Autosedačka Besafe izi go, máte zkušenost?

ivushka_a
20. črc 2016

Dobrý večer. 🙂 Ráda bych se zeptala na váš názor na autosedačku besafe izi go. Máte s ní někdo zkušenosti? Hodně jsem četla, že je malá. Rozhoduji se mezi touto a maxi cosi cabriofix. Ale více se mi líbí besafe izi go. Předem děkuji za vaše zkušenosti a názory. 😉 😉

michellee1
12. říj 2016

Dobrý den 🙂 já zvažuji besafe izi go a nebo cybex cloud q....maxi cosi jsem zavrhla proto, že se mi nelíbila oproti besafe a cybex ta sluneční stříška. Zatím u nás vede besafe, nicméně jsem řešila stejý problém, že jsem si na recenzích přečetla, že se tam mimi skoro nevejde. Tak jsem zavolala do besafe a tam mi řekli, že mimi se tam vejde krásně, že problém byl v tom, že maminky nepřekontrovali pásy a ze zadu je měli např skřížené, čímž se zkrátili a poté že nevyndali nějakou tu vnitřní vložku 🙂 u cybexu se mně zase líbí to polohování vleže, ale je zase asi o 1kg těžší, tak nevím no 😀

kekulice
12. říj 2016

My máme maxi cosi, přestože se dá na náš kočárek používat bez nástavců be safe. Hlavní důvod je váha a manipulace. Be safe je těžký a neskutečně se pronese. Na začátku to až tak nevypadá, ale jak miminko roste, tak je to dost znát. Manipulace s maxi cosi mi přijde mnohem příjemnější a jednodušší. Tolik naše praktické zkušenosti....

ivushka_a
autor
12. říj 2016

Dobrý den 😊 moc děkuji za příspěvek... já jsem nakonec zvolila Besafe, příští týden mám termín tak už bylo i načase 😃 každopádně jsem na obě besafe i maxi koukala v obchodech a porovnavala je...a nepřišlo mi ze by byla menší prave kdyz se vytahnou ty vnitřní vložky...a byla mi i od všech prodejců doporučená právě besafe kvůli bezpečnosti...Mě osobně se i nejvíce líbila takže po dloooouhém rozhodování jsem zvolila besafe a doufam ze budeme spokojeni 😊

ivushka_a
autor
12. říj 2016

Tak váhu tu jsem ani popravdě řečeno neresila, nějak me to nenapadlo 😃 tak kdyžtak bude nosit tatínek, já stejně nemám řidičák takže budeme jezdit spolu 😊