Autosedačka Römer king II, máte zkušenost?

evjun
13. led 2017

Ahoj,koupili jsme autosedacku Romer king II, 9-18 kg. Jsem zklamana z polohovani,prijde mi,ze jde sklopit strasne malicko,asi tak o 10 max 15 stupnu. Mate to taky tak nebo neco delame spatne? Mate srovnani,jestli jdou jine autosedacky sklopit vice? Dekuji moc.

leki
13. led 2017

Tez mame, tez me prekvapilo, ze jde jen malo. V aute mych rodicu maji sedadla uple vodorovne, tam si nedovedu predstavit ho mit v te nejvic sedici poloze, to nemuze byt vubec pohodlny. Nase auto ma sedadla trochu sikmo prijde mi to OK. Manzelova sestra ale treba nemela polohovany autosedacky vubec.

kachnicky
13. led 2017

Je to normalni 😉 maji to tak vsechny autosedacky 😉 Polohovane to je proto aby hlavicka ditete se zaklonila, kdyz spinka ( aby jakoby nepadala do predu 😉

lucizal
13. led 2017

Ta sedacka ma svou zakladnu,takze at je sedacka v aute rovne nebo sklopena,tak romer jde polohovat porad stejne. A ten zaklon - nemyslim si,ze by jine sedacky ve stejne kategorii sly sklopit vice. Neni to o tom,aby tam dite bylo skoro jako ve vajicku,ale o to,aby tam byl trochu zaklon,kdyz dite usne,aby mu neprepadavala hlava dopredu 😉 Jinak my jsme meli na prvniho a byla jsem s ni moc spokojena. Meli jsme do kazdeho auta jednu,protoze prendavani nic moc vzhledem k vaze a poutani,ale urcite ji budu pouzivat,az do ni doroste i druhy syn 😉

kikus16
14. led 2017

Dnes jsme take koupily tuto autosedacku, a malou jsme tam hned posadili cestou domu. Je skoda, ze nejde vice naklonit, ale asi to staci, protoze za chvili v ni usnula. Takze za me zatim dobry, uvidime casem.

luj89
13. dub 2018

Rada bych obnovila diskusi. planuju koupit tuto sedacku. Jste spokojeni? kde se da vyhodne koupit? 🙂

nikoulinka
13. dub 2018

Take mame. Jezdime vse ni uz rok. A za nas maximální spokojenost. Maly v ni neni neklidny, vydrzi i dalkove trasy. Prijemna, netlaci, dobre pratelna. Rozhodne doporucuju. Jen pokud jde o nakupnem, doporucuju koupit spise na netu. My ji kupovali v kamennem obchode a hned se divali na netni, kdy vysla i o 800,- levneji.

luj89
13. dub 2018

@nikoulinka Jj, urcite koupim na netu. Dekuji za pozitivni zkušenost 🙂