VYHRAJTE 400 Kč – Co dáváte svým dětem jako sladkou odměnu?

andrea_itesco
25. kvě 2016

Milé maminky,

určitě dobře znáte, když vás nebo vaše dítko přepadne chuť na sladké. Kupujete pak svým dětem častěji ovoce nebo sladké cukrovinky? Co vaše ratolesti vyžadují spíše a co mají nejraději?

Odpovídejte a diskutujte až do dnešních 17:00, nejzajímavější odpověď odměníme e-kupónem v hodnotě 400 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Na další tři z vás navíc čeká odměna v podobě praktického 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby (https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/product...).

tomikkubik
25. kvě 2016

No bohužel babicky zásobují takovým množstvím čokolád a sladkosti, že stále doma jsou. Já nejradši kupují ovoce, teď v létě to bude meloun, protože starší syn toho i málo vypije, tak do něj dostanu nějakou vlákninu a vodu zároveň. Jinak když už sladké tak třeba něco dobrého upečeme, nebo má rád chleba s máslem a medem. V obchodě se ale taky nevyhneme nákupu sladkého když jdeme s dětmi, teď vede asi brumik. Mladší ještě nemlsa a doufám, že ani dlouho nebude 🙂 nebo ještě děláme různé poháry s ovocem, jogurtem nebo kysanou smetanou.

mkrelo
25. kvě 2016

Synovi je 20mesicu a nejvetsi sladkosti je pro nej mamincino matetske mleko.Na to nikdy nezapomene.kdyz se blizi jeho cas.Nejradeji ma take ovoce a zeleninu.Kdyz je sezona melounu.broskvi..ma rad stavnate a zaroven do sebe dostava vlakninu.V lete vydlabeme meloun a nakrajime ruzne druhy ovoce na kousky a dame do vydlabane misky z melounu.Matej a sestrenice si jen pak chodi.kdykoliv maji chut zobnout si ovoce.Nejlepsi je i to primo ze zdroje.tj.kdyz si hraji na zahrade a utrhnou si jahody.maliny.ostruziny.kanadske boruvky. Nebo doma se snazim mu pripravit z ruzneho ovoce oblicej.zviratko..Delam domaci jablecnou.hruskovou.broskvovou presnidavku.kdy se pouze oloupe ovoce a s vodou rozvari.rozmixuje a plni do sklenic.Ty Matejovi moc chutnaji.Jsem rada.ze ho nemusim nutit a s ovocem a zeleninou problemy v jidle nemame.

kariii
25. kvě 2016

Tak zatím se nás to úplně netýká, ale když malý vidí jist někoho něco sladkého, tak dávám třeba raději banán, ale malý má teprve 9 měsíců 😊 a to už za mnou mamka přišla, ať mu dávám ocucat mléčnou čokoládu 😀😀😀takže opravdu zatím raději ovoce 😀

jannca82
25. kvě 2016

Sladkou pusu od maminky 😀. Nejčastěji ovoce nebo brumik anebo ještě kinder mléčný řez.

ekyticka
25. kvě 2016

tak u nás kinder vajíčka .... čokoláda pro maminku a hračka pro děti :D

iveta13iveta
25. kvě 2016

naše děti milují domácí sušené ovoce, keré v létě samy natrhají

ludul
25. kvě 2016

malému je 10,5m, jako sladkou odměnu dostane buď ovoce, nebo tvarohový dezert Matylda nebo domácí bábovku či jinou doma dělanou mňamku 🙂

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

@mkrelo Domácí přesnídávky musí být super!

minerva
25. kvě 2016

"Mami, já mám chuť..." a potměšilý výraz 🙂 "Dám si bonbony a hodně moc!" U nás frčí gumové medvídky jako rychlý mlsánek, nejlépe od každé barvy jeden. Když peču, tak makovou bábovku.

amaliee
25. kvě 2016

Dcera miluje vše sladké. Ale nejvíc si pochutna na vdolkach, kolacich, dortech a všem možném napecenem od babičky z vesnice.

cerlada
25. kvě 2016

Mlíko 😀 😀 😀

verkaunka
25. kvě 2016

Zdravím, naše dcera je ještě mala na nějaké větší sladké mlsani typu zákusky, dorty atd.....ale když už je čas, tak spolu děláme domácí sušenky nebo koláčky.. A opravdu za odměnu občas dostane kinder vejce, kde je mala hráčka, a ta ji nejvíc zajímá....

pouzarovaj
25. kvě 2016

U nás vyhrávají všelijaké gumové bonbonky. Když je čas, vyrobíme si je i doma z želatiny a šťávy z kompotu, neuděláme je však nikdy v dostatečné zásobě🙂

fidorka01
25. kvě 2016

Nejvíce vyžadují kiner vajíčko, ale né kvůli čokolíádě,ale pro ti hračku a potom chtějí hodně ovoce,jao jsou hroznové víno nebo hrušky. To u nás frčí 🙂

