Jakou zkušenost máte se službou Potraviny on-line?

tesco_xenie
7. lis 2014

Jakou zkušenost máte se službou Potraviny on-line, přes kterou si můžete objednávat zboží přes internet? http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/

andrissek
7. lis 2014

Já jsem včera objednala svůj první nákup. Dnes mám doručení mezi 9-11 hodinou ,tak čekám kdy přijedou.
Chtěla bych se zeptat platila jsem kartou online ,na účtě mám částku za nákup a dopravu +ještě 60kč. To je za platbu kartou,nebo za co ?

miskotka
7. lis 2014

Ahoj, objednáváme pravidelně a super! Zatím nikdy žádný problém 🙂 A že by mi odečetli něco navíc jsem se popravdě nevšimla 😒

tesco_xenie
autor
7. lis 2014

@andrissek
@miskotka
Dobrý den. Pokud za zboží platíte platební kartou v režimu on-line, je společnost Tesco oprávněna provést v procesu pre-autorizace platební karty blokaci částky ve výši 60,- Kč z bankovního účtu Zákazníka, a to za účelem ověření platnosti platební karty. Teprve dnem doručení zboží poptávaného Zákazníkem proběhne plná autorizace platební karty a bance Zákazníka je zaslána žádost o uvolnění plné částky odpovídající ceně zboží, které Zákazník převzal. Blokovaná částka 60,- Kč bude uvolněna z blokace.

andrissek
7. lis 2014

@tesco_xenie Děkuji za vysvětlení 🙂

jadie
8. lis 2014

Já objednávám pravidelně už několik měsíců, jsem ráda, že nemusím do Tesca jezdit, jsem z vesnice od Slavkova u Brna, takže za mě super, že mi to dovezou až domů, jen jednou se netrefili do časového rozpětí, ale zavolali mi, že budou mít cca 20 minut zpoždění a jako dárek jsem dostala na omluvu pivo pro manžela 🙂 Zelenina i ovoce vždy pěkné, všechno mražené opravdu dorazilo zmražené 🙂 Za mě spokojenost!!!

sunnurse
8. lis 2014

Využila jsem zatím dvakrát a vcelku spokojenost, jen mi zelenina, kterou mi dovezli podruhé do tří dnů chytla plíseň. Ale jinak zboží bylo dovezeno všechno, doba dodání dodržena.

ojara
9. lis 2014

bohužel žádnou☹

ladik1
9. lis 2014

Využívám pravidelně a zkušenosti jen ty nejlepší... jediné co, tak třeba rajčata posílají trochu nezrala 🙂 asi aby přežila přepravu, jinak ale vše, ovoce, zelenina je OK a řidiči moc milí... nemáme tu pitnou vodu, takže všechno vařím z kupované - a to je fakt hodně a hodně litrů týdně - a řidiči mi to všechno natahají až domu 😉 dokonce jsem jednou neměla dost peněz na účtě a měla už nákup složený doma, pan řidič se vůbec nezlobil, byl úplně v pohodě s tím, že jsme se dohodli, kdy bude doma manžel, že se pro platbu staví jeho kolega 😀 Nevím kolik pánové berou plat, ale ať je to kolik chce, určitě je to málo 😀 Když jsme bydleli ještě v činžáku, tak starší pan řidič tahal všechno až úplně nahoru k bytu, fakt hrůza - 5 pater! V létě vypadal, že to snad nepřežije, ale i tak byl vždycky moc milej 😉 Teď jsme v domku a jezdí mladí kluci, sympaťáci, ochotní 😉 Já doporučuju! Se dvěma dětma 3 a 1 rok se vypravit sama do obchodu je děs a když už je manžel někdy doma, tak si ho raděj užiju, než abych ho vyslala nakupovat 😀