• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená Bulharsko. Jaký hotel? Jaké jsou tam pláže?

17. listopadu 2016 
@pavlina05 ted koukam, ze uz to ais neni aktualni :grinning:
8. črc 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@copa já bych jí udělala vlastní pas určitě!!! My letěli 3 roky zpátky, měla jsem malého v pase a už tehdy v tom měli Bulhaři hokej. Raději se informuj.
@mitote to už je tedy pase...my tam byli 3 roky zpátky :grinning: .Služby byli docela ok, hotel nový,ale prostě ta bulharská nátura no comment...
8. črc 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina05 jj my tam byli dvakrat, rodice trikrat... pred tremi roky super, loni katastrofa
8. črc 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@copa dítě musí mít vlastní pas nebo po eu vlastní občanku
8. črc 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote tak to jsem ráda, že jezdíme do penzionů a menších apartmánových domů apod. tam si hostů ještě váží a snaží se jim vycházet vstříc.
8. črc 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina05 a @blahova_andrea já jen reagovala na otázku uživatelky @kasyma :wink: taky jsem pro vlastní doklad dítěti :wink:
8. črc 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasyma my byli na konci cervna a pas pro ditko urcite ANO. byli jsme v Primorsku (Perla Beach),pocasi luxus.Loni jsme byli v Primorsku Queen Nelly konec srpna,pocasi mega luxus.Mame to tam radi,pro deti naprosty ideal, v restauracich menu v cestine,ceny jako u nas,na pokoj jsme kvuli male koupili loni i let balenou vodu...Davali jsme si i piti v baru,mala limonady,dzusy,nikdo z nas ani loni,ani letos nemel zadne zazivaci problemy. Plaz pro deti je idealni jizni,severni ma vetsi vlny a je na blbnuti pro starsi a dospele.Vice nam vyhovovalo jet jen se snidani a pak si chodit na jidle dle sebe (casove) a kam chceme.Letos all a vice mene nas to spise otravovalo a chybelo nam to couranicko po restauracich:slight_smile:,takze uz jen se snidani (po ranu se mi nechce resit snidani).....Bulhari jsou mili,ochotni,maji radi deti.Vyziti v Primorsku pro deti na kazdem rohu,nuda tam neni.Loni jsme si pujcili auto a projeli pobrezi na sever (Burgas,Nessebar,SP),pak dolu na Kiten...to vse s 2 a letos 3letou dcerou. Pro zmenu nas uz nikdo neuvid ve Spanelsku,super jsou recke ostrovy,pro deti Zakynthos,Rhodos atd,ale neni tam takove vyziti pro deti jako v BG a uz vubec ne levno,vsem krasnou dovolenou...Berte Bulharsko takove jake je,nehledejte negativa,ale uzivejte si a budete spokojeni
15. črc 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, našla jsem tuto diskuzi, zkusím, zda mě trochu uklidníte :grinning:...jedeme na Slunečné pobřeží, hotel Isola Paradise. Mám docela strach z cesty. Máme téměř 2 letá dvojčata (jedna je mazel a druhá je samotářka, co jí udržet na klíně je peklo :slight_smile: ) a fakt se děsím, že se budou v letadle nudit a pak ječet. Jede s námi ještě kamarádka taky s dvouleťačkou...jak jste zvládly let a pak pobyt? Díky předem za odpovědi :slight_smile:
19. črc 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrátili jsme se včera z Primorska. Pocity vcelku dobré, ale je to Balkán, takže špínu na ulicích čekejte, u některých hotelů nevíte, zda se staví, nebo padá... Prostě balkánská architektura... Severní pláž voda čistá, ale do jižní bych kvůli zelené vodě nesmočila ani palec. Bydleli jsme na hotelu s polopenzí, takže jsme na jídlo do města nechodili. Jen jednou do restaurace Praha. Jídlo průměrné, asi za stovku za naše hotovky (svíčková, rajská). Brutus byly záchody v restauraci (smrad), takže jsem ráda, že jsme měli polopenzi a nemuseli obcházet zdejší restauranty, protože si nejsem jista čistotou. U pláže se najíte taky (kebab, palačinky), ale opět čistota prodejců nic moc. Ubíjelo mě, že na plážích nebyly normální toalety. Pouze toiky občas a v hrozném stavu. Podruhé bych do Primorska nejela. Díky výbornému hotelu jsem byla spokojená, ale příště pojedem jinam.
6. srp 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebyl někdo v hotelu Kotva-Slunečné pobřeží?
26. kvě 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlino, hotel Kotva na Slunečném pobřeží nemá špatné recenze. Podle servru holidaycheck ho doporučuje 71% klientů, kteří už tam byli. Jako slabší stránku považují hotelové jídlo (3,7 bodů z 6ti), takže je spíše průměrné. Jinak je všechno hodnoceno dobře.