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

@verkaunka @fidorka01 To známe, Kinder vajíčko hlavně kvůli překvápku :D 🙂

sosama
25. kvě 2016

Moje specialita jsou domácí cereální nebo i jiné, např. mrkvové sušenky, peču i více druhů, ovocné, s kvalitní vysokoprocentní čokoládou, různě je obměňuji...Zatím je peču sama, malá je na to ještě moc malá 🙂, ale věřím, že až trochu povyroste budeme je péct společně a užijeme si u toho spoustu legrace 😀 Výhoda toho, že si je peču sama je v tom, že vím, co v nich přesně je, dávám přírodní sladidla a zbytečně je nepřeslazuji. Neustále doplňuji sbírku vykrajovátek, takže mám spoustu druhů a sušenky jsou díky tomu různých tvarů a vypadají i moc dobře. Proto když chci dcerku potěšit něčím sladkým, sáhnu po těchto domácích sušenkách 😉

markysek2
25. kvě 2016

samozřejmě ovoce jako sladká odměna by bylo ideální, ale není tomu tak ... pokud je to "mlsná" tak začínáme dotazem na ovoce ..pokud je to odměna snažím se věc (třeba za statečnost u doktora ...očkování, zubař,... a to třeba pastelky, drobnou hračku,...) ...jinak tou sladkou odměnou bývá nejčastěji lízátko, pití s brčkem...mladší si oblíbila gumové medvídky (pro odměny a "mlsné" na doma pořizuju tyto bonbony), ale ty jsou (pokud pominu ečka a barviva ..to spíš pro šťoury vím, že tam jsou) ze želatiny a o té se říká že je zdravá na kosti a šlachy...takže je to také sladká "zdravá" odměna (pokud nepřeženeme množství ...celý balíček na posezení nemají)

malinka_02
25. kvě 2016

U nás nejvíc frčí kinder vajíčka a brumík, no a maminka se snaží do něj cpát jogurty a jahody 😀

kh
25. kvě 2016

Zrovna dnes dostal maly za odmenu kindervajicko a ještě dostane ovocnou kapsičku (cucaci dren v sacku)

datela
25. kvě 2016

Domácí přesnídávka z banánu a jablka,borůvková bublanina s posypkou a místo bonbónů jednoznačně rozinky.Čokolády atd.,které dostaneme, jím na tajňáka já s manželem,abychom šli příkladem 🙂

keikus
25. kvě 2016

Malá má 13 měsíců, tak moc zatím nemlsa, ale miluje ovocné kapsičky hlavně jahodové a kukuřičné krupky ty kupujeme porad, nesmí chybet, na vycházce nam už mala krabicka nestaci, jak říká mňam mňam a jak je vanilkový pribinacek, ten sní až do dna 🙂

joslin
25. kvě 2016

jen co otevřeme dveře spíže a zašustíme, prcek ví, že ho čeká sušenka od Sunarky 🙂 má nejraději tvar srdíček, protože se dobře drží a kouše, ale obdelníčky jsou zase dobré, protože se drolí samy...střídáme to...každopádně jen co se zašustí ve spíži, už prcek moc dobře ví, co bude a natěšeně vejská a pak sůšu čapne do pařátku a spokojeně si slastí, je mu 9 měsíců a je to náš bazilišek se dvěma zubiskama 😀

misicka1988
25. kvě 2016

I když už moje děti nejsou tak malé , milují puding s piškoty , ovocem a stouhanou čokoládou nahoře . Je to rychlé a dobré. Také moc velkou radost udělají čokoládové lanýže , které vyrábím dle Vašeho Tesco receptu , který byl u vyůčtování. Takovou odměnku dostává i manžel 🙂

mkrelo
25. kvě 2016

@andrea_itesco hlavně jednoduchá příprava a když je domácí ovoce,vím, co do toho davam-jen ovoce a vodu

joslin
25. kvě 2016

@misicka1988 mňaaaaaaaaaaaaam....ty lanýže vypadají božsky!!!! takové chutě, se picnu....mno a na puding už mám taky chuť...že já ty další odpovědi vůbec čtu 😀 chichi

beruzska
25. kvě 2016

U 13ti letého syna vede jednoznačně ovoce a 7mi letá dcerka zbožňuje ovocné kapsičky/přesníávky 😉 Jsou super i na cesty nebo na sváču do školy 😵...škoda jen, že nebyly, když byly děti malé 😅 a oba mají rádi cereálie-k svačině si namíchají několik druhů do jogurtu 🤐

misicka1988
25. kvě 2016

@joslin Ty lanýže jsou fakt bomba , vyrábím si k nim i krabičky , a dávám rodině a kamarádům. Mají obrovský úspěch. A zvládne je opravdu každý . V případě zájmu pošlu ofocený recept 🙂

germaine
25. kvě 2016

Často peču muffiny, nepečenou buchtu s čokoládou, dělám pudinky...páč babičky děti zásobujou samejma sladkostma 😒

joslin
25. kvě 2016

@misicka1988 prosííím prosíííím o recept 😉

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

@misicka1988 Tak to nás těší 🙂 Vypadá to skvěle!