Vyhrajte 400 Kč – Jaké výrobky značky Tesco kupujete?

bara_itesco
20. zář 2015

Znáte výrobky značky Tesco? Věděli jste, že máme hned tři produktové řady? Jsou jimi Tesco, Tesco Finest a Tesco Value a každá zahrnuje odlišný sortiment pro nejrůznější příležitosti. Nechybí běžné ingredience na vaření, ale máme i množství výrobků v bio kvalitě, bez lepku, nebo delikatesy pro výjimečné chvíle. Jaké produkty jste si oblíbili ve vaší rodině a co dalšího byste v naší nabídce uvítali? Napište nám své tipy do úterý 22. 9. do 9:00 a ten nejzajímavější odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 400 Kč.

A pro všechny máme hned malý dárek – spoustu produktů z řady Tesco Finest teď můžete koupit se slevou 30 %. Takže pokud jste ještě neochutnali naše výtečné čokolády, džemy nebo omáčky, je ten nejlepší čas si něco přidat do košíku při příštím nákupu přes Tesco Potraviny on-line: http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/BuyList/List?buyLi...

pernicek1
21. zář 2015

Já si ještě vzpomněla že nám občas chybí doma věci od Tescomy (sem tam se něco rozbije, praskne...). Kdybyste to měli v nabídce tak neváhám a objenávám 🙂

katkadrek
21. zář 2015

U nas jsou urcite v oblibe Tesco ochuceny vody a Finest marmelady si k nam taky nasli cestu 🙂 co muzu doporucit i ostatnim tesco vyrobky na peceni dobra kvalita za dobrou cenu... 🙂

akaczenkaa
21. zář 2015

Já mám velmi ráda bazalkové pesto Tesco Finest, to bych mohla takřka na kila :D

sefova
21. zář 2015

Tesco Value- Dózy/krabičky na potraviny - výběr ve všech možných velikostech, od velkých až po ty úplně mrňavé, třeba i jen na půlku jablka 🙂 Vejde se nám toho tím pádem víc do lednice 😉

1velrybka
21. zář 2015

Dobrý den, nedávno jsme poprvé koupili Tesco plenky (tou dobou v akci) a jsme příjemně překvapeni,budeme je kupovat i nadále.Super jsou čokolády Tesco Finest, např. mátová.A také čaje jsou super. (Mohla bych jmenovat další a další).

ducik
21. zář 2015

Kupujeme řadu obyčejných přísad na vaření z řady tesco, byla jsem ale příjemné překvapena cokoladou tesco finest, po mléčné se jen zaprasilo.

bara_itesco
autor
23. zář 2015

Moc děkujeme za všechny vaše tipy na výrobky značky Tesco! Jsme rádi, že patří mezi vaše oblíbené produkty a že rády objevujete nové chutě s naší originální řadou Tesco Finest. Slevový e-kupón na 400 Kč od nás získává @bonnie_parker . Milá výherkyně, napište mi prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

A pro všechny, které by chtěly vyzkoušet nejen nové výrobky Tesco, ale také naši službu Tesco Potraviny on-line, posílám náš slevový e-kupón na první nákup. Přeji pěkný den! 🙂

markysek2
25. zář 2015

tesco značky kupujeme často ..od těstovin, přes mouku, po jogurty a občas i nějakou tu sladkost ...samozřejmě i drogerii či pleny