Chorvatsko - od Rijeky po Šibenik, doporučte ubytování

sabuska
4. čer 2015

Ahoj všem,

rádi bychom do Chorvatska někam mezi Rijeku a Šibenik, kde by byla písčitá nebo pěkná oblázková pláž a vstup do vody vhodný pro děti. Může být i ostrov s mostem 🙂.
Doporučí mi někdo něco konkrétního z vlastní zkušenosti?
Pokud máte přímo tip na daný apartmán, kde jste byli spokojení, šup s ním sem 🙂. Nejraději bychom apartmán přímo u pláže nebo v těsné blízkosti, alespoň s dvěma místnostmi. Jsme čtyřčlenná rodina.

Děkuji
Sabina

sabuska
autor
7. čer 2015

Opravdu se nenajde nikdo, kdo by doporučil městečko či vesnici vhodnou pro rodinu s dětmi v Severní Dalmácii???

imedeen
7. čer 2015

My jedeme letos taky s dětmi prvně,ale známá co jezdí,tak si pochvalují Svatý Filip i Jakov. Je tam i písečná pláž.Jinak najdeš tu nějaké diskuze,kde maminky radí,kam s tětmi na dovču.Chce to trošku pohledat.ale je tam spousta doporučení na pěkná místa,tak snad najdeš,co potřebuješ.

little_frog
8. čer 2015

Sv. Filip je taková ves, nic esteticky hezkého mi na tom nepřišlo... hrozně se mi líbilo na Zadaru.

marky29
8. čer 2015

Ahoj, v tomto úseku jsme byli ve Vodici, je tam oblázková pláž a na pláži spousta vyžití, pozvolný vstup do moře, ideální pro malé děti, na pláži borovicový porost pro možnost stínu,byli jsme ubytovaní ve ville Lovrič asi 100 m od pláže. Vše v blízkosti, obchůdky, restaurace.... Nám se líbílo 😀

imedeen
8. čer 2015

Nebo se přidej do skupiny Dovolená v chorvatsku a ve starších příspěvcích najdeš zajímavé odkazy i s kontakty. Jen nevím,jestli už není podzě na nějaké lepší místo přímo u moře. Snad jen jestli nejede úplně v sezoně,tak by to neměl být problém. Do Vodice jsme jezdili od synových sedmi let až do puberty. Je o tam takové živější,A v Zadaru se nám taky líbilo. Letos jedeme s dětmi na Murter. Je tam krásná pláž s pískem a pozvolným vstupem do moře. Tak ať si to holky užijí.

jancaul
8. čer 2015

Ahoj my jsme byli před dvěma lety v Primostenu... je to sice kousek pod Šibenikem, ale bylo to tam super.. Město je krásné akorát velké a kolem celého výběžku je oblázková pláž akorát pro děti. My letos pojedeme nejspíš znovu tam 🙂

sabuska
autor
8. čer 2015

Děkuji všem za tipy.
@jancaul Zaujal nás ten Primošten. Akorát jsme četli, že je poněkud dražší, než jiná městečka, tak se bojíme, abychom sehnali nějaké levné ubytování, nejlépe tak do 40 euro. Na netu jsou většinou apartmány docela drahé, tak bychom jeli asi na blint. Mohla bych se zeptat, zda je možné až na místě něco do tété ceny sehnat? Za kolik jste měli ubytko vy? Děkuji

sabuska
autor
8. čer 2015

A zapomněla jsem dodat, že bychom chtěli ještě teď v červnu, takže ne v hlavní sezóně.

