Víkend s Tuli vakmi

radka_tuli
3. pro 2016

Milé Tulidámy,
konečně je tu víkend a nás by zajímalo jak si vy užíváte sobotní pohodu nejraději? V pohodlí domova, při vaření, v přírodě? ...
Prozraďte nám, co pro vás relax znamená? Možná i to, když váš manžel pohlídá dítě a vy máte chvilku pro sebe 🙂

kuliseks
3. pro 2016

Relax je pro me kazdy den 10 minut ve sprse, kdyz manzel hlida po praci 🙂 a takovy ten opravdovy delsi relax si uzivam, kdyz mimco spi, ja nemusim vecer nic delat, varit apod., jdu se jen natahnout do postele a pustim si nejaky pohodovy film nebo ctu knizku. O klasickem vikendu se pro me ale nic moc nemeni a jsou to dny jako kazde jine. Sice je manzel pres den doma oproti vsednim dnum, ale stejne neco porad nekde dela a vyrabi, takze to vyjde s mym relaxem nastejno😉 ale nestezuju si, bylo by mi bez tech mych chlapu smutno

valuvka
3. pro 2016

U mě je největší relax, když mi manžel udělá každou neděli snídani do postele a nechá mě déle spát a vstává s dětmi on sám 🙂

germaine
3. pro 2016

Relax..mno, luxus který mi moc často dopřán není 😀
A pokud náhodou jo, tak nejlepší je spánek.

kami1984
3. pro 2016

Vakmi není, s tuli vaky(podle vzoru hrady), trošku to rve oči🙂)
Relax je doma s manželem, děti spí, zapálíme krb, vonný vosk, sedneme se skleničkou a máme chvilku jen sami pro sebe🙂

bhmova
3. pro 2016

Co se nam narodila dvojcata,tak relax moc neznam:( Nekdy kaslu na uklid ,kdyz deti odp.spi a sednu se zvednutyma nohama aspon na par minut.Kdysi jsem rada cetla.

luonnatar
3. pro 2016

Relax je pro mne odpolední spánek prcka. manžel v práci, mrně spí a já si buď čtu a nebo spím s ním.užívám ticha a pohody 🙂

sylvinka
3. pro 2016

Pro mě je největší těla v být sama,pustit si hudbu, nemuset pořád reagovat na stopadesaty dotaz.

pomoztekacence
3. pro 2016

Nejhezčí je v přírodě,ale v pohodlí domova taky není spatny