Dovolená v Chorvatsku se 4mi dětmi, kam se vydat?

endlessblue
19. dub 2015

Holky máte tip, kam se vydat v Chorvatsku? Nejlépe písečná pláž. Chceme nějaké klidné místo, protože ukočírovat 4 děti (3,4,6,7) je náročné. Jedeme vlastním autem.

sara84
20. dub 2015

Pisecne plaze moc nejsou 🙂 libilo se mi treba v Zivogosce, mala vesnicka, klidek a nebylo tam zase tolik lidi, aby neslo najit misto, kde by mali mohli radit. Zase t nebylo moc atrakci...ale kaminky a more by tehle vekove kategorii mohly jeste stacit 🙂

jejule
20. dub 2015

@endlessblue Lopar, tuším na Rabu. Písečná pláž, dlouhá a voda po kolena, max. po pas. 🙂

nov777
20. dub 2015

Lopar jsme loni absolvovali jako puldenni koupani, vic ani omylem. Pokud chcete klidne misto, tak tomuhle se vyhnete o loukem. My byli v Medulinu u Puly, piswcna tam je, ale nic moc, prislo mi to takove spinave. Lobi Rab Suha Punta, dve pidi pisecne plaze, kluci si to uzili. Byl tam klid a lidi primerene. Letos testujeme Pag, