Tuli vak je pevný a kvalitní

miska_tuli
2. pro 2016

Dobré ráno maminky 🙂

taková otázka hned z rána - je Tuli vak nezničitelný?
Dvojitý pevnostní šev a kvalitní látky dělají z něj sci-fi sedací vak, které nezničí ani vaše šikovná ratolest. Máme ověřené i skoky z výšky přímo do měkoučkého vaku. A když už jsme u těch malých spekulantech, prozraďte nám, co všechno už dokázali rozebrat ve vaší domácnosti?

radyym
2. pro 2016

Naše mimi 2roky, umí rozebrat jídelní židličku 🙂 schovává všechno do gauče a šuplíků

kuliseks
2. pro 2016

Náš malej v necelém roce rozebírá všechno, na co přijde. Ale nejraději přeštelovává program na zvlhčovači. Najednou se divíme, že je v místnosti mlha, a on tam synek nastavil ohřev páry.. a tak. 😀

kropenatka
2. pro 2016

zkoumací období.. snesu to že mi nejmladší rozhází hračky po pokoji, že vyndá hry a rozkramaří půlku pokoje ale co je pro mě neštěstí..teda už bylo :D ponožky :D

každá holčička má svůj šuplíček s ponožkama.. ten malej nezbedník otevřel vždy šuplík a né aby jen rozházel ponožky a smíchal je ale každý balíček ponožek rozebral....... řešení?? vyšroubovala jsem špunt.. takže se do šuplíku dostanu jen tajným způsobem :D doteď nevím kdy jí toto období přejde ale aspoň už nesedím večery u skládání ponožek :D

bhmova
2. pro 2016

Nasi kluci 18mes.Zrovna dnes znicili tatinkovou plastovou lahev na kolo,zacinaji nove otvirat mrazak,sednou si na velkou zidli a pak na stul a hned chteji sundat obraz ze zdi,uz je pryc radsi,ventily z topeni sundavaji kazdy den,vse otviraji mame jen nekde zabrany,fotoramecek znicili,notas shodili ze stolu,vyndavaji deky a polstare ze svych postylek a pak s tim vsude chodi,prevratili ze stolu misku s polivkou,kdyz jsem sla pro pecivo na nadrobeni byl to moment,stahuji ubrus ze stolu,kvitko shodili z parapetu,obleceni vytahuji ze skrini,snurky z rukavic rozebrali musim je hned strihat atd.nic nemuzeme mit v jejich dohledu

bhmova
2. pro 2016

@miska_tuli I kreslo rozebrali neverim ze by vak neznicili!

valuvka
2. pro 2016

naše obě děti naštěstí toto období nějak minulo, takže máme celou domácnost v pořádku 🙂

babunka1
2. pro 2016

Tak popravdě za cenu kolik Tuli vaky stojí bych čekala, že budou kvalitní a vydrží 🙂. Jinak naše roční dcera rozebírá a zkoumá vše, co se jí dostane pod ruku. Nejhorší pro nás aktuálně je, když něco pomačká na Pc nebo ovladači od televize a přenastaví to a my to neumíme vrátit zpět 😀