerou a užívala si,že je mám🙂

partyzanka91
14. pro 2015

Já bych ty tři ušetřené hodiny věnovala procházce s kočárkem někde v parku, či hrou na hřišti se svojí dcerou - jsou i příjemnější místa kde trávit čas než přelidněná obchodní centra.
Jinak internetové nakupování má i své pro a proti velké plus je rozhodně ten ušetřený čas a námaha (tahání těžkých tašek, skládání nákupu na pás a do tašky, snaha zabavit dítě během nákupu) a také fakt že koupím jen to co potřebuju a nezláká mě spousta zbytečností na něž narazím cestou.
A jaké jsou mínusy? Některé zboží například ovoce a zeleninu si potřebuju sama osahat a zhodnotit zda vemu nebo ne - u cherry rajčátek pečlivě zkontroluji zda náhodou není mezi nimi nahnilé či plesnivé, také máme rádi menší kuličky jak větší, banány zda nejsou zelené nebo naopak nahnědlé, jablíčka mám radši ta tvrdší... prostě ovoce a zeleninu beru raději osobně. Další mínus je ten že si musím k ceně zboží připočíst také cenu dopravy (pokud nejezdíme nakupovat autem tak se nám to nevykompenzuje benzínem), také musím být doma v době dojezdu dopravce. TAkže opravdu se najdou plusy i mínusy. Ale jsem ráda že možnost nakupovat online je a že je na výběr z několika dopravců. Jinak přeji všem dobrou noc

vercula7
14. pro 2015

Každý tu píše jak by spal ale já to mám jinak.Čas navíc bych chtěla strávit se svou dcerou a proč?Rodičovská mě strašně baví a miluji každou vteřinu co s tou moji nejmilejší můžu trávit a netěším se upřímně do práce z jediného důvodu už svoji dceru neuvidím 24 hodin denně a to bude pro mě asi hrůza.

rezetka
14. pro 2015

Určitě bych je zase obětovala domácnosti.
Ideálně bych se zasnila a vypadalo by to takhle 😎

germaine
14. pro 2015

Zdravím, co bych dělala s třema hodinama?

Děti bych nechala doma manželovi a vzala bych svojí mámu - jednou na večeři, jednou na nákupy, jednou na vejlet...čím jsme starší, začíná mi docházet, že tu nebude navěky... 😅

ducik
14. pro 2015

Konecne bych mela cas na šití, asi 😀 pokud bych zvládla neusnout a odsunula ostatní úkoly. Tento týden bych určitě dorazila mimone malými pod stromeček, uz chudák čeká na sesiti několik týdnů.

laska.nezna.hranic
14. pro 2015

tři hodiny času navíc? pořídila bych si další mimčo, aby mě náhodou nenapadlo se začít nudit 🙂

mrkew
14. pro 2015

Jednoducha odpověď : spala a spala a spala bych :D

igiana
14. pro 2015

Konecne by jsme meli s manzelem vice casu pro sebe, udelali by jsme si krasne rande 🙂.

petratr
14. pro 2015

Zalezla bych do postele s obrovským hrnkem čaje a četla a četla četla některou z těch cca 1130 knih, které na mě čekají ve čtečce. Když nad tím tak uvažuji, potřebovala bych jeden život navíc, protože 3 hodiny týdně jsou málo🙂))

cattus
14. pro 2015

Protoze ditko jeste nemam a s partnerem travim vsechen mozny cas a zaroven mam cas i na sve potreby, asi bych ty tri hodiny casu navic vyuzila pro sve rodice. Ale museli byste zaridit,abych se k nim teleportovala behem vteriny, jinak bych ty tri hodiny stravila na ceste k nim a zpet.
A popravde nestacily by mi tri hodiny tydne, chtela bych je denne. Svym rodicum hodne dluzim a ted kdyz je na ceste jejich prvni vnouce, bych s nimi rada travila vic casu nez par hodin jednou za mesic.

alboo
14. pro 2015

Bud bych spala a nebo je venovala nasemu zvirectvu, diteti rozhodne ne, s tim travim cas porad