Já bych doporučila například hotel St. George Palace v oblasti Svati Vlas, má ještě lepší hodnocení a je dobře
připravený na pobyt rodin s dětmi: transferem to není daleko z letiště, má dětské židličky, postýlky, dětský bazén a hřiště. Celkově se jedná o moderní hotel. Pláž má pozvolný vstup do moře...
Pokud bys ode mne chtěla nezávazně zpracovat nabídku, můžeš se mi ozvat.
30. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cestysdetmi děkuji,kouknu tedy na tento hotel. Má pro děti vyžití?
Mám dva kluky a potřebují už i v bazénech nějaké atrakce :grinning:
Mě se právě zamlouval Kotva, jsme nenároční klienti a vím, že boj o stoly s jídlem je všude. 3 roky na zpět jsme byli v Bulharsku, Grant hotel Primorsko, jídlo taky nic extra,ale dalo se
Jen u té Kotvy čtu, že je tam jako studená voda v těch bazénech :sweat_smile:
17. čer 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koffen musíte děti zabavit. Já byla se skoro dvouletým, za letu kopl asi dvakrát do sedadla před sebou a být to autobus, nechá nás snad cestující před námi vystoupit, jak vyváděl :slight_smile: .
17. čer 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskasej no díky za radu :slight_smile:...ač jsme se snažili, tak stejně vyváděly :slight_smile:..hlavně kvůli tomu, že jsme každý seděl jinde v letadle. Cesta tam ještě nějak ušla, ale zpátky děs, chytly jsme tam rotavirovou infekci, takže cesta zpět jen pláč, spánek, kroucení a kopání do sedadel a pláč :slight_smile:...no už bych nikdy necestovala do zahraničí s takhle malými dětmi. Ale jinak první 3 dny supr, hotel príma, čisto.
17. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my se příští týden chystáme do Bulharska, tak jsem zvědavá. Chtěla jsem se zeptat co je lepší, brát třeba Eura a měnit je tam a nebo sehnat Leva tady. Díky za info :slight_smile:
17. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechystá se někdo teď do hotel Garden od Eden v Bulharsku ?
12. črc 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dask teda my tam chodime veky a stale uplne najsamlepsie kreditka, vyberies rovno vymeni za ich menu ...myslim ze je to najpohodlnejsie ale ci najlepsie vzmysle kurzovom asi povie pani z cestovky, predpokladam ze pojdete alexandriou a ta tam ma velke zazemie :slight_smile:
krasnu dovolenku prajem :dizzy_face:
12. črc 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dask rozhodně je lepší brát eura a měnit až tam, nebo jak píše atinkaa, vybírat z bankomatu kartou...ale to záleží jakou máš banku a ta jaké má sazby.
12. črc 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dask nejlepší je mít jen nějakou sumu (na wc, občerstvení na letišti apod) a pak si vybrat z bankomatu normálně ze své karty-účtu.
Mám mbank a 2 roky po sobě jsme to tak udělali, vyplatilo se to.
Pozor na lákavé kurzy ve směnárnách pouličních, lákají na super kurz, ale poplatky jsou nemalé, popř. je možnost v bance směnit eura za leva
12. črc 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koffen my letěli s dcerou ve věku necelých 2,5 roku a pak 3 a čtvrt, na to, že let byl v 5hod ráno, toho jsem se bála nejvíce, vše proběhlo naprosto v pohodě, klidu, bez jediného zádrhelu, od letu počínaje, přes pobyt a návrat. Je to o dítěti, o povaze, jak co snesou atd
12. črc 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieggg.
Ahoj :slight_smile: Bulharsko je skvělé, Primorsko obzvlášť. Bohužel jsem tam byla jen jednou a to jsem bydlela u známých. :D Zkus ale mrknout tady http://www.cestolino.cz/recenze/hotely/bulharsko/ jsou tam recenze snad všech hotelů. Vždycky když někam jedu tak tam vybírám a zatím nezklamalo. :slight_smile:
31. srp 2016 v 18:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli v roce 2015 s téměř dvouletým prckem v oblasti Sveti Vlas, v hotelu Primasol Sineva Park a byla jsem mile překvapena, přestože jsem se původně obávala čistoty moře apod. Cesta z/na letiště v Burgasu cca 45 min. Je to klidnější než Slunečné pobřeží, ale zároveň kousek od něj i od Nessebaru. V centru je řada obchůdků a restaurací, v přístavu totéž a i v okolí hotelu bylo kam zajít. Moře bylo čisté, s pozvolným vstupem. Pláž příjemná, akorát byla menší, takže tak trochu hlava na hlavě. Jako všude byla možnost si buď pronajmout lehátka nebo rozložit vlastní slunečník/stan, případně využít lehátka hotelu (pokud byste bydleli v hotelu Primasol Sineva Beach - vyšší úroveň a pravděpodobně i lepší strava pro děti:slight_smile:
17. lis 2016 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek