Líbí se vám naše Tuli hračky a Tuli vaky?

radka_tuli
2. pro 2016

I děti potřebují svůj prostor, kde si mohou snít své dětské sny. Vytvořit jim ho můžete i z Tuli hraček a vaků. Zde najdete kompletní nabídku: https://www.tuli-tuli.cz/84-e-shop
Líbí se vám naše Tuli hračky a Tuli vaky? Případně máte nějaký nápad, co bychom mohli ještě vytvořit?

babunka1
2. pro 2016

Líbí se mi hračky ZikZak a z něčeho podobného by se mi líbil třeba takový "bazének" prostor do dětského pokojíčku, kde by mohly mít děti třeba balonky. Takový ten koutek se stovkami malých míčků 😀

germaine
2. pro 2016

K velkým sedacím vakům by mi seděly v nabídce i malé či větší polštářky v tom samém designu, aby šlo použít v pokojíčku ;)

princeznaj
2. pro 2016

Mně se vaky líbí a to fakt mooooc 😍 vím, že jeden určitě dětem do pokojíku pořídím 🙂 snad si k nám najde cestu jak druhátko, tak Váš tuli váček 😉 😍😇

anetka1701
2. pro 2016

Tuli vaky pro panenky :oD postýlek pro panenky je u nás doma totiž neustále zoufalej nedostatek :oD

hhranolka
2. pro 2016

Tuli vak s baldachýnem ..to by byl splněny sen naší slečny

kuliseks
3. pro 2016

Nejaky tuli vak jakoby s ohradkou, nebo jak to popsat.. 🙂 aby z toho nemohli mensi deti spadnout, ale pritom se vyradily🙂

kuliseks
3. pro 2016

jej, to jsem tam udělala hrubku teda, jdu se zahrabat do té zmrzlé země venku 🙂 aby mě nikdo neviděl a nehledal 🙂

sarka49
3. pro 2016

ty vaky jsou kouzelné a je paráda, že jsou i exteriérové

ustarana
3. pro 2016

O hračkách jsem teda nevěděla. Ale po Tuli vacích pošilhávám už dlouho, jsou opravdu krásné a vypadají pohodlně. Už úplně přesně vím, na co bych jej využila - na čtení.