Do Egypta s 8mesačným, prípadne kam?

maly_kukolar
18. dub 2017

Zdravim, chcela by som sa spytat, ci ste niekto boli v Egypte v poslednej dobe s cca 8m dietkom?? Do Egypta som ako teen a vysokoskolacka jazdila s mamou kazde leto, aj 2x, mam to pochodene krizom krazom..Teraz sme tam uz vsak nejaky ten rocok neboli a ja nejako neviem, ci tam ist s malym babom ci nie. Skor ma zaujima taka Hurghada, nie rezorty ze 3 hotely a nic kvoli dostupnosi lekara, drogerii, lekarni,..Su take veci v pohode zohnatelne? Nemusim so sebou tahat plienky a vyzivy? Maly ma momentne 3 mesiace, rozmyslam ist tam v oktobri. Pripadne viete poradit nieco ine? Rozmyslame aj nad nejakym greckym ostrovom..
Auto nemame, cize chorvatsko ci taliansko pada, jedine letecky a all inclusive, nechce sa mi varit nam a este aj riesit stravu dietata, staci to druhe :D Dakujem

junkka
19. dub 2017

Pridavam fotecku azuroveho more na Menorce ;) Tam je nádherně🙂

beduna1
19. dub 2017

Já bych se tedy toho Egypta vubec nebala 🙂 jezdim dost pravidelne a sama za sebe mohu rict, ze mi prijde vic nebezpecno v Evrope, nez tam... 🙂 pampers je v Hurghade urcite v pohode sehnatelne, jen tedy nevim, jake kvality ve srovnani s plenami u nas. 🙂 ohledne vyzivy netusim, ale to by snad take nemel byt problem. V Hurghade zije preci mnoho turistu i s malymi detmi 🙂

katerinamaresova
21. dub 2017

@maly_kukolar ja v hurghade bydlim, mam male mimco..kdybys chtela, klidne mi napis zpravu