VYHRAJTE 400 Kč – Jaké zboží nejčastěji kupujete při větších a menších nákupech?

andrea_itesco
26. kvě 2016

Milé maminky,

několikrát jste se nám v diskuzích zmínily, že podnikáte nejen velké nákupy do zásoby, ale i menší nákupy několikrát za týden. Prozradíte nám, jaké zboží nejčastěji kupujete, když děláte velký týdenní nákup a co v rámci menších nákupů? A jaké nákupy pořizujete spíše on-line a jaké spíše v kamenných obchodech?

Zapojte se do naší diskuze a podělte se s námi o vaše zkušenosti. Nejzajímavější příspěvek, zaslaný do dnešní páté hodiny odpoledne, odměníme e-kupónem v hodnotě 400 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Na další tři z vás navíc čeká odměna v podobě praktického 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby.

smillingangell
26. kvě 2016

Jednou za měsíc jedu na veliký nákup.Nakoupím v podstatě vše,pečivo,mléko,těstoviny,rýže,čaje,jogurty apod. Zkrátka vše do zásoby.na menších nákupech už pak jen to,co je potřeba doplnit-pití,jogurty,pečivo...
Když už nakupuji online nechám si dovézt vše co je potřeba zkrátka 🙂
Ale na druhou stranu..online by se určitě vyplatilo nakoupit ty těžší věci-mléko,pití...člověk se s tím pak nemusí tahat

tomikkubik
26. kvě 2016

Při velkých nákupech nakupujeme mouku, mléko, těstoviny, zeleninu, ovoce, maso, rýži, plenky, vlhčené ubrousky. Jogurty většinou nakupujeme jednou týdně více kusů, to samé tvarohy. Při menších nákupech nějaké džusy, zmrzliny, sůl, protlaky, také ovoce, zelenina, nějaké rybí saláty nebo uzené ryby, sardinky, pečivo.... Online objednávám hlavně plenky, protože jich je vždy alespoň 10 balíku, také těstoviny a trvanlivé zboží, objednala jsem i maso do mrazaku, ale byla jsem zklamaná že místo volné váženeho, které jsem objednala, přivezli vakuovane, převzala jsem to, anebo vakuovane nemusím máme radši čerstvé maso a jsem zvyklá, že u vás v kamenném obchodě koupím vždy pěkné.

sarisprochazkova
26. kvě 2016

menší nákupy jsou vždy pečivo, šunka, sýr, jogurty atd..Jednou za týden(vždy v pátek) jezdím na větší nákup a to jsou pití, prací prášek, mléko, pivo, těstoviny, ovoce, zelenina, luštěniny, sladkosti a něco pěkného na sebe :D Vždy si říkám že to nebudu přehánět, ale nikdy se mi to nepodaří a mám plný košík. Online kupuji třeba pití, abych ho nemusela tahat, když třeba manžel není doma. 🙂 já miluji nakupování. 😝

kh
26. kvě 2016

maly nakup je pecivo, ovoce, zelenina, jogurty. Na velky pak jezdime o vikednu - v sobotu dopledne nebo nekdy vyuziji služeb itesca. To pak kupujeme nejen tyto obvykle věci, ale hlavne věci tezke a objemne a po vice kusech do zasoby, aby se s tim clovek nemusel tahat: od potravin po věci do domacnosti - od vod pres kocici věci az po drogerii. Podobne predpokladam odpovi většina 🙂 A k tomu většinou na velkem nakupu beru vetsi baleni (nebo vice baleni) ruznych sladkosti, které při beznem kazdodennim nakupu nekupuji.

