Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zimní fusak do autosedačky CabrioFix. Co myslíte?

AutosedačkyFusakyZavinovačkaMiminkoPorodniceTermín porodu
anitram00
15. pro 2019

Zdravím, sice tu podobné téma už bylo, ale nenašla jsem tam odpověď :(
Na 3. dítě (bude lednové) mám jinou autosedačku, takže jsem z toho trochu vedle :D
Přemýšlela jsem, že pořídím fusak Lodger Mini Bunker (velký bunker mám, s ním jsem právě spokojená, tedy dokud dítě nechodí 🙂, ale v téhle autosedačce mne "překvapila" ta novorozenecka vložka. Chápu to tak, že ji vyndam, nacpu tam nějaký fusak a pak zase vložku vrátím zpátky? Koukala jsem, že ten origo fusak Footmuff se už asi neprodává, a když jsem tam nacpala velký Lodger, tak to vypadá divně(nesedi prurezy na pásy, je to tam namuchlane, tak aby se vešlo i mimino 🙂 Zavinovacku od Emitexu jsem měla na 1.(taky zimni) ale nenadchla mě, takže o ní neuvažuje ani teď. Je nějaká další možnost? 🙂) .. Jde mi víceméně jen o cestu z porodnice a pak k doktorovi,.
Diky;)

hermia
15. pro 2019

@anitram00 ja mela takovy dekovy fusak s minky (teplejsi bych nedavala) me ani nenapadlo vyndat tu vložku a dat ji nahoru.. dobry napad! 😯 dnes bych uz asi fusak nedavala ale zachumlala do deky.. taky jsem pred tim nevedela ze se miminko tak nenabaluje do autosedačky (kombineza i kdyz plyšová) ze to je nebezpečné.

zelenaesmolda
15. pro 2019

@anitram00
fusak do autosedacky nepatri krome tech,ktere jsou na to primo delane.
zadne zimni veci jako bundy ci kombinezy nemaji v sedacce co delat.nejsou pak dobre utahnute pasy a dite neni v bezpeci.dite radsi prikryj dekou,ony se stejne v sedackach dost poti.muzes zkusit merino vlozku.

anitram00
autor
15. pro 2019

@zelenaesmolda právě proto teď nechci dávat vyteplenou kombinézu jako na 1., ale protože bude opět lednové a vím jaká může být zima + nevím kde až budem parkovat, tak bych ráda ten fusak, abych zachumlala i hlavičku. Jinak mám představu, že na cestu dám overal, nějakou tenkou kombinézu třeba s minky a do toho fusaku. Právě aby byla zachována bezpečnost, co jsem tak koukala na ty fusaky, tak se dítě pripasa a až přes to se zapne ten vršek fusaku (narodil od té zimní kombinézy) . Navíc ten fusak bych asi využila i v korbě...

anitram00
autor
15. pro 2019

@hermia deka sice dobrá, ale buď přes ní musím dát pás od auta, takže ji pak za jízdy jednoduše nesundam, a nebo to musím naraficit přes ten pas, což se mi nechce. Teď mi vlastně došlo, že to samy bude i s tím fusakem, bude tam ten pas od auta 🤔

lennus
15. pro 2019

@anitram00 Fusak do sedačky je zbytečný, stačí zakrýt dekou

zelenaesmolda
16. pro 2019

@anitram00
ja bych to udelala tak,ze bych dite oblikla do zimniho na cestu do auta.poslala bych tam manzela napred at auto vyhreje a pak bych prisla s mimcem,kteremu bych zimni veci svlikla ve vyhratem aute a pak ho tam na prechod domu zase oblikla nebo prikryla dekou.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru