Máte nějaké zkušenosti s objednáváním nákupu ze služby Potraviny on-line přes mobilní aplikaci?

tesco_xenie
13. dub 2015

Jak se vám přes telefon nakupovalo?

brunetka11
13. dub 2015

Upřímně? 😉 Dříve lépe, teď vám to vypadává... A objednávání mi posledně přes iPhone trvalo čtyři hodiny.
Takže klasika objednávání přes notebook. Což mi je upřímně řečeno na houby, protože výhodou nákupů u vás bylo, že jsem objednávku posílala třeba cestou z práce. Pokud člověk zaplatí 90,-Kč za doručení, tak je to o tom, že chce ušetřit čas... a ne večer po práci datlovat do notebooku.
A druhá věc - přes iTesco jsem nakupovala pravidelně - vyhovují nám především velké nákupy. Nastal však v poslední době zásadní problém - dám do objednávky kompletní balení piv nebo balených vod a vzhledem k tomu Tesco úžasnému supportu v Indii, objednávka dorazí rozfrncaná do jednotlivých tašek. Jedno jediné balení piv poslední došlo v 5ti igelitkách.
A co myslíte - tři se hned rozflákaly v předsíni. Předminule "jen" dvě. Dost drahý "indický" špás...
Dá se to u vás eskalovat dál?

tesco_xenie
autor
13. dub 2015

@brunetka11 Dobrý den, děkuji za zpětnou vazbu. Předala jsem to kolegům z IT a již to řešíme. 🙂

htra
13. dub 2015

mohu pochválit - ulehčuje mi to nákup... zboží kvalitní, čerstvé, pěkné - zatím spokojenost!
někdy je to časově náročnější vše dát do nákupního košíku....

Dříve býval dopolední dovoz domů za půlku ceny 🙂 .... teď je to rozfázované, že do středy uhradíte 59,- a od čtvrtka do neděle za 79,-.

jednou jsem z auta dostala i "účtenku" a od té doby jen lístek o úhradě z terminálu karty. ... takže ani nevím, zdali se body na Clubcard načítají či nikolv.

Tomuhle fandím, kéž by s touto službou začaly i další obchody, abychom se mohli věnovat rodinám po pracovní době. 🙂 A hned by měli i další lidé práci. 😉

pernicek1
13. dub 2015

Neumožňujete registraci emailů se znaménkem plus, takže nakupujeme jedině na manžela :( Bohužel, jinak by bylo nákupů i víc...

marssyy
13. dub 2015

zatím nemám žádnou zkušenost

veverusa
14. dub 2015

Kombinuji aplikaci v mobilu s objednáváním z počítače. Během týdne, když něco dojde nebo si vzpomenu, tak to dám do košíku přes mobil a zbytek dodám z počítače a odešlu. A nebo když chodím s kočárkem venku tak "nakupuju" přes mobil.

ducik
14. dub 2015

Už docela dlouho pre appku, dřív z tabletů, teď z mobilu. Občas přijde nějaká povedená aktualizace, ale jinak spokojenost velká.

tesco_xenie
autor
15. dub 2015

@htra Dobrý den, pokud máte ClubCard, stačí vložit číslo sem https://zabezpeceni.itesco.cz/cs-CZ/CustomerAcc... a za každý nákup dostanete od nás dvojnásobek ClubCard Bodů. 🙂

htra
16. dub 2015

díky za info ;)

htra
16. dub 2015

hodily by se nějaké slevy na dopravu ;) 😅

pernicek1
16. dub 2015

@htra stačí nakoupit přes Heureku a hned máte slevový kupon ;)

htra
16. dub 2015

nakupuji, ale nic mi nedošlo :(

pernicek1
16. dub 2015

@htra Musíte přes Heureka košík, pak Vám přijde poukaz na itesco na slevu na 200 Kč. Tady je to popsané: http://onas.heureka.cz/pro-zakazniky/akce-itesco ale je to podle mě klamavá reklama, protože v titulku píšou, že je to ke každému nákupu, což není úplně pravda 😒

htra
16. dub 2015

díky.....prostudovala jsem, ale bohužel nic mi nedošlo ....no nic 😖 ...takových reklam je ....

klaarka
16. dub 2015

@htra je tu skupina slevy... a tam ty kody jsou.

klaarka
16. dub 2015

https://www.modrykonik.cz/group/2004/

@htra pridavam odkaz,najdete si zalozku #itesco

klaarka
16. dub 2015

Pouzivam z PC i z mobilu. Z PC lepsi . Z mobilu se mi stavalo,ze pri zmene objednavky zmizel slevovy kod.

tria002
16. dub 2015

Me to slape skvele. Prijde mi prehlednejsi,nez v pc. Ma to jednu jedinou vadu. A to, ze neni zbozi srovnane od nejnizsi ceny po nejvyssi napr.za kg. Treba u cokolady ( mam na ni chut, tak me napadla) je coko za 9.90 a pak je tam za 12.90.. Ovsem v cene za kg vyjde ta za 12.90 levneji.
Jinak nakupuji vice, nez rok. Mozna uz i dva. Za celou tu dobu se mi nestalo, ze by byl ridic drzej nebo neprijemnej, a ze se k nam nachodi..
Jednou jsem mela praskly jogurt. Hned,ze ho nemusim platit.nstejne jsem ho vzala. Kocce.. ;)