Autosedačka pro 2letého (14kg) do Octavie (1)

astyna
4. led 2018

Dobrý večer, hledáme s manželem vhodnou autosedačku pro 2letého syna do naší "jedničkové" škody octavie combi. Momentálně má z druhé ruky Caretero, ale protože to má na houby popruhy (pořád sjíždějí), tak hledáme takovou, která se v pohodě vejde na zadní sedadlo a bude bezpečnější. Máte někdo zkušenosti? Sedaček je hrozně moc, kdybychom to mohli aspoň trošku zredukovat. Na ceně nesejde, to mi si to pak projdeme, která za to stojí a která už ne 🙂

Děkuji.

monni88
4. led 2018

Ahoj, máme cybex juno fix, ta je do 4 let a myslím do 18kg. Pak je ještě další model 9-36kg. Je s pultem a paráda. Do octavie se vejde a v testech vyšel cybex moc dobře. Jestli nemáte isofix v autě, tak mají sedačky i bez něj, ale i tyhle isofixovy sedačky se mohou používat i v autech bez isofixu (píše výrobce a my jsme taky vyzkoušeli a sedí to parádně ať už s nebo bez).

jipe
4. led 2018

My máme Romer king II, s Octavií zkušenost nemám, ale sedačku mohu doporučit. Já nejsem zastánce pultíků. Je do 18 kg, syn má cca 14,5kg a 98 cm a místa má dostatek

jaja01k
4. led 2018

Mame Cybex Juno II fix a Romer King II. Do jednickove octavie jdou v pohode obe, ale lepsi mi prijde ta Romer, jde lip polohovat a je pro dite pohodlnejsi.

ladyhacek
5. led 2018

Máme Octavii ( combi teda ne) a máme Romer king II 9-18 - pokud vím dělají i do 36kg asi budou podobné. Sedačku prendavame i do druhého auta.

astyna
autor
5. led 2018

holky díky 🙂 včera jsem se koukala na nějaké dtesty a ty Romer vyšly vždy výborně.

majdaptak
5. led 2018

Ahoj, máme taky jedničkovou octavii a pořídili jsme Kiddy Phoenixfix, ta je teda 9-18 kg a naprostá spokojenost. Pro tebe by asi byla lepší Guardianfix do 36 kg. Vycházejí i super v testech, za mě doporučuju!