smuffynka
26. kvě 2016

menší nákupy téměř denně,jedná se o takovou tu klasiku - pečivo,šunka,sýr,ovozel + co si rodina řekne. Větší nákupy jsou pak jednou,dvakrát do měsíce doplnění trvanlivých potravin a drogerie. On-line nejradši nakupuji takové ty těžší věci - pití,x ks mléka,mouky,těstovin,maso 🙂

lattecafe
26. kvě 2016

Malý nákup - to je hlavně čerstvé pečivo, ovoce a zelenina, kvalitní šunka a sýry (u řezníka). Velký nákup pořizuji nejčastěji ve čtvrtek abych se vyhnula pátečním davům a víkend tak mohu věnovat rodině. Velký nákup pořizuji v oblíbeném supermarketu nebo mi nákup doveze Tesco. Online nakupuji hlavně ovoce a zeleninu, vejce, jogurty, těstoviny a některé trvanlivé potraviny jako sůl, cukr a 100% džus. Maso a kvalitní uzeniny nakupuji pravidelně a výhradně u řezníka🙂

elucik
26. kvě 2016

Dobrý den, když jdu na menší nákup, tak většinou beru to,co mě doma chybí a zrovna budu potřebovat na vaření, většinou to jsou jogurty pro prcka, pečivo,pultové sajamy,sýry, jablicka. Větší nákup provádíme vetsinou o víkendu a to pak následujou mouky,těstoviny,mleko,maso,zelenina(kapusta,brokolice).., pleny, když je potřeba prášek na praní, gel do myčky, hygienické potřeby apod. Prostě co doma uz nenam a potrebuju.. Vše si ale raději vypisu na papír, jinak bych polovinu zapomněla 🙂.. Tak,tak vypadá nas malý a velký nákup...

tajemna30
26. kvě 2016

Dobrý den, já on-line objednávám hlavně těžké věci, naše oblíbené potraviny - dá se říct hlavně to, co je už zabaleno, vyjimka je ovoce a zelenina, ale s tím mám u Vás dobrou zkušenost, a zatím vždy bylo vše čerstvé. Přes internet neobjednávám drobné pečivo, sýry, vajíčka. Maso, uzeniny výhradně u řezníka.

verkaunka
26. kvě 2016

Zdravím, u menších nákupů většinou beru pečivo, ovoce a kvalitní čerstvou šunku a dle toho co budu vařit... u těch větších mám většinou jogurty, sýry, maso, brambory, více ovoce, více pečiva... no a pak následují nákupy typu mléka do zásoby, mouka, těstoviny atd, prostě to, co potřebuji mít doma pořád ve velkém...když dělám nákup u Tesca online, tak většinou jsou to potraviny značky Tesco, máme ji hodně rádi...

sosama
26. kvě 2016

Velký nákup děláme tak 1 týdně, malé nákupy denně, na které chodíme pěšky s malou v kočárku a spojíme to s každodenní procházkou, většinou nakoupíme cestou domů z hřiště, aby se jídlo nezkazilo 😉 Velké nákupy obsahují balené vody, mouky, oleje, pleny, těstoviny, rýže, přesnídávky, marmelády, med, mléka, sýry, mražené ryby, čerstvé maso z řeznictví, drogerie (prášek na praní, aviváže, čistící prostředky). Malé nákupy děláme denně a kupujeme takové ty malé, lehčí nezbytnosti, jako jsou jogurty, tvaroh na domácí pribináčky, čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvé pečivo, kvalitní čokolády, kakao, oříšky, čaje, cereálie 🙂

cerlada
26. kvě 2016

Dobrý den, malý nákup je většinou pečivo, noviny a nějaká mlska. Velký nákup už jsou potraviny nutné pro vaření, drogistické zboží a v Tescu většinou i nějaký pěkný kus oblečení 🙂 I když tuhle posledně jsme v Tescu měli malý nákup (asi 10 věcí) za 2200 😀 Ach, ty hadry 😀

mili89
26. kvě 2016

Jednou za měsíc jedeme na veliký nákup, kdy dokoupíme zásoby: mouky (hodně pečeme), tvarohy (miluje celá rodina), sýry, maso (zejména hovězí, kuřecí), těstoviny, oleje (zejména olivový a slunečnicový), mléka. A vždycky vklouzne do vozíku něco, co samozřejmě vůbec nepotřebujeme, ale nutně to musíme mít - například teď čekáme miminko, takže nějaké body, chrastítko, ubrousky aj. 🙂

