Animátor voľného času ako zabávač a moderátor

patricia_trinity
Moderátor
29. led 2018

Najskúsenejším a každodenným zabávačom pre naše deti sme my mami – zážitky z výletov a vystúpení sú však o niečom inom. Máte svoje obľúbené miesto, speváka / speváčku, či vystúpenie, kam jednoducho „musíte“ ísť? 😊

Predstavujeme Vám náš tím mladých profesionálov, ktorých s úctou voláme „Animation dream team by Trinity Hotels & Resorts“. Počas celého leta a vo vybraných termínoch v roku sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou našich hotelov a tvoria program plný súťaži, kreatívnych aktivít a zábavy.

Stretnete ich vždy pri raňajkách a večeri, kedy nezabudnú prísť popriať dobrú chuť spolu z hotelovými maskotmi. Počas dňa sa postarajú o pestrý program, ktorý je vždy zostavený tak, aby doprial mix aktivít pre deti aj spoločné aktivity s rodičmi, ale aj priestor na vytúžený relax.

Súčasťou animácii sú aj vystúpenia interaktívno-hudobnej skupiny šiestich maskotov Kamarátov z Trinity a minidiskotéka pre najmenšie deti.

Mladý umelci, ktorý vedia, ako zaujať:

https://www.youtube.com/watch?v=KW_ATEKmzio
xyz123xyz
Moderátor
29. led 2018

@patricia_trinity Naše děti s láskou vzpomínají na Jurka a Jesiku ze Sence (2. a 3. ve videu). V létě nám dělali super společnost, hned jsme se skamarádili a byli s nimi v podstatě celé dny. Samíka hrozně bavila jakákoliv aktivita s Jurkem. Nejvíc samozřejmě střelba z čehokoliv (kuš, luk, vzduchovka) a top byl aquazorbing na Slnečném jezeře 🙂
Na Sitnu i na Senci to bylo asi poprvé co moje děti chvátali k jídlu, protože se těšili na hotelové maskoty, až si s nimi budou moct tlesknout 🙂
Na Sitnu jsme animační programy uvítali především večer, kdy oba kluky bavily diskotéky s Kopkem a skákací hrady, ale přes den jsme se zabavili sami v aquaparku.
Za to na Senci jsme animační programy využili na 100% a hrozně nás to všechny bavilo 🙂 Manžel chodil hrát beachvolejbal s ostatními hosty hotelu a samozř. i s animátory, Samík jim fandil a já je s láskou sledovala od bazénu od kávy se spícím Theem v kočárku 🙂 🙂 🙂 Nebo jsme třeba soutěžili ve stavění hradů z písku 🙂 Zábava pro malý i velký 🙂 a našeho tátu především 🙂 🙂 Ten prostě chtěl vyhrát za každou cenu a animátorka Peťa mu to vůbec neulehčovala 🙂 Hned bych se tam vrátila 🙂 🙂 Naprostej top pro naše děti ale byli večerní diskotéky na Senci u bazénu. Kluci nemohli ani dojíst, jak se těšili, až přijde Čl´upko a Vlnka a budou spolu zpívat a tancovat. Kluci mi do dneška zpívají písničky a tancují tanečky, co se s Jesikou naučili. Téměř denně musím mladšímu synovi pouštět záznam z kamery do televize z Koncertu Kamarádů z Trinity 🙂 To bylo pro oba kluky nejlepší završení naší dovolené na Senci, protože viděli všech 6 Kamarádů po hromadě 🙂 Už teď se těšíme, až poznáme i poslední partu z Tater 🙂

slimacikmia
29. led 2018

Tiež mám pocit, že program určený pre deti si najviac užíva manžel :D ale to je dobre, že sa vedia tak uvoľniť a odviazať ;)

patricia_trinity
autorModerátor
29. led 2018

@xyz123xyz Juraj a Jessica – to je naša stála senecká dvojica, našla som nejaké fotky 😊

xyz123xyz
Moderátor
29. led 2018

@slimacikmia Co si budeme namlouvat, oni ti chlapi jsou často děti prostě napořád 🙂 A nejvíc se mi líbilo, jak se pak manžel vymlouval, že to není pravda a já to přesně viděla, jak ho to baví minimálně stejně, jako ty děti 🙂 🙂 Btw. u nás "musel" do Aquazorbing koule první manžel 🙂 Protože Samík se bál, tak co by pro něj taťka neudělal 🙂 A pak se na to manžel vymlouval u všech akcí, že to přece musí synovi prvně ukázat 🙂 takže střílel z luku, vzduchovky stejně jako děti 🙂 🙂 🙂

xyz123xyz
Moderátor
29. led 2018

@patricia_trinity s láskou na ně vzpomínáme, protože i díky nim jsme si odvezli spoustu zážitků a měli jsme zábavu od rána do noci 🙂 a jen těžko se nám při odjezdu loučilo :(

slimacikmia
29. led 2018

@xyz123xyz presneee :D

sitemaka
31. led 2018

Animátoři mají mou velikou poklonu !s některými jsme v kontaktu i po dovolených 🙂 a děti díky nim mají nové zážitky 🙂