Emitex fusak nebo zavinovačka, co je lepší koupit?

dusanba
8. led 2016

ahoj holky, poradte, jestli je lepsi koupit fusak od emitexu, treba tento http://www.emitex.cz/cz/menu/120/produkty/vyrob..., ktery ma byt az do tri let veku nebo zavinovacku emitex tohoto typu http://www.emitex.cz/cz/menu/108/produkty/vyrob..., která je ale asi jen do roku dítěte, i když délkama se liší jen o 10cm, první ma 100cm a druha 90cm. obe se mi porizovat nechteji. pripada mi, ze vic se vyuzije asi fusak...ale zase v cem bude miminku lip? mate zkusenost treba? diky

ssandy
8. led 2016

mám zimní zavinovačku, používáme do sedačky i do kočárku. Je lepší na zapínání, nemusí se protahovat pásy dovnitř, ale zapíná se mezi nohama a přijde mi, že je v ní miminku víc teplo, když má obě nožky zabalené. Fusak využiješ jen v kočárku, do autosedačky nepůjde.

dusanba
autor
8. led 2016

Fusak jde i do autosedačky, má tam ty dírky na popruhy taky právě.

zdenka35
8. led 2016

Ted jsem s muzem objednala 2 ks fuaku od emitexu 3 v 1 a vím že mají 3 velikosti a jsou snad tez dob3 ci az 4 let a ze se da jak zkracovat,tak zuzovat,stahovat u hlavicky,je protiskluzovy na zadech na karku i do autosedacky😊v pondělí nam přijdou😊

zdenka35
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svensson
19. led 2016

Ahoj, já bych doporučila zvážit, jak moc cestuješ. Pokud jednou za čas, stačí fusak. Zavinovačka do autosedačky se vyplatí, pokud cestuješ hodně a musela bys fusak pořád přendávat ze sedačky do kočárku a zpátky. To je opruz. Jinak co se týče velikostí, mám skvělou zkušenost s Lodgerem - je taky do tří let, nemá žádné přídavné nástavce a tudíž není tak ohromný. A to ani v té autosedačce. Nevýhodou je, že moje dcerka už chodí a fusak musím po každé procházce vyprat. Našla jsem třeba fusak od Esita, který má v dolní části omyvatelnou vložku. to je pak dobrá koupě na víc let. Kamarádka má Emitex a když viděla Esito, říkala, že kdyby to viděla dřív, koupila by Esito. Je i levnější, tak tolik nebolí přikoupit k němu zavinku do autosedačky. Našla jsem zase od Babyrenky, která se dá využít i v golfkách. Je trochu větší, ale taky trochu víc stojí. Teď mi dala kamarádka tip na shop, kde maj obě značky. Kdybych to věděla, ušetřila jsem si poštovné:( Ale pokud jsi nekoupila, tak mrkni aspoň ty - moje-vybavicka.cz/spinkame/fusaky_narucniky/zavinovacka_do_auta2. Držím palce při výběru!