2. páteční SOUTĚŽ o 800 Kč

bara_itesco
25. zář 2015

Znáte naši službu Klikni a vyzvedni? Chystáte se ji zrovna vyzkoušet nebo ještě čekáte na příležitost, kdy se vám bude hodit? Napište nám do zítřka 26. 9. do 9:00, co se skrývá pod názvem Klikni a vyzvedni, a připojte alespoň jeden tip na využití této služby. Nejvýstižnější nebo nejzajímavější odpověď jedné z vás odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 800 Kč.

Vše podstatné se dozvíte na http://www.klikni-a-vyzvedni.cz

------
Soutěž je ukončena a výherkyní je…

Moc vám všem děkujeme za vaše tipy a odpovědi a jsme rádi, že se vám naše služba Klikni a vyzvedni líbí. Slevový e-kupón na 800 Kč získává @zimkova. Milá výherkyně, napište nám prosím do soukromé zprávy vaši e-mailovou adresu a my vám zašleme e-kupón na váš první nákup on-line

tria002
25. zář 2015

Dobry den.
Sluzba je vynikajici. Vyuzila jsem jednou, cestou k mame do Prahy.
Nakup jsem udelala pekne v pohodli domova a cestou k mame jsem nakup vyzvedla na prodejne.
Bylo strasny horko a mela jsem obavy,jak bych mleko a maso dovezla v kufru rozzhaveneho auta.

Funguje to tak,ze si clovek objedna, co chce a potrebuje, a na urcenem miste si zbozi vyzvedne v case, ktery mu vyhovuje.

kh
25. zář 2015

O vyuziti služby jsem jiz uvazovala, protože nabízí vice flexibility nez cekat na zavoz. Moznost normálního nakupu i pripadneho vyzvednuti na zaklade této služby mam totiz při ceste z práce domu.

Většinou zde však nenakupuji, i když si to planuji - protože pak nakonec z práce chvatam domu za synem (2,5), nechci se zdrzovat, a pak nakoupim az v miste bydliste bud jen neco, nebo druhy den s malym, kdy nejsem v praci, v jiné provozovne, která mi však poskytovanym sortimentem nevyhovuje a většinou nesezenu vse, co potrebuji.

Proto jsem uvazovala, ze bych si nakup objednala do provozovny, kterou mam při ceste domu z prace a pouze vyzvedla, bez ztraty casu nakupovanim a prochazenim obchodu. Mela bych vse co potrebuji z jednoho obchodu a nemusela behat po cele ctvrti a usetreny cas mohla věnovat hram s malym.

Sluzba funguje tak, ze objednam předem a pak jen pripraveny nakup vyzvednu v době, kterou jsem si zvolila (v ramci dvou hodin).

mina_
25. zář 2015

Klikni a vyzvedni znamená nakoupit na itesco a vyzvednout si nákup v rámci dvou hodin na kontaktním místě.

Kdyby tato služba fungovala na pobočce Praha Zličín, tak bych se tetelila radostí, nakoupila bych pro babku a cestou tam bychom jen otevřeli kufr, naházeli nákup dovnitř a vesele pokračovali dál. Je to velká výhoda, když jedete kolem výdejního místa, jinak nedám dopoustit na závoz až dom 🙂

verkaunka
25. zář 2015

Dobrý večer, je to tak, že si objednám dopředu, a pak si ho vyzvednu na konkrétním místě v rámci dvou hodin....

Ještě jsem nevyzkoušela, ale tohle prostě je ten největší luxus, co můžete nabídnout... je to super nabídka pro zákazníky... co více si přát

kacinda
26. zář 2015

Jeste jsem tuto sluzbu nezkousela, ale slysela jsem o ni. Znamena to vybrat si nakup online a nasledne jej vyzvednout ve stanovenem case na prodejne. Tato sluzba urcite neni spatna, akorat jsem nemela prilezitost ji vyzkouset. Urcite by se nam hodilo vyuzit tuto mabidku treba v pripade, ze jedem na chatu, na delsi vylet a podobne, a treba konkretne muj manzel nema chozeni po obchoddech rad, tak jen pristavime auto, vyzvedneme nakup a je hotovo a muze se dal pokracovat v ceste. Myslim si, ze vyhod by se naslo vic a sluzbu v brzke dobe vyuzijem 🙂

zimkova
26. zář 2015

Služba Klikni a vyzvedni je super služba pro zákazníky. V klidu domova si vybereme nákup/ zboží, které si vyzvedneme na námi zvoleném místě v námi zvolenou dobu. Ušetříme čas běhání po obchodě, nemusíme se tahat s těžkým vozíkem a v porovnání s dovozem až domů, nemusíme čekat až nám zboží přivezou, ale můžeme si zboží vyzvednout kdykoliv se nám to hodí. V rámci dvou hodin na kontaktním místě.

SUPER SLUŽBA, nevěděla jsem doposud o ní. S dětma je někdy nakupování náročné, hlavně když si začnou vymýšlet co všechno chtějí koupit. 🙂

S nákupem je to vždy takto:
Nejdříve najít a vložit všechen potřebný nákup do vozíku. Obchod je velký tak je to moc a moc kroků 🙂 Potom všechno vyložit u pokladny na pás a nechat spočítat. Nákup opět uložit zpět do košíku, to už se mi tam pomalu někdy nechce nákup ani vejít. Snad se mi tím sčítáním a počítáním vždycky nějak rozmnoží. Potom přijedu k autu a zase všechno naskládat do tašek a do auta. Doma pak všechno vyložit a vynosit do 2 patra. Manžel je věčně v práci, takže jsem na to sama. A pak to všechno utřídit a uklidit. 🙂 Maý nákup je pohodový, ale velký dá opravdu zabrat.

monunkaaa
26. zář 2015

Služba klikni a vyzvedni je super nápad.. Žádné běhání po obchodě a můžeme holky v klidu poslat pro nákup i manžla, že? Asi většina našich chlapů jsou při nakupování nervózní 😀
A super pro maminky s více dětma, ušetří si nervy, když dětičky hysterčí, že něco prostě chtějí..

bara_itesco
autor
26. zář 2015

Moc děkujeme za sdílení vašich zkušení se službou Klikni a vyzvedni! Věříme, že se pro vás může také stát užitečným pomocníkem. Slevový e-kupón na 800 Kč od nás za svůj tip na využití služby získává @zimkova . Milá výherkyně, napište mi prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

Chcete-li vědět, zda k vám nákup také dopravíme, podle PSČ si to snadno ověříte zde: http://www2.itesco.cz/potraviny-on-line-overeni... Pak hned můžete začít se svým prvním nákupem a navíc můžete využít náš slevový e-kupón na první nákup. Krásný pátek všem!