Do jaké země s dětmi do resortu?

budouci_maminka
1. říj 2019

Prosím o tip na dovču na příští rok, pro 2 děti (roční a čtyřleté), ideálně někam do hezkého čistého (!!!) resortu, kde bude venku bazén, dětské hřiště, ideálně ještě herna uvnitř pod klimatizací. Animační program by byl bonus navíc. Buď s all inclusive, nebo (což bych byla ještě raději) snídaně večeře a nějaké nedaleké nákupní možnosti.
Období od dubna - září, max. 8 hodin cesty ve smyslu od letiště Praha do vchodu do hotelu v destinaci.
Co jsem tak koukala, tak nejlíp mi zatím vychází SAE, ale tam už se mi znovu nechce.
Turecko a Egypt nepřichází v úvahu.

díky moc

zelenaesmolda
16. říj 2019

@marcicek84
no tak daleko vice atentatu a ruznych utoku se deje v zapadni Evrope,v Londyne je to na dennim poradku a taky ho nikdo nepovazuje za nebezpecny...
S takovym pristupem bys nesmela vytahnout paty z domu protoze te pred barakem muze srazit auto.

zelenaesmolda
16. říj 2019

@vendes
tak kdyz budou chtit rozpoutat valku tak k tomu nepotrebuji turisty.Pokud vim, tak nejvetsi zverstva v historii napachal Hitler a Nemecko rozhodne neni zadna turisticka destinace...

vendes
16. říj 2019

@zelenaesmolda Jak tu někdo psal výše, je to spíše věc svědomí, zda dám prachy prostřednictvím cestovního ruchu do ekonomiky státu, který vyvražďuje příslušníky jiných národů. Nejsou to jen Kurdové, Turecko se např. také nikdy neomluvilo za genocidu Arménů 1915-1918. Německo se s nacismem a holokaustem vyrovnalo, zpracovalo ho a omluvilo se. Na to aby bylo turistickou destinací, mu holt chybí to Středozemní moře.

zelenaesmolda
16. říj 2019

@vendes
no,ta omluva byla tem 6 milionum zavrazdenym a jejich rodinam k vis cemu...

vendes
16. říj 2019

@zelenaesmolda Pořád lepší než před tím zavírat oči nebo zatloukat.

zelenaesmolda
16. říj 2019

@vendes
a ze by Nemecko holocaust zpracovalo?Proc tam teda porad radi a jsou na vzestupu neonacisti?

vendes
16. říj 2019

@zelenaesmolda To, kam se diskuse ubírá, zakladatelce nepomůže. Takže můžeme klidně pokračovat soukromě. Proč jsou neonacisté u nás? Protože blbci se najdou všude. Důležité je, jak se k tomu postaví oficiální politika a ta, pokud vím, neonacismus, ani jiné extrémismy v Německu nepodporuje.

zelenaesmolda
16. říj 2019

@vendes
ale ani neni schopna je radikalne potlacit

marcicek84
17. říj 2019

@zelenaesmolda - no to jsou priklady,Londyn ma problem s premirou uprchliku,ten problem ma i Francie a Nemecko,severske staty,tedy spis to dokazuje jen to,s jakou kulturou si zahrava Turecko a co tam bude naslesovat,vzdyt na Ukrajinu,ktera je valce taky nikdo nejezdi,je to otazka selskeho rozumu...jakakoli podpora Tureckeho rezimu je pro me nepripustna,cena dovolene neni vse,ne pro me,vis ty vubec co uz Syrie zazila? Ti lide tam dlouhodobe trpi,jsou vyvrazdovani diktatorem,ISIS,potlacovateli ISIS, USA,ted Turky...chtela bys tam zit?Ja nikoli a pokud se tohle dokaze svet bezostysne divat,je nekde neco hodne spatne,i my lide ,turiste mame silu,kdyz prestaneme do Turecka jezdit,vyjadrime nazor,pak ti obycejni Turci se mozna postavi rezimu a treba se neco v te zemi zmeni,nebo taky ne,ale z mych penez se ten rezim podporovat nebude,je to o postoji...

marcicek84
17. říj 2019

@vendes ano souhlas,neplevelila bych dale tuto diskuzi,kdo ma potrebu,at si zalozi jine tema...

zelenaesmolda
17. říj 2019

@marcicek84
na Ukrajinu se jezdi a docela bezne,na tos prisla kde,ze se tam nejezdi?

alcar
17. říj 2019

@zelenaesmolda bezne urcite ne. Turisticky zadany je tak mozna Cernobyl, ale jinak turismus v poslednich letech, od zacatku valky na Krymu, minimalne o 50% klesl.

zelenaesmolda
17. říj 2019

@alcar
mozna klesl ale to neznamena,ze se tam nejezdi...
znam lidi,kteri tam jezdi pravidelne kazde leto.taky ji mam na seznamu ale az bude dite vetsi.

marcicek84
17. říj 2019

@zelenaesmolda ano jsou casti,ktere nejsou zasazeny a teda jezdi se tam vic za turistikou ci Cernobylem ale je pravda,ze se ten turisticky ruch docela vyznamne propadl a popravde nedivim se,jako jet do zeme,ktera je s nekym ve valce,no nevim,jakoze at si kazdy dela co chce a mozna nekoho takove nebezpeci vzrusuje,jeho osobni vec,ale osobne si myslim,ze pokud je nejaka zeme ve valecnem stavu nikdy clovek nevi jak se muze dana situace na miste zhorsit a to muze byt pred zhorsenim relativni klid,proto ne,s detmi urcite ne...

bassetlady
17. říj 2019

@marcicek84 jen technická Londýn a Francie nemají problém s uprchlíky, ale s potomky přistěhovalců z kolonií.

zelenaesmolda
17. říj 2019

@bassetlady
a hlavne posledni dobou s gangy

budouci_maminka
autor
18. říj 2019

@zelenaesmolda prosím tě svým všeobecným přehledem se tu akorát ztrapnujes, raději jdi o fórum dal, treba rešit příkrmy. V londýně atentáty opravdu na denním pořádku nejsou, nedávný atentát naopak proběhl v istanbulu. A největší zvěrstva v historii co do počtu obětí napáchalo rusko (stalin) a čína... tím bych diskuzi s tebou ukončila, zaloz si svoje téma

zelenaesmolda
18. říj 2019

@budouci_maminka
Drahousku,v Londyne ziju nekolik let a tak si dovolim tvrdit,ze mam lepsi prehled o tom,co se tam deje nez ty.To,ze o vsem nase media neinformuji je vec druha.Velky utok se tam opravdu uz nejaky patek neodehral,to je pravda.Zato jsou skoro na dennim poradku pobodani nozem,tedka se tam zacinaji mnozit gangy,ktere kradou za jizdy at uz na motorkach nebo kolech.Bohuzel se to zacina dit i ve ctvrtich,ktere byly do nedavna bezpecne.Cca pred dvema tydny jsem sla na nakup a vsude policejni zatarasy protoze tam byli vecer pobodani tri lide.A to je jenom jeden z mnoha pripadu.

starbucks
18. říj 2019

My jsme letos byli na Krétě (písečná pláž) v hotelu star Beach village (děti 4r a 8 m). Maximálně spokojenst, hodně bazénu, dětských skluzavek. Hřiště na každém rohu, plaz kousek od pokoje, luxusní all inclusive ( několik restaurací, dětský koutek v jídelně , vcetne baru na pláži. Hodně zábavy pro staršího ctyrleťáka (každodenni pěnova party )

alcar
18. říj 2019

Ono je opravdu velky hazard jet na dovolenou do zeme, ktera je ve valecnem stavu. Fakt clovek nikdy nevi, co se tam stane, jaka tam bude politicka situace...uzavrou hranice, obsadi hotely, letiste... a jste v zadeli a muzete si tak akorat ustlat na letisti jak Tom Hanks.

budouci_maminka
autor
19. říj 2019

@zelenaesmolda Co reakce to perla 😂😂 Atentát (z lat. attentare – pokoušet se) je pokus o zabití, útok na život významné osoby provedený z POLITICKYCH důvodů.
Proč sem pletes potyčky s nožem ktere se deji predevsim mezi gangy nebo jde o loupezna přepadení mi hlava nebere.
Pokud nevíš co s volným časem, jdi a doplnuj mezery ve vzdělání. Proč musíš s timhle exibovat u meho dotazu kam k mori na dovcu, to taky netuším.

budouci_maminka
autor
19. říj 2019

@starbucks děkuji za tip. Kreta a kanary mě lákají moc. Ukladam si do seznamu mist 🙂

Holky díky moc. Nakonec vyhrál na jaře na týden Omán a na týden Šárdžá. V létě pak pojedem na 2 tydny na sever Itošky.

vendes
19. říj 2019

@budouci_maminka Abych taky přispěla k tématu, tak mě nejvíc učarovala Sardinie, ale byly jsme bez dětí a mimo rezorty. V každém kempu, ale bylo hřiště a bazén a asi tam na děti zařízení budou, protože tam jezdí Italové z pevniny. Akorát se vyhnout době na přelomu července a srpna, kdy začínají v Itálii celozávodní dovolené a mění se ceny za ubytování.

zelenaesmolda
19. říj 2019

@budouci_maminka
no google pouzit umis,to vidime :D

babanci
19. říj 2019

@budouci_maminka Itálie taky prima. Jezdíme do Caorle nebo Lignana.Letos jsem konečně začala s italštinou a docela zírám,že mi to jde.

vineta
19. říj 2019

Já teda jen mimo téma si neodpustím poznámku- jsem hrozně ráda, že jsou tu i ženy, co při zvažování dovolené řeší i etická hlediska. Díky za vás ❤️ 🙏🏼

pabka
19. říj 2019

@starbucks a mužu se te zeptat, jak tam foukal vítr? My byli na Krétě jednou a ačkoliv se mi tam některé hotely líbí, tak už se tam bojím, protože tenkrát strašně foukalo, jako fakt hodně... děkuji

alcar
19. říj 2019

@vendes jee, Sardinie je moje srdcovka. To byla nejkrasnejsi dovolena. Nektere plaze byly fakt jak nekde na Seychelach. Taky doporucuju!

budouci_maminka
autor
27. říj 2019

@alcar sardinie je rozhodně na wish listu, jakmile budou děti větší.. přeci jen, co jsem koukala, tak to tam chce jet autem, ta cesta je docela náročná, nicméně fotky a scenérie odtamtud jsou vážně náherné. i jsem koukala na nějaké cestopisy lidí a vychází ta dovča autem vážně hodně výhodně..

@babanci jj přesně tyhle místa mám moc ráda, člověk je tam za chvilku, vše má při ruce. Ted zrovna vybírám apartmán na 11 nocí na začátku července a dost mě teda děsí ceny, jsem na 60 tisících když chci aby to mělo 2 ložnice, bazén a bylo blízko moře 😨 máš tam nějaké ozkoušené ubytování?

babanci
27. říj 2019

@budouci_maminka Do Caorle jezdíme autobusem,máme tam levné a velmi slušné ubytování blízko agentury, 50 metrů od moře, skoro ve středu města,kde se većer uzavře ulice a je pěší zóna. Bazén tam ale není. Jmenuje se to Stella d' Oro. A v Lignanu je dobré ubytování např. v Las Palmas.