jancaul
8. čer 2015

@sabuska my jsme tenkrát jeli taky naslepo. Ubytování jsme měli 20 euro na osobu a byli jsme čtyři dospělí. Takže celkem nás to vyšlo na 80 euro na noc. Záleží jak by vám do toho započetli ty děti, to nevím. Letos pojedeme zase čtyři dospělí a jedno dítě (7-mi letá holčina), tak doufám, že za ni moc peněz nebudou chtít.. Uvidíme 🙂 Jinak sehnat tam ubytko bylo jednoduché. Přijeli jsme do města vystoupili na náměstí, abychom se trochu zorientovali a řekli si, kde by se nám to tak líbilo, a že pak budeme teprve něco hledat a než jsme došli k mapě, tak už nás odchytili a začali nabízet ubytování a to bylo nakonec fakt suprovní. Jinak i po cestě ze Šibeniku do Primoštenu bylo spoustu nabídek na ubytování. 🙂

sabuska
autor
8. čer 2015

@jancaul 20 Děkuji za info 🙂. Cena za dospělýho by šla, pokud by se neplatilo už za děti 🙂. Rádi bychom ubytko někdo nedaleko poloostrova Raduča, kde jsou právě pěkné plážičky s borovicovým hájem kvůli stínu. V kterých místech jste byli vy?

jancaul
8. čer 2015

@sabuska My jsme byli přímo asi 10 minut pěšky od Raduči, ale moc jsme tam nechodili, byli jsme spíše na kamenech na skále, kde jsme to měli jen asi 2 minutky... a bydleli jsme přímo nad Bau barem, kde byla taky oblázková pláž 🙂 Letos už na té pláži strávíme určitě více času, když bereme tu holčinu 🙂 Jinak večerní Primošten je moc hezký 🙂

sabuska
autor
8. čer 2015

@jancaul Ještě jednou děkuji za info 🙂). Pokud se opravdu nakonec rozhodneme pro Primošten, jsem zvědavá, jaké ubytování, kde a za kolik najdeme. Snad se zadaří něco, co nám bude vyhovovat 🙂. A Primošten na fotkách vypadá opravdu moc pěkně. Mějte se pěkně a třeba zase někdy 🙂

candat
8. čer 2015

V těsné blízkosti u pláže nemáte šanci za 40 éček ubytování sehnat. Platí se většinou za osobu. Nevím, jak mate staré děti, ale nám je vždy počítali. Jen jednou ne, když měl ten mladší 2 roky a spal s námi. Loni jsme měli za 80 euro - 4 osoby.

frankie
29. čer 2015

Porpvé jsme byli ve Svatý Filip i Jakov a tam se mi teda vůbec nelíbilo, nic tam neni, nic se tam neděje. Teď druhým rokem za sebou jsme volili Vodici, tam se nám moc líbí. příští rok jedeme ještě znovu tam.

barinkas
29. čer 2015

@sabuska nechci Ti brát iluze, ale ubytko za 40 Euro nenajdeš, to pochybuju. Hlavně v sezoně už vůbec. My byli letos v květnu, platili 50, teď v červnu už 60. V sezoně to je 70-80 Euro dle lokality. Jezdíme každoročně do Chorvatska několikrát, teď jsme se v sobotu večer akorát vrátili...

sabuska
autor
30. čer 2015

Tak nakonec jsme strávili parádní dovolenou v Primoštenu, kousek pod Šibenikem. Opravdu moc pěkně a sympatické městećko 🙂. A apartmán jsme sehnali za 50 Euro, což ještě šlo. Navíc byl vcelku nový, moderní a prostorný a hlavně kousek od moře. Prostě jedním slovem paráda 😎 .

mimco
30. čer 2015

Dnes jsme sehnali apartmá v Podstrana (8km pod Splitem) od 5.7. - 15.7. za 60euro na noc, je to na pláži, že víc už to ani nejde, byly i za 40 cca 300m od moře. Jen jsem strávila 3 hodiny na netu, ale jdeme.

strakicz
30. říj 2018

@mimco ahoj mužů poprosit odkaz na apartmán, kde jsi byla na podstrane ? 🙂

mimco
30. říj 2018

@strakicz jeje, my bydlíme u Božikovičových, odkaz bohužel nemám, jezdíme tam se známýma, co tam jezdí 20 let....máme to vždycky zamluvené přes ně.
Jinak to jméno je něco jako Novák u nás....
Zkusím kouknout na net, určitě to najdu....