Golfový kočárek. Lehký, spojená rukojeť, polohování zad

misk
18. kvě 2011

Ahoj holky, můžete mi, prosím, dát tip na golfky podle mých kritérií? Potřebuju, aby byly lehké, měly spojenou rukojeť, polohování zádíček (nejlíp do lehu), polohování opěrky nožiček, velký košík pod kočárkem, lůžko na které se vejde i dítě, které je dlouhé jak špageta a ideálně za rozumnou cenu... Všem moc děkuji, Míša

lamarika
18. kvě 2011

cybex callisto. Nevím jestli je cena 5990,- rozumná pro tebe, ale za tyhle golfky určitě. Splňují vše co bys chtěla a jako bonus nemají zdvojená kolečka 🙂

misk
autor
18. kvě 2011

Callisto je fakt krásnej, akorát 6tisíc je už moc... chtěla bych okolo 4tis...

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
johnatanka
18. kvě 2011

Romer B mobile - ten splňuje asi všechny tvoje požadavky...
a Peg Perego easy switch .... ale cena je teda vysoká, ale je super, Peg Perego sí nemají spojenou rukojeť
já koupila Peg perego pliko p3 na cestování, jinak mám slaloma a toho nedám z ruky, chtěla jsem hlavně pohodlí pro malou, proto dražší golfky, jsou fakt prostorný, záleží na co a jak často je budeš používat (zima x léto, město x obchoďáky atd).., podle toho bych pak volila

misk
autor
20. kvě 2011

Holky, díky za tipy, projížděla jsem net a asi se nejspíš rozhodnu koupit zatím nějaký lehký sporťák (dost vážně uvažuju nad Britax B-Smart). Malej bude mít v září rok, kombunovaný kočárek máme PegPerego na klasickým podvozku, kterej byl skvělej v zimě, ale teď už se mi zdá trochu těžkej. Navíc sporťák nejde úplně do lehu, což mě dost štve.Uvidí pak jestli golfky budou potom vůbec nutné. Z diskuzí jsem pochopila, že ne každý golfky upotřebí. Tak doufám, že jsem se rozhodla správně. Ale každopádně moc díky. 😎