Veľká súťaž o dovolenku na Slovensku podľa vlastného výberu

patricia_trinity
29. kvě 2017

Zapojte sa do súťaže o dovolenku v ktoromkoľvek z babyfriendly hotelov TRINITY. Spoznajte tri úžasné destinácie na Slovensku a zažite oddych a relax na brehu Slnečných jazier, v srdci Štiavnických vrchov alebo vo Vysokých Tatrách. V TRINITY sa môžete tešiť na celodenné animácie, tematické týždne, tobogány, koncerty a maskotov počas celého leta a počas vybraných pobytov v roku.

AKO SÚŤAŽIŤ ?
Stačí poslať vaše tipy a názory v téme „Ktorý z hotelov TRINITY by ste si vybrali pre Vašu dovolenku na Slovensku" .

Inšpirujte sa našim letným katalógom pobytov: http://www.trinityhotels.sk/letna-dovolenka-kat...
alebo si pozrite stránkych našich hotelov: www.hotelsenec.sk / www.hotelsitno.sk / www.atriumhotel.sk

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 04.06.2017 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v pondelok 05.06.2017 a bude kontaktovaný internou poštou.

O ČO HRÁME?
4-dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby v ktoromkoľvek z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu v hodnote 345,- Eur

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne

Pozn.: platnosť výherného poukazu je 1 rok od jeho vystavenia!

svatuse
29. kvě 2017

Na dovolenou s dcerou bychom vybrali hotel Senec hlavne pro nadherne okoli..

chris_n
29. kvě 2017

jaky hotel bych si vybrala? No asi by mi to nakonec bylo jedno. Líbi se mi Senec. Ale dulezity by pro mne byl odpocinek. A proc? Nase druhorozena dcera (7 mesicu) trpí celkem rozsahlou formou exemu. Zijeme v zahranicí, daleko od rodiny a na vse jsem sama s manzelem. -v podstate uz jsem na pokraji sil ja i on. A nejakou ulevu, v podobe dovolene, s pripadnou animaci pr deti, bychom potrebovali vsichni, jako sul.

koncita
29. kvě 2017

Jako malé dítě jsem s rodiči a sourozenci byla na Senci.....moc si toho nepamatuju, jenom útržky, ale naši si o té dovolené dodnes povídají 😀 😉
Pokud bych mohla vybírat, tak určitě Senec. Ráda bych se tam podívala jako dospělá a už s vlastními dětmi, role se obrátily 🙂 a třeba bychom si s manželem o této dovolené taky povídali dalších 30 let 😀

newmom17
29. kvě 2017

Vybrali bychom Sitno - okolni příroda je úžasná, ta rozhodla, hotely jsou totiž skvělé všechny 😉

zmrzlinka
29. kvě 2017

Vybrala bych Sitno.... šli by jsme se synem prozkoumat jestli tam opravdu jsou zakletý rytíři

edeltraut
29. kvě 2017

My bychom si jednoznačně vybrali Hotel Atrium - rádi navštěvujeme slovenské hory a Tatry jsou pro nás zatím velkou neznámou (kromě Štrbského plesa) 🙂. Měli bychom možnost poznat Tatry blíž a navíc bychom si utrmácení po výšlapu mohli dopřát odpočinek ve wellness 🙂.

janulina90
29. kvě 2017

Všechny hotely vypadají krásně, ale za nás bysme vybrali Senec. Krásný program na léto, hezké vyžití pro děti a syna bysme nedostali z vody 🙂

mac9
29. kvě 2017

My bychom si vybrali jednoznačně hotel Senec, jednou jsme u slunečných jezer byli a tento hotel několikrát zdálky okukovali, je luxusní 🙂

lucie01
29. kvě 2017

Na Slovensku je nádherně snad všude, vybrat místo je těžké...volím proto Senec 🙂

verculen
29. kvě 2017

Nejvíce si nás zaujal Senec.🙂 Nádherný letní program, aquapark u hotelu,krásné okolí.

martinkkaa86
29. kvě 2017

My bychom si vybrali Hotel Atrium, milujeme hory a Vysoké Tatry nás naprosto okouzlili, takže pro nás jasná volba 🙂

smallinka
29. kvě 2017

Zdravím 🙂 Atrium hotel vypadá super 👍 ale jinak všechny jsou skvělé 😎😉

janina1990
29. kvě 2017

jee, za nas jednoznacne hotel Sitno ve Vyhnich- tam jsme mely svatebni hostinu 🙂 mam na to nadherne vzpominky... a ted bychom tam zavitaly uz ve trech❤

dzejn002
29. kvě 2017

Nám by se moc líbil hotel Atrium High Tatras, právě kvůli lokalitě Vysokých Tater. Ty miluji a moc ráda bych je ukázala manželovi i roční Elišce! 🙂 Sama jsem s rodiči jezdila do Tater pravidelně od dětství. Díky tomu je tolik zbožňuji a tuto lásku bych ráda přenesla i na manžela, který je nezná (trávil jako dítě každé léto u babičky v Krkonoších, které už mi ukázal). Zároveň by to pro Elinku byla ideální první dovolená - ne příliš dlouhá, příroda na dosah a vany friendly prostředí jako bonus. 🙂

dzejn002
29. kvě 2017

@dzejn002 A určitě bychom objednali ubytování i pro babičku a dědu, kteří by si to s námi mohli užít! Pár let teď v Tatrách také nebyli, tak by měli radost, kdyby ho vyrazili společně. 😉

lenickan
29. kvě 2017

Jako maminka tří lumpíků oceňuji koncept babyfriendly v kombinaci s vysokou úrovní služeb. Vaše hotely se mi velice líbí, pro rodinou dovolenou bych volila Senec či Sitno. Pravdou však je, že všechny tři lokality jsou lákavé každá specificky atraktivní.