Menší nákupy: jogurty (jíme ve velkém často nestíháme dokupovat), ryby (dle nabídky), samozřejmě pečivo (zejména tmavé chleby), zelenina a ovoce. A nakonec vždy dobrota do ruky O🙂

ammmi
26. kvě 2016

Velký nákup jednou za 14 dní, kupujeme do zásoby mouku, olej, džusy, potraviny do spíže, vejce, másla, maso, jogurty, mléko, ovoce a zeleninu,
A.menšími nákupy jen doplňujeme to, co došlo - což bývají jogurty, pečivo, ovoce a zelenina
Nakupování není zrovna naše záliba, takže se v tom velkém nákupu snažíme opravdu o to, aby nám na ty dva týdny vydržel

karlina23
26. kvě 2016

Při velkém nákupu kupujeme pečivo,maso,něco do lednice (syry,salamy,jogurty)pití a zásoby do spížičky jako je cukr,mouky,sůl a hlavně přítelovi do práce jelikož jezdí kamionem,takže každý týden opravdu velký nákup

Malý nákup:pečivo,nějakou dobrou zeleninu,ovoce a nějakou sladkou dobrůtku

andrea_itesco
autor
26. kvě 2016

@mili89 Bez dobrot do ruky na poslední chvíli by to nebylo ono 🙂

andrea_itesco
autor
26. kvě 2016

@verkaunka To mě těší, že si vyberete i v našem privátním sortimentu 🙂

iveta13iveta
26. kvě 2016

Vzhledem k tomu, že mám doma 3 mužský a všechny velký jedlíky tak pojem malý nákup neznám. I když jdu do Tesca s tím, že nákup bude malý vždy je pás u pokladny slušně zaskládaný.

andrea_itesco
autor
26. kvě 2016

@iveta13iveta A jak teprve musí vypadat ty velké nákupy... 🙂

bzutka
26. kvě 2016

My velký nákup využíme online službu naklikám si vše doma a v klidu malý si u toho může hrát 🙂 a když přivezou , tak synátor si stihne vše prohlídnout, co tam máme a na malý nákup to chodíme do kamenné prodejny tesca, ale otázka jestli malý nákup je tak za 700kč, ale a´t už probíhá malý, nebo velký nákup vždy tam nesmí chybět Kryštůfkovi mléčný kinder řez 🙂 bez toho by to nebyl žádný nákup 🙂

mimar
26. kvě 2016

Ahojky na velký nákup jezdíme cca jeden krát do měsíce a to si píši seznam. Vždy když něco dojde dopíši na lednici kde mám přilepený nákupní seznam. A to jezdíme nejraději do velkého tesca kde koupíme opravdu vše co se týče od hadrů na sebe až po toaletní papír. A to kupujeme co nám chybí např. mouka, cukr, nějaké konzervy ovocné, masové, zeleninové, maso, drogerii a dětem nějaké zásoby. A jelikož máme malé roční holčičky a holky si oblíbili jezdit vláčkem tak jezdíme na menší nákupy s holkama cca obden mašinkou do malého tesca které máme hned ve vedlejším městě. A to koupíme pečivo, salám, zeleninu, ovoce a věci které nutně potřebujem a hlavně nějakou křupku pro děti. 🙂

markysek2
26. kvě 2016

on line nakupuji opravdu velké nákupy tak na 14 dní až 3 týdny..ale myšleno pouze trvanlivé zboží a to co vydrží delší dobu a není ho tolik potřeba ..tedy mléko, těstoviny, mouky, máslo (i margarín), luštěniny, těstoviny, olej, ocet ,plínky, přesnidávky, .... a pak to co bych pořídila na týden čerstvého ovoce , zeleniny, jogurty, sýry, salámy, .... ..obojí bych zahrnula do "velkých" nákupů i když množství je rozdílné ...malý opravdu malý nákup je, když si do krámu vběhnu pro maličkost, třeba svačinu do práce,ingredience na momentální nápad na vaření či pečení, nebo prostě že to doma došlo...asi nejmenší nákup co jsem dělala bylo lízátko pro syna že jde pro něj pozdě do školky asi za 3 koruny 😀 😀 😀

jannca82
26. kvě 2016

Velký nákup tak co 14 dní a to hlavně maso, ryby, těstoviny, mouka, rýže, kuskus, jáhly,mleko, olej,zelenina, ovoce, mléčné výrobky. Pro malou plinky, a nějaký hadrik, který uvízne v oku. ještě abych nezapomněla tak projdeme i oddělením drogerie. Menší nákupy jsou pečivo, šunka ato co jsme nevzali při větším nákupu 😃.

andreaandrejka
26. kvě 2016

Velké nákupy děláme většinou 2x do měsíce a kupujeme vše. Ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, mouky, cukry,těstoviny, maso, pečivo, balíky vod a drogerii. Většinou jezdíme do Penny nebo Lídlu. Na malé nákupy se pak chodí nebo jezdí většinou pro pečivo, salámy a pro věci, které chybí např. k vaření a zrovna doma nejsou. 🙂 Většinou ale i malý nákup nás vyjde na více než 500,- 😀
Pokud bych měla možnost nákupu online, určitě by to byla zelenina, ovoce a pečivo.

tria002
26. kvě 2016

Velký nákup dělám jednou měsíčně. Pak dokupuji uzeniny a pečivo. Dnes výjimečně přišlo , mimo klasiku, mléko a studentská pečeť, v akci. A kýta a sýr na gril.
Řidič byl uzasnej!!!

sakalpredator
26. kvě 2016

Od te doby, co se narodil druhy syn, musi na nakupy manzel a to je katastrofa 😀 proto si vymyslime obedy na tyden dopredu.podle toho se napise nakupni seznam a tradaaa do tesca (to mame nejbliz) nebo jineho obchodu...a pecivo kupuji kazdy den, kdyz jdu s klukama na prochazku 😉

jenny146
26. kvě 2016

Tak my chodíme nakupovat jednou týdně a nejčastější potraviny jsou pečivo, ovoce a zelenina, jogurty, salámy, sýry, Občasné nákupy jsou akciové, kde například u mlék bereme celé 12-krabicové balení, anebo kojenecké vody. Online nakupování jsem ještě osobně nezkoušela spíš to zkusila moje sestra a byla spokojená především o svátcích, když nemusela čekat dlouhé fronty u pokladen. Tak bych to taky ráda zkusila 🙂

minerva
26. kvě 2016

Menší nákupy jsou hlavně procházkové pro rohlíky a nanuka 🙂 Po cestě vynést tříděný odpad a je i uklizeno. Větší nákupy plánuji i s jídelníčkem na celý týden nebo aspoň na víkend.

andrea_itesco
autor
26. kvě 2016

@sakalpredator Máte to skvěle vymyšlené. 🙂

sedmiteckas
26. kvě 2016

Když dělám velký nákup, což bývá 1krát za 14 dní, nakoupím zásoby mléka - také proto, že je přecejenom těžší a nechce se mi s ním tahat v kočárku, který má omezené nákupní místo 🙂 Dále kupuji do zásoby jogurty, máslo a zeleninu, které vydrží.
Do obchodu chodím obden, na běžné nákupy, takže se dá říct, že nakupuji vše průběžně. Většinou se řídím dle klíče - co budu příští dny vařit, na to nakoupím suroviny 🙂
Na pečivo chodím každý den, protože není nad opravdu čerstvý rohlík. Jsem v tomto gurmán, rohlíky nakupuji pouze v pekárně.
A online nákupy, tak ty jsem zatím ještě nevyzkoušela, to se přiznávám....

petra_pf
26. kvě 2016

Téměř každý den chodím s holkama pro pečivo, banány, a také pro to, co akutně chybí. Kulturní a společenský vrchol dne je návštěva obchodu. Je to často (hlavně v zimních měsících), kdy si povykládáte s dospělým člověkem během své "šichty". Jinak jak jsem psala, všechno ostatní se u nás děje o víkendu, kdy nakupuje manžel.