Jaký nočník používáte na cesty?

nikola1edna
18. lis 2013

Jaký nočník používáte na cesty? Vyhovuje Vám ten Váš?

editah222
18. lis 2013

@nikola1edna na cesty vozíme malý obyčejný nočník z Ikea a nebo jen redukci na WC.

blahova_andrea
18. lis 2013

jééé, na jaké cesty máš na mysli? my zatím nevozíme nic. když jdeme ven, tak zatím dáváme plínku a když jsme třeba u babičky a dědečka, tak malého držím na záchodě nebo čůrá na stojáka. zatím mě vůbec nenapadlo, že bych měla začít třeba i časem vozit nočník 😅

editah222
18. lis 2013

@blahova_andrea my ho použivame jen na kakaní 😀 😀

nikola1edna
autor
18. lis 2013

myslím na cestování do ciziny (letadlo), malej (17měsíců) je zvyklej na nočník a když poletíme, tak nemáme kam nočník dát... :( ten cestovní mi přijde moc drahý... nemáte nějakou radu? 🙂 díky 🙂

amabilis
18. lis 2013

@nikola1edna Kamarádka používala skládací nočník, do kterého se dávají sáčky. Nejdřív používali jen originální, ale postupně zjistila, že stačí jakýkoliv pevný. Pokud tedy byli někde v "přírodě", tak prostě jen postavila nočník a málá se vlastně vyčůrala na trávu (sáček nedávala). Teď už se dělají i takové, které jsou současně redukce na normální WC.
http://www.medvidkovehracky.cz/index.php?id_pro...

mamkamarketa
18. lis 2013

@nikola1edna naucit ho na redukci a koupit skladaci redukci. My sme do letadla tahli klasickou, vesla se do batohu

kikimaruska
18. lis 2013

Se starším když jsme byli na procházce, tak se čůralo normálně venku v přírodě,ve městě sem ho bud držela nad mísou na ruce nebo normálně ve stoje do wc. U babiček nočník máme běžně (tam spíme ve 2 patře a wc tam není) a když jsme jeli na dovolenou do zahraničí (autem), brali jsme sebou normálně náš nočník. Ven na procházky samozřejmě ne, jen na používání na pokoji. Ono taky záleží, pro jak staré dítko ho chceš a jak je tedy moc na cesty nutný 😉 .

blahova_andrea
18. lis 2013

@editah222 hmmm, tak s tím my máme kapku problém, zatím jedině do plíny ☹

nikola1edna
autor
18. lis 2013

a co myslíte nafukovaci nočník? nemáte s nim nějakou zkušenost? myslíte, že je to praktický? http://ecx.images-amazon.com/images/I/51mIUzfi1... 🙂 na cestování to vypadá hodně skladně 🙂 a dávají se tam taky jenom ty sáčky 🙂

mamkamarketa
18. lis 2013

@nikola1edna a to budes pouzivat v letadle kde? Davat to na spinavou podlahu na wc? Nebo bude dite kadit mezi sedadly? To mi neprijde prakticky

nikola1edna
autor
18. lis 2013

myslela jsem spíš na převoz, na cestu, kvůli místu 🙂 jinak v letadle plenky 🙂

sislik2010
18. lis 2013

@nikola1edna
No my cestujeme docela často a nočník nikdy nebereme. Venku normálně do trávy( to tak delá v létě i na zahradě) a v hotelu ju normálně podržím na záchodě. Děláme to tak i v restauracích na navštěvách. Jen na táboře v létě jsem vezla nočník- tam je latrina s prknem na sednuti v lese a měla jsem strach, že než tam dojdem bylo by pozdě na kakáni.

amabilis
18. lis 2013

@nikola1edna Tak to náhodou vypadá dobře, ale koupila bych si pro jistotu sadu lepení na kola (stojí asi 30 Kč) 😀

rebelie
18. lis 2013

POužíváme toto http://www.tescoma.cz/priprava-a-zpracovani-pot... Je to super skladné, nosím s sebou pořád... ale nesedne si na to, musím ho držet... Pořídili jsme to už pro miminko na praktikování bezplenkovky a používáme doteď.

lucieandrlova
18. lis 2013

My jsme měli normální klasický za 50 Kč (takový menší). Dali jsme ho normálně do kufru a vycpali kolem něho věci. V letadle měla plenky a v destinaci jsme vybalili. Byla šťastná, že má na záchodě svůj nočník...