Autokemp Merkur, Pasohlávky. Byly jste tu s dětmi?

korityakova
30. dub 2014

😉

tamarila
30. dub 2014

Jezdíme tam v létě poměrně často, sice tam obvykle nespíme, ale opravdu jsem tam několikrát týdne. Co by tě zajímalo? Ale na otázku můžu odpovědět jen jednou, a na tuto formulaci asi jenom: Byly. :D Tak to zkus změnit na diskusi, nevím totiž co konkrétně chceš o Merkuru vědět, a podruhé mě to již tady k odpovědi nepustí.

infokonik
30. dub 2014

Upravuji - z Otázky je Diskuse, jinak by nebylo možné reagovat opakovaně, doplňovat informace a další komentáře.

mirusak1
30. dub 2014

No já už tam sice dlouho nebyla, ale pokud je to stále stejné, tak bych tam jela na začátku sezony, než "rozkvetou" řasy a sinice, do té doby je to tam fajn, pak už bych se tam nekoupala...

mirusak1
30. dub 2014

@korityakova Neoznačila jsem tě, tak napravuji 🙂

korityakova
autor
1. kvě 2014

@infokonik je moc dekuji ja se v tom tady jeste moc neorientuju moc diky

infokonik
1. kvě 2014

@korityakova Není zač, od toho tu IK je🙂

veruska007
2. kvě 2014

Byli jsme tam ve stanu bez dětí... v noci tam teda bylo rušno, až příliš. Jinak na jednodenní výlet jezdíme i s dětmi, koupání v pohodě, voda teplá, vcelku čistá (hlavně zkraje sezóny, v srpnu jsou už sinice skoro všude), sociální aj. zázemí ok... ale na noc jezdíme pryč.

korityakova
autor
3. kvě 2014

@tamarila Prave sem se chtela zeptat jjestli ,je tam nejake vyziti pro deti 2-3 roky trampoliny ,skluzavky,houpacky,nebo i nejaky program a kousek od toho by melo byt koupaliste ne?

korityakova
autor
3. kvě 2014

@veruska007 A kuchynka tam je pry taky jak to tam funguje kdybych jsi chtela uvarit ?

korityakova
autor
3. kvě 2014

Maminky nemate alespon nekdo nejaky tip?Kam s detma na dovcu muze byt i slovensko.

veruska007
3. kvě 2014

@korityakova Pro děti je tam plno akcí, něco jako lunapark, plno stánků s občerstvením, i animační programy... což se mi právě moc nelíbilo, připadalo mi to až příliš jako na pouti ☹. Ale někomu to zas vyhovuje, no. Kuchyňka tam, myslím, byla... ale nevařila jsem tam. Nicméně v jiných kempech, co byly kuchyňky, tak tam byly plotýnky a jinak bylo nutné mít vše své.

Osobně bych tam na týdenní dovču s dětmi ve věku 2 a 3 roky nejela. My byli před dvěma lety na Vranově, to bylo super, loni v Beskydech, to bylo taky fajn a letos se chystáme na Balaton.

Do Pasohlávek v létě určo pojedeme, ale tak na 1 - 2 dny a kdybychom zůstávali přes noc, tak určitě ne v Merkuru.

tamarila
4. kvě 2014

@korityakova Vyžití pro děti je tam dost, trampolíny, půjčovny loděk, hřiště, pískoviště a jiné atrakce v hojném počtu. Koupání ve přímo v areálu, dvě laguny. Jako výhody bych viděla že voda je tam opravdu krásně teplá, přestože jde o přírodní koupaliště, tak jsou dost mělký a krásně prohřátý. Další výhodou pro děti je postupný plynulý vlez do vody, poměrně čistá voda, sinice tam nebývají až do konce léta. Jinak jak píše veruska008 - kemp je dost živý, je jeden z nejoblíbenějších pro Brňáky, a vzhledem k tomu co okolí nabízí tak bývají rybáři, kiteboardeři, surfaři, rodinky a vesele to tam žije. Je na tobě zda to považuješ za výhodu či nevýhodu, rozhodně nejde o poklidné komorní místo. Spíše spousta stánků, atrakcí a prázdninového ruchu, hodně lidí. Nám to tak vyhovuje, do klidu jezdíme zase jinam. Ale víc dní jsem tam nikdy nestrávila, dojíždíme tam z Brna.

tamarila
4. kvě 2014

Jo, a ještě je výhoda že když není ideální počasí, tak hned vedle je největší Aquapark v ČR (Aqualand Moravia), tak se dá jít tam.