verena
29. kvě 2017

Vzhledem k tomu, že jsme vodnická rodina, vybrala bych si pobyt v Trinity Senec Lake Resort. Děti by si užily aquapark, dospělí plavání v bazéně a volné chvíle bychom trávili u jezera nebo po výletech. Wellness nabídka také není k zahození 🙂.

claudie89
29. kvě 2017

Ahoj, nabídka je to velice lákavá a je prevelice těžké vybrat,která nabídka vítězí,za me jsou všechny tři super😁 ale asi nejvíce me zaujal Hotel Atrium,vypadá na nádhernou přírodu, sportovní vyžití a hlavně - nádherný čistý horský vzduch, což by moje dítko i moje rodina ocenila nejvíce. ☺

caboonek
29. kvě 2017

Wau, všechny hotely jsou supr. Jela bych kamkoli, kde jsou přátelští dětem. Na první pohled mou pozornost upoutal hotel Sitno forest resort...

angelinie
29. kvě 2017

Vybrali bychom si nejspíš Sitno resort, i když krásně vypadají všechny 🙂 Naše děti ocení hlavně animační programy a my rodiče snad ještě víc :D

radyym
29. kvě 2017

Všechny nabídky jsou opravdu lákavé 🙂 asi nejvíce nás zaujal Senec . Před 15lety jsem byla na dovolené na Slovensku na Senci.
Chtěla bych se podívat na Vlkolínec 🙂

myspule1
29. kvě 2017

Páni, to je nabídka! Miluju hory, kdysi za svobodného života jsem prochodila Tatry i Karpaty, ale takový relaxační pobyt jsem neměla nikdy možnost zažít. Zvlášť teď s dětmi 🙂. Všechny vámi uvedené resorty vypadají úplně luxusně! Je to těžká volba a radost by mi udělalo de facto cokoliv z těch tří 🙂, ale pokud bych si mohla i vybrat, nejspíš by moje volba padla na Senec Lake Resort. Určitě by se moje tělo i duše znovuzrodily 🙂.

sfinga12
29. kvě 2017

Wau pekné hotely. Keďže máme 2 deti 18 mesiacov a 8 mesiacov aquapark by nám nevyhovoval, ešte by sme si to neužili. Asi najviac by nám vyhovovali Tatry. Malá sa predčasne narodila v 29 týždni a pred mesiacom ukončila inhalačnú liečbu aby sa jej dovyvinuli pľúcka tak by nám najviac vyhovoval čerstvý vzduch a Atrium hotel.

evly
29. kvě 2017

Jé, mám vybráno Senec 🙂 děti i my s mužem jsme vodníci, takže aquapark a nádherné jezero by byl sen a skvělé různorodé vyžití. U nás jsme byli strašně spokojeni na Lipně, malá si na břehu hrála s kyblíčkem x hodin a spokojená jak želva. Navíc je to pro nás i nejblíže. Určitě by se nám tam líbilo celé rodině. A vzhledem k tchánově nezodpovědnosti, sobeckosti se pár let nikam moc nepodíváme, vzhledem k splácení jeho dluhu,tak zkouším vyhrát dovči na všech frontách, že bychom ty děti někam vyvezli, protože je mi to líto a sama bych ráda změnila prostředí, vypla a nabila baterky, než začnu v září hledat práci po mateřské.

cerena
29. kvě 2017

Já bych volila jednoznačně Atrium Hotel v Novom Smokovci v Tatrách. Poslední 3 letní dovolené jsme trávili na Slovensku - ve Vysokých Tatrách, Nízkých Tatrách i Malé Fatře. A každý rok se těším, až se tam znovu vrátíme, protože ta horská příroda je prostě nádherná. Naposledy jsme navíc přespávali ve stanech, kuproti tomu by byl Atrium Hotel, se svými službami a s masáží zad velmi příjemnou změnou. 🙂

germaine
29. kvě 2017

Zdravím,

jednoznačně by vyhrál Senec, kdysi jsem tam jako malá trávila dovolenou, takže by mě zajímalo, jestli bych poznala aspoň některé místo 😀
A hotel, včetně vyžití (obzvláště pro děti) vypadá prostě skvěle!

alenulkaaa
29. kvě 2017

Volím Senec, na Slovensko jezdíme s manželem moc rádi, letos první dovolená i s malou a myslím, že na tak úžasném místě bychom si to užili všichni tři 🙂

novauzivatelka007
29. kvě 2017

Líbí se mi Atrium Hotel, láká mě vybavení pro děti a příroda okolo na aktivní dovolenou super 🙂

bejjullezz
29. kvě 2017

a tak ja bych brala uplne kazdy protoze jsem se nikam jeste za tech dlouhych sedm let nedostala a moc bych si prala trochu relaxu a odpocinku .... a to ze by o me nekdo pecoval ? 🙂 luxus ktery si s detickama nemohu dovolit 🙂 pouze kdyz masiruji oni a vyplacaji nekolik tub kremuu a tema pidi prstickama delaji ze masiruji a nechaji nakonec tu centimetrovou vrstvu na me 🙂 ale vazim si i toho :D

kiki83
29. kvě 2017

Senec - mame ho nejbliz a je tam uzasny aquapark, coz by ocenil hlavne syn, ktery je ve vode jako doma a tady by se mohl poradne vyblbnout 😉