Dovolená pro maminky s dětmi

emimka20
25. čer 2018

Zdravím všechny maminky. 🙂 Napadlo mě „uspořádat“ dovolenou pro partu ženských s dětmi. Mám dvouletého kluka a rádi bychom někam vyrazili. Asi by se jednalo o pronájem nějaké chalupy na týden, vařili bychom si sami, nějak se prostřídali 🙂 lokalitu by jsme ještě domluvili. Mám auto a pokud by bylo třeba, můžu někoho vyzvednout, případně v tom týdnu rozvozit na různé výlety 🙂 Nedokážu momentálně upřesnit cenu, protože nevím kolik by nás jelo, ale chtěla bych aby to vyšlo co nejlevněji aby mohli jet i maminky které si nemůžou dovolit drahé dovolené ;) Dovolená pro ženy s dětmi, na počtu a věku dětí nezáleží 🙂 Byl by zájem?

hope09
14. črc 2018

@monika9916 Jo, ta Sára vypadá krásně. Jenom jestli mají v tom termínu volno? A tu cenu jsi ověřovala s nimi?

monika9916
14. črc 2018

@hope09 Zadala jsem 4 dospělý a 5 dětí. 4 pokoje tam psali a cena 8500kč pro všechny. Už to vyjede po zadáni automaticky, cena a , že maj volné pokoje. Ale nevim jak dlouho budou mit všechny 4 volný pokoje, je o to zajem. Termin jsem tam dala 13.8-16.8

klaudyse
Autor odpověď smazal
Zobraz
klaudyse
14. črc 2018

@monika9916 myslím, že už to tu jednou proběhlo, že má být cena úměrná té délce. Vychází to už Tak, že já s 1 prckem do 3 let se mohu ubytovat spíš v penziónu í s jídlem. A dávat nevratnou zálohu v plne výši, to asi nechceme nikdo dávat předpokládám?

hope09
14. črc 2018

@klaudyse Je fakt, že ta sára už by byla zase dražší. My bychom se taky cenově vešli skoro lépe do penzionu s dítětem zdarma, bylo by to příjemné, ale zas potřebuji malému vařit. A versatilka nějak nereaguje.

klaudyse
15. črc 2018

@hope09 jj. Já to chápu. Já si tedy na 3 dny beru s sebou na vaření pro malého. Tak to není problém. Ale ž kompromisu jsem í pro tu chatu, ale zase nesmí to už být až příliš...

versatilka
16. črc 2018

@klaudyse
@hope09
@monika9916
Holky já jsem ze hry, nezbude mi volno. Teď o víkendu jsem byla za babičkou a potřebuji si ji vzít alespoň na týden k sobě, mamka nemůže.
Určitě vyrazte a dejte fotky, jak se vám dovolená vydařila.

klaudyse
17. črc 2018

Tak to tady vypadá, že nikdo nikamnebude chtít vyrazit?

hope09
18. črc 2018

@klaudyse Jo, nějak se nám to rozpadlo

klaudyse
18. črc 2018

@hope09 já když tak někam pojedu aspoň na pár dní. Tak když by se ti chtělo ;)

hope09
18. črc 2018

@klaudyse Tak dej vědět, až si něco vybereš 🙂

klaudyse
9. srp 2018

@hope09 ahoj, mám rezervovaný byteček se třemi ložnicemi v jižních Čechách a vypadla mi kamarádka. Nepřidala by ses tedy? Je to na datum od neděle 2.září do pátku 7 září. Zde: http://www.ubytovaniuhanky.cz/

hope09
9. srp 2018

@klaudyse Ahoj, to jsi hodná, že píšeš, vypadá to krásně, ale v tom termínu jsme zrovna na dovolené