Dovolená Bulharsko. Jaký hotel? Jaké jsou tam pláže?

pavlina05
6. únor 2010

Ahoj! 🙂
Stále hledám vhodnou dovolenou za příjemné ceny.
Původně jsem chtěla Řecko, ale to se pohybuje někde jinde.
Celkem se mi líbí Bulharsko.
Máte někdo zkušenost z hotelem, Jaké jsou tam pláže? Jaký hotel doporučíte?

celkem se mi líbí Primorsko.
http://zajezd.invia.cz/bulharsko/grand-hotel-pr...

tomasek06
7. únor 2010

Bulharsko je super můžu jen doporučit! Ceny jsou nízké a v primorsku je prý nejlevněji. Mohu určitě doporučit neobjednávat si v hotelu penzi. Jídlo je tam úžasné všude a za výborné ceny a nemusíte být vázání na čas v hotelu.

kate77
7. únor 2010

hm taky jsem chtěla řecko,ale nejlevnějiˇ-samo letecky odk 15tis a to možná mimo hl.sezónu..v Primorsku jsem byla,ale neměli jsme jeste dítko,je tam levno,vyřádila jsem se v moři víc než třeba v Chorvatsku,aleš v okolí moc na výlety a koukání toho není..Ale zvažuju ho taky letos,protože s malou asi nikam na výlety nechcem,jen se čvachtat a relaxovat a stavět z písku domečky a snad tam bude něco jako dětská hřiště...Proto uvítam doporučení toho,kdo už s dítkem v Bulharsku byl,kam se vybrat

pavlina05
autor
7. únor 2010

Díky 🙂

tomasek06 já právě myslela,že je lepší si obj.jídlo v hotelu s malým dítětem.primorsko se mi nějak zalíbilo 🙂
a je lepší koupit te´d First nebo počkat na Lasty 😕 ?

kate77 😉 JJ, na výlety to nebude sdítětem 😉 Budeme dělat to samé 🙂 Nebo spíš stát pořád u vody a hlídat. Náš malý je divoch do vody 🙂

pavlina05
autor
7. únor 2010
tomasek06
7. únor 2010

A co je na tom jídle objednaném v hotulu lepší? Jen si připlatíš a dobře a levně ti tam uvaří všude. My byli v Pomorii a byla jsem spokojená. Jinak je to krásné na slunečném pobřeží, je to historické město a je tam opravdu kde chodit. A v Nessebru je kráááááááásný veliký aquapark.

pavlina05
autor
7. únor 2010

tomasek06 😉 asi nic.díky.Moc jsi mi pomohla.Zvážím to.
nevíš,je lepší počkat na LAsty?Půjde to dolů?
Jaké je tam teplo v červnu?
Malý má 2 r.začátkem června,tak nevím zdali nejet dříve a on by to měl zadarmo.Nebo neprohloupit,připlatit si a jet v srpnu za teplem 😉

kate77
8. únor 2010

Pavlina05,taky to chci stihnout do těch 2r,aby jsme nic za malou neplatili,tak musíme už v červnu,nebo chtělibychom..v tom Nesebaru,je kam chodit jak koukám,je to tam krásne...ale musím najít nějaké typy na hotel,aby to bylo pro prcky vhodné

tomasek06
8. únor 2010

V Nessebaru je krásný hotel Kotva. My jsme chtěli jet loni taky na Last minute a nebyli volné letenky ☹ tak jsme jeli vlakem a bez zajištěného ubytování. Prostě jsme to riskli a ještě že tak. Našli jsme si ubytování v soukromí na 14 dnů pro nás tři a za 6000 kč. Byla tam klima,kuchyňka a bylo to hned u moře. Sice pláž byla kousek dál, ale aspoň jsme se přošli. Příště pojedeme ale určo do toho Nessebaru je to tam krásné. Ale prý už je to tam dražší. Jezdím tam i po městě vláček na vyhlídkové jízdy.

tomasek06
8. únor 2010

Jinak toho června bych se nebála, teplo tam bude už určitě 😉

kate77
8. únor 2010

hm,ono to ubytování jak koukám docela jde v Nesebaru..ale když už to má bejt letecky,tak to je v nabídce také min od 15tis jako Řecko..zkusím hledat dál..no..

pavlina05
autor
8. únor 2010

Holky, díky. Jste zlatý.TAkže počasí ok 😉 i v červnu?
Jdu brnknout do tý Invie.
Zase se mi nechce čekat na Last a vzít jen to co je zrovna aktuální,když si můžu teď vybrat 😉

kate77
8. únor 2010

pak dej vědět Pavli joo?Jak jsi pořídila a cos vybrala,tu Kotvu?za kolik?

pavlina05
autor
8. únor 2010

Kate, volala jsem Ivia na to Primorsko 😉
Nejprve to prý prověří u agentury 😉
Ptala jsem se na dítě do 2 let,na ten first minute a cenu.TAk uvidíme🙂
http://zajezd.invia.cz/bulharsko/primorsko-gran...
tento

kate77
8. únor 2010

Cestovka Alexandria mi napsala,že u nich dítě do 2 let neplatí nic,že můžu vybíraaaat...

pavlina05
autor
8. únor 2010

kate,tak to je super 😉 TAké tam kouknu 🙂

pavlina05
autor
8. únor 2010

Teda tam je hotelů 😕 Večer na to musím kouknout. kAždopádně některé jsou jak paneláky 😝
V Bulharsku asi je nej 5 *,to bude jistota trochu lepšího ubytování 😉

kate77
9. únor 2010

np právě,taky jsem nato koukala,že tam těch htelů vyrostlo!!!!!!!já ted nevím..kámoška co tam byli v hotelu to měli horší než my v levnějším penzionku..chce to asi dát na rady a někoho doporučení...třeba nakonec vyberu ten Nesebar nebo řecko..a nebo mi to bude fuk a budu ráda že jsem někde u moře

pavlina05
autor
9. únor 2010

... 😒
Tak v termínu od 6.6 bychom mohli jet, ale malej už by platil 6.000,-
Ikdyž bude mít 2 roky až 10.6.Prý když už má na dovči 2 r.,tak platí. 😅 Dobrý,že?
A jinak by měl přistýlku.
Do 2 let postýlku,pak přistýlku.
TAk že bych si jako vyžádala na 5 dnů postýlku a na další 3 postel? 😅
nevím jestli pojedeme...? 😖

robi
9. únor 2010

ahoj,
já bych Bulharsko s dítětem moc nedoporučila.
Byli jsme tam myslím v roce 2005 sami dva a bylo to super, ale fakt je to podle mě pořád dost "Rusko", oba jsme chytli bacil ,takže dva dny horečky, zvracení, průjem. To se samozřejmě může stát kdekoliv jinde, ale je to fakt nepříjemný. Zkusila třeba Itálii nebo Chorvatsko.....

pavlina05
autor
9. únor 2010

robi,díky.Jsem myslela,že za ty leta se už to tam dost zlepšilo...??

kAždopádně koukám i na jiné cestovky a dítě platá vyždy něco.No nikde není nic zadarmo!!!
Když už je zdarma, tak platí taxy a poplatky a to je kolem 4.000,-

tomasek06
10. únor 2010

No my třeba tím, že jsme jeli vlakem, tak malý neplatil vůbec nic. Ale podle mě je to tam pěkné a služby kvalitní, průjem a zvracení můžeš fakt chytit všude. Já si nemůžu ani v nejmenším stěžovat.

kulimka
10. únor 2010

Ahoj pavli my byli loni v Sozopolu, malému byl rok a super byli jsme ve vile domácí prostředí byl tam i bazén. Měli jsme last platilijsme 21000 za 4 osoby, do Bulharska bych nejezdila v červnu může tam být zima. Kdysi jdme byli v červenci a první dva týdny nám propršelo a byla fakt zima.

tomasek06
10. únor 2010

No my jsme byli loni začátkem července a bylo 35 ve stínu. To jste asi bohužel natrefili na špatné počasí, nám to naštěstí vyšlo.

kulimka
10. únor 2010

máme tam známe takže tam jezdíme každý rok a většinou tam je fakt první dva týdny v červenci fakt jako u nás, nemyslím normální zimu ale na to že je to u moře jo. najlepší termín je druhé dva týdny v červenci a první dva týdny v srpnu, pak už tam zas řádí ten jejich studený vítr, ale teplo je.

pavlina05
autor
10. únor 2010

..tak teď nevím kdy 😅

tomasek06
10. únor 2010

Tak se poraď v cestovce 😉

pavlina05
autor
10. únor 2010

😅 tam mi řekli web adresu na počasí

tomasek06
10. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 no a jak?

pavlina05
autor
10. únor 2010

v červnu asi tak 25 stp 😉