Extra TÝDENNÍ SOUTĚŽ o 800 Kč a SLEVOVÉ KUPONY k tomu!

andrea_itesco
24. kvě 2016

Milé maminky a nastávající maminky,

ještě jste se nedostaly k tomu, abyste vyzkoušely službu Tesco Potraviny on-line? Právě teď je ta pravá chvíle – připravili jsme pro vás totiž extra slevu na první nákup! Výše slevy se odvíjí od toho, za jakou částku u nás nakoupíte, ušetřit tak můžete až 700 korun. Stačí, když na konci objednávky na http://nakup.itesco.cz zadáte příslušný kód z obrázku níže a konečná cena vám bude o tuto částku automaticky ponížena.

Budeme také rádi, když se s námi následně podělíte o vaše zkušenosti s prvním nákupem a můžete od nás vyhrát další ceny 🙂 Pocity z prvního nákupu nám do diskuze můžete svěřit až do sobotní půlnoci. V neděli dopoledne vybereme nejzajímavější příspěvek a jeho autorku odměníme e-kupónem v hodnotě 800 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Na další tři z vás navíc čeká výhra v podobě praktického 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby.

tomikkubik
24. kvě 2016

První nákup byl zvláštní, nevěděla jsem do čeho jdu. Zda zboží přijde v pořádku, ale řidič se všim poradil, že si nákup mám zkontrolovat, vyložit z beden a náhradní zboží ze nemusím převzít. Jen mě řidič udivil tím, že parkoval dost daleko od domu, řekla jsem mu ať si klidně jede až ke dveřím a on říkal, že to mají zakázané, že někteří lidé potom dělají problémy, což tak trochu nechápu, když oni za nich privezou nákup, ušetří jim čas a ještě se s nákupem musí tahat třeba 300m, zvlášť když toho má někdo více, ale řidiči neztrácí úsměv na rtech a jsou i přesto veselí. Navíc vždy popřáli krásne svátky, když byli Vánoce nebo jiné příležitosti, což člověka zahřeje zvlášť, když si představi ty nervózní pokladní v obchodech.

gryfis
24. kvě 2016

První nákup byl reakcí na to, že jsem byla u kamošky, které ho právě dovezly. Tak jsem si řekla, že to zkusím taky.. Naklikala jsem hlavně věci, které se mi nechtěli tahat- takže zásoba kojo vody, rýže, ouka, mlíko, prací prášek atd. a když jsem pak uviděla chudáka řidiče, takového malého hubeného.. bylo mi ho i líto.. ale vše zvládl úplně v pohodě, asi skládají nějaké fyzické zkoušky, jinak si to nedovedu vysvětlit, že ho vůbec vzali :D. Jako pohodka, když se s tím nemusím tahat já 🙂

markysek2
24. kvě 2016

první nákup byl super ..dnes využívám poměrně často ....u prvního byly obavy, ale pan řidič byl super, vítal mě s úsměvem,i když pršelo (chtěla jsem nákup přebrat venku na lavičce a strkat domů za dveře, ale nešlo to, tak jsme si trochu našlapali) věděl, že nákup je první všechno vysvětlil, ukázal barevně odlišené zboží, hlavně čerstvé potraviny nechal v klidu prohlédnout ...za mě spokojenost ...už jsem si zvykla na nákup přes internet , občas mám sice problém s odhadem množsví na váhu , třeba u zeleniny, nebo velikosti (také zelenina), ale prostě když si nejsem jistá tak si raději stále skočím do obchodu ....jinak jedna velká výhoda neustále nám vozí něco velkého..balík mlík, balík pití, granule pro psy, konzervy pro psy, plínky,....opravdu do obchodu chodíme už jen pro drobnosti, nebo malý nákup 😀 😀

pouzarovaj
24. kvě 2016

U prvního nákupu jsem strávila hromadu času. Chtěla jsem tuto službu vyzkoušet, ale moc jsem netušila, co vlastně budu kupovat.. Takže jsem se proklikávala jednotlivým zbožím, příchutěmi apod.🙂 - než jsem projela vše, co mě aspoň trochu zajímalo, měla jsem toho asi víc, než kdybych měla plný košík v kamenném Tescu. Takže jsem vše smazala a šla na to znovu. Teď jsem se již naučila mít stejný seznam, jako do obchodu a hledám rovnou konkrétní výrobky. Při prvním nákupu jsem zkusila jsem jak ovoce/zeleninu, tak i maso, pečivo apod., většinou vše, co jsme potřebovali. První nákup byl kolem 1000,-. Ve vybraném časovém intervalu jsem netrpělivě vyhlížela auto (se mnou asi i polovina sousedek - záclony se vlnily, kdykoliv jsem se objevila venku 🙂) ). Když auto Tesca dorazilo, velmi příjemně mne překvapil pak řidič, který mi nabízel, že mi donese nákup kamkoliv si budu přát - něco podobného mne dost zaskočilo - byla jsem ráda, že mi nákup odvezl a ještě mi ho donese klidně do kuchyně? Tolik trápit jsem ho nechtěla. Jedna ze sousedek už tou dobou zcela nestydatě měla odhrnutou záclonu, aby o nic nepřišla🙂. Nákup byl super, byla jsem velmi překvapená kvalitou ovoce/zeleniny, v úžasu jsem koukala na oddělené chladící, mrazící boxy v autě. Z prvního nákupu jsem byla opravdu nadšená a toto nadšení přetrvává. Doporučuji, kde můžu. Zpočátku mě za dovoz nákupů nějaké sousedky drbaly, teď se ale chodí ptát, jak se to dělá🙂))

verkaunka
24. kvě 2016

Na svůj první nákup budu vzpomínat pokaždé, když budu zase nakupovat... chtěla jsem jet nakoupit ale měla jsme velký seznam... kamarádka mi říká, ať zkusím Tesco online nákup... mně se moc nechtělo, protože jsem byla přesvědčená, že přes net budu kupovat jen věci typu hračky, oblečení a další... ale jídlo? Tak jsem nakonec přece jen usedla k PC, a pak to začalo... V Tescu jsme dlouho nebyli, tak jsem začala překlikávat, co kde mají, a co nemají, a snad celý seznam všech věcí jsem prošla.... a ejhle v košíku bylo asi 40 položek...Ale já byla strašpytel a bála se prostě koupit jídlo na netu, tak jsme tam nechala asi jen 8 věcí všechny značky Tesco a všechno bylo trvanlivé - jen na zkoušku... naklikala čas a datum a čekala jsem co se bude dít... Řidič přijel, a asi si myslel, že jsem cvok, když mám tak malinečký nákup přes net.... Sama jsem řekla, že to neznám, jak to chodí, a že to je můj první nákup... a on něco ve smyslu.. aha, tak to byl první a poslední nákup v takovéto miniaturní velikosti, příště bude větší, že? 😀, Překvapil mě i svým přístupem, milý, sympatický pán a naprosto v klídečku, pohodičce... takže to byla má první zkušenost a jsem ráda, že jsem překonala předsudek, že potraviny na netu ne, tak od té doby potraviny na netu ano a pouze Tesco 🙂

iveta13iveta
24. kvě 2016

První nákup byl tak pohodový a bezproblémový, že není bohužel o čem psát .......... 😉

petralak
24. kvě 2016

První nákup jsem čekala s napětím, jestli bude vše v pořádku a až na malé zdržení řidiče jsem byla naprosto spokojená. Hlavně mě překvapila kvalita ovoce a zeleniny, kterou kdybych kupovala až pozdě k večeru osobně bych v takové kvalitě jen těžko už našla. Takže super! 😎

mkrelo
24. kvě 2016

První nákup jsem uskutečnila díky sestře, která je vždycky s vaší službou spokojená. Prošla jsem si snad všechny položky, co nabízíte za sortiment. Vyzkoušela jsem objednat pečivo, zeleninu, nezbytnosti pro prcka a něco do domácnosti. Pan přijel v daný čas, představil se, vše mi vysvetlil, mela jsem asi 2polozky vyměněné, ale vše k mé spokojenosti. Ušetřili jsme čas a Já mela doma klidného manžela, který nesnáší fronty, spokojene mimi, co melo vše. Obdivuji řidiče, když jedou třeba do paneláku bez výtahu a nesou zboží nahoru. 🙂

skyvik
24. kvě 2016

První nákup byl trochu složitější především proto, že jsme vůbec nevěděli, co nakoupit 🙂 Základ byly plenky pro miminko, které byly v Tescu nejlevnější, a poté jsme doplňovali základní (a hlavně těžké) potraviny do zásoby, mražené výrobky, čerstvé ovoce a zeleninu. Toho jsme se trochu obávali, přeci jen je lepší si to fyzicky osahat.. Pak už bylo všechno intuitivní a jednoduché, vybrali jsme si čas a den doručení, to je perfektní, když je člověk zrovna někde venku a nemusí celý den čekat doma, až mu nákup dovezou. Pán, co nákup přinesl až do bytu, byl hrozně milý a všechno nám vysvětloval, když zjistil, že jsme nakupovali poprvé 🙂 Různé barvy pytlíků podle toho, jestli změnili položku, která zrovna nebyla na skladě nebo podle toho, zda se blíží konec trvanlivosti, to také oceňuji. Pokud by nám cokoliv nevyhovovalo (viz například zmíněné ovoce a zelenina), nemuseli jsme danou položku přijmout.. S nákupem jsme byly navýsost spokojeni a doporučili jsme iTesco dál 🙂

tomulacek
24. kvě 2016

K online nákupu jsem se odhodlala po shlédnutí pořadu S Halinou v kuchyni🙂 Jelikož jsem měla pochybnosti o čerstvosti a stavu nabízeného ovoce, byla jsem ráda, že bylo v akci za příjemnou cenu. A když dorazil nákup, překvapil mne i jeho výborný stav. Nákup jsme doplnili hlavně zbožím pro malého a jelikož jsme byli spokojeni, další nakupy už byly bez obav🙂.

monunkaaa
24. kvě 2016

K prvnímu nákupu jsem se odhodlala zhruba před rokem.. Nakupovala jsem pro malou plínky, kojeneckou vodu, prací prášek a nějaké drobnosti z drogerie.. Na poprvé jsem vyzkoušela měnší nákup, přijel sympatický pán, přivezl zboží, chtěla jsem si pro něj dojít k autu, ale bylo mi to zamítnuto, přinesl mi vše až do dvěří a ještě s úsměvem na rtech 🙂 .. A to i přes to, že k nám musel přes rozbahněný vjezd. Takže s nákupem jsem byla velice spokojená 🙂

prumyslovacka
24. kvě 2016

Z prvního a vlastně každého dalšího nákupu jsem vždy v šoku, protože neznám chlapa, který by se dobrovolně tahal s nákupama xxx pater vždycky s úsměvem na rtech, dobrou náladou a ochotou pomoci s vybalováním, podáváním, atd 🙂 za mě naprostá bomba !!! Já si ušetřím nervy a čas v krámě a dcera s manželem si mě o to víc užijííííí 🙂

annie11
24. kvě 2016

Osobně jsem dlouho odolávala, protože jsem si říkala, že to už je vrchol lenosti objednat si potraviny online 🙂)) ale pak jsem došla k závěru, že radši strávím čas se svou rodinou smysluplněji než procházením se po nákupním centru. A tak jsem se po dlouhém rozmýšlení odhodlala k prvnímu nákupu. Byla jsem mile překvapena - popravdě nejvíc jsem se bála, jakou mi přivezou zeleninu a ovoce, ale opravdu všechno bylo čerstvé a v naprostém pořádku. Od té doby jsem využila tento způsob nákupu již několikrát - šetří mi to čas, můžu si objednávku udělat když jsou děti už v posteli a hlavně neutratím peníze za blbosti, ale za věci, které jsou opravdu potřeba 🙂 Také páni řidiči jsou velice ochotní a nedělá jim problém vynést nákup i do patra k bytu, takže odpadá i starost, jak ohlídat děti, když člověk musí tahat nákup 🙂
Za sebe jsem s touto službou opravdu spokojená.

keikus
24. kvě 2016

Můj první nákup, no byla to úplná novinka takže objednávka byla zprvu taková rozpačitá a musím říct, že po prvním nákupu jsem teda Vaší služby přestala využívat, pan řidič byl docela nepříjemný, byl to první nákup a hned mezi dveřmi mi oznámil tady ty věci máte jako náhradu, říkám a co s tím? Nevěděla jsem co to znamena, tak mi bylo vysvětleno, no můžete to odmítnout, ale když budete takto odmítat náhradní zboží ve velkém tak se dostanete na blacklist a nebudeme vám dovážet. Tak to nebyl moc mily první nákup, docela mě to zastrašilo, když jsem chtěla kapsle na prani v akci a náhrada byl drahy tekutý prášek. Pak jsem se bála objednavat, ale nakonec jsem dala další šanci, asi taky proto, že mám teď roční dcerku a čekáme za tři týdny další přírůstek, tak dostat se do obchodu je někdy těžké, a jsem ráda A nadšená, že jsem itescu novou šanci dala, od začátku prošlo itesco zmenami i přístupem, teď mě pan řidič chválí, že moje objednávka, která byla kolem 5 tisíc mu zabrala třičtvrtě auta a že takovou objednávku ještě nevezl, no jo holt nutrilony, pleny, prikrmy, dobroty pro naši velkou rodinu,🙂děkuji za takovou službu a budu se velice ráda obracet nadále

ta_kacka
24. kvě 2016

První nákup jsem podnikla, když jsem byla hlídala barák rodičům a do obchodu bylo fakt daleko a před návratem rodičů bylo třeba doplnit zásoby 🙂 Přijel moc milej chlápek, s věcmi mi pomohl až domů (mame do prudkého kopce) a v pohodě počkal, až si vše vyložím- ufff! spadl mi kámen ze srdce, protože jsem nemusela do obchodu, nemusela jsem nákup táhnout do kopce. Za mě boží první zkušenost 🙂

zanri
24. kvě 2016

Na svůj první nákup se těším víc jak rok, co jsem se o této možnosti dověděla zde na koníkovi, ale zatím pořád u nás nelze tuto službu využít, ale třeba se časem dočkám a prozatím můžu plánovat a představovat si, co bych asi objednala. Plínky, příkrmy, umělá mléka a kaše jsem už odnosila sama a pomalu je už nebudeme potřebovat, ale něco těžkého, co se mi nechce nosit v rukách, se zase určitě najde ...něco trvanlivého, potraviny do zásoby, nápoje a drogérie. Už aby to bylo🙂

olasek
24. kvě 2016

S prvním nákupem jsem trochu otálela, ale nakonec jsem si vybrala příhodnou dobu - před oslavou narozenin, kdy u nás měla být celá rodina. Bylo potřeba spoustu věcí a věděla jsem, že bych nákupem ztratila drahocenný čas na přípravu pohoštění. Večer jsem zasedla k PC a naklikala jsem to. Překvapilo mě, jak je vše přehledné a o dva dny později v 8h ráno jsem měla všechno doma. Pan řidič mi vše přivezl s úsměvem až před dveře bytu. Odmítl vejít dál s tím, že do bytu vejít nesmí takže mi to předal mezi dveřmi a poslal mě, abych si vše doma vyskládala a prohlédla, jestli je to v pořádku. Trpělivě čekal. Byl velice milý a já nadšená, že to bylo tak super jednoduché. Hned jsem to šla zavolat kamarádce a odpoledne jsem povyprávěla celé rodině 😵

germaine
24. kvě 2016

První nákup byl krok do neznáma, kterého ale nelituji....a skvělé je, pokaždé najdu slevový kupón, kterým si nákup zlevním, což bych v kamenném obchodě nemohla 😝

malinka_02
25. kvě 2016

První nákup jsem objednávala v době kdy tato služba začínala, baví mě zkoušet novinky, a byla jsem nadšená! Postupně jsem zdokonalovala seznamy a oblíbené a dnes už mám naklikáno za pár minut 😀 díky tomu nakoupím i s 2dětmi 😀

beruzska
25. kvě 2016

První nákup byl "o nervy", protože jsem nevěděla, jestli mi řidič nákup předá u branky(jako pošťák) nebo jestli se nebude "cpát do baráku"...radši jsem objednala na dobu, kdy bude doma i manžel 😎 a řekla mu, že si to vyřídí sám 😀 Děti jsem pověřila vyhlížením Tesco auta a byla jsem nervózní ☹ Řidič přijel na čas, manžel zrovna vyřizoval důležitý telefonát, děti se utíkaly schovat, protože se styděli 🤐 a tak jsem si nákup převzala sama 😅 Proběhlo to v pohodě a od té doby objednávám Tesco ráda...a úplně nejradši,když není manžel doma -naplním ledničku a on se pak diví, jak že jsem to všechno "dotáhla" 😎

tria002
25. kvě 2016

První nákup..
Byla jsem desne nervózní. Těhotná, sama doma, druhé patro bez výtahu. Bala jsem se, ze mi řidič vyndá nákup a " smekej se,matko"..
Volal, ze to nemůže najít, což u nás není tak těžký, ztratit cestu, ale byl vidět z okna, navedla jsem ho a už v telefonu hlásila, jak je to u nás se schodištěm. Sympatak už po telefonu, a pry ze to urcite nějak zvládne.
Zvládl. Šel 4x, pot z něj strikal, ja už byla cela špatná, ale byl porad samy úsměv, vypravel.. Napít nechtěl, ze ma v autě. Dodneška,když přijede, tak se tomu smejem. A jsem rada, ze zrovna tenhle pan k nám jezdí vesměs pravidelně.

hanulii
26. kvě 2016

První nákup, resp. jeho objednávka trvala dlooouho, než jsem projela vše, co se dá na Tesco Potraviny online obejdnat (a že to nejsou jen potraviny, ale vlastně vše, co potřebuju a ještě mnoho toho, co nepotřebuju, mě hodně překvapilo). Předání bylo na čas a mile překvapená jsem byla z toho, že ovoce a zelenina byli opravdu cerstve. Z toho jsem mela strach, ze si nemohu sama vybrat, ale budou mi "přiděleny". Opravdu velká spokojenost 🙂

sakalpredator
26. kvě 2016

Prvni nakup byl uplne bez problemu... Do kosiku prisly kartony vod a mleka... Jeste ted si pamatuju moc mileho a funiciho pana,ktery nakup privezl a nesl mi to vse do tretiho patra 🙂

78marcela
26. kvě 2016

Je mi děsně líto, že se nemůžu radovat z nákupu online, ikdyz bych moc chtěla.. bez auta na vesnici s malým dítětem je to prostě mazec. V místní jednotě nikdy nemají, co bych chtěla a potřebovala..ale holt nám nic jiného nezbývá.

ukeke
26. kvě 2016

Moje znama pracuje jako nakupci na tyto nakupy po internetu,takze prvni nakup jsem byla uplne klidna a pocitala jsem,ze vse bude ok...a bylo🙂 nez mi rekla co a jak,tak jsem mela obavy objednat zeleninu a ovoce,ale uplne bez problemu...jinak nakupuju hlavne drogerii a tvanlive potraviny😉

sarka49
27. kvě 2016

Mě na první nákup navedla tchyne a pak i manžel. Tchyne poprvé nakupovala před vánoci takový ten klasický predsvatkovy velký nákup. Nechtělo se jí chodit po obchodě, protože v té době měla nějaké zdravotní prodlemy. A vzápětí na to jsem tomuto kouzlu propadla i já. Potřebovala jsem dcerce udělat zásobu plenek. Protože manžel pracuje od Tesca dost daleko a já s kočárkem nezvládam tlacit velilký koš odhodlala jsem se k nákupu přes itesco jsem nadšená!! Servisem, ochotou pana řidiče. Vše mi vysvětlil, pomohl, zodpověděl otázky a popřál pěkný den. Hned byl den veselejsi. A ne jako když jsem v obchodě, je tam mraky lidí a ženský za kasou, které jsou otrávené.

andrea_itesco
autor
29. kvě 2016

Milé maminky, děkuji všem za vaše příspěvky 🙂 Výherkyní e-kupónu v hodnotě 800 Kč se stává @pouzarovaj . Ubrousky Tesco Loves Baby poputují za @tomulacek , @olasek a @malinka_02 🙂 Výherkyním moc gratuluji!

pouzarovaj
29. kvě 2016

@andrea_itesco Jeeee, moc děkuji!

olasek
29. kvě 2016

@andrea_itesco děkuji, to je prima 😉

malinka_02
30. kvě 2016

@andrea_itesco také moc děkuji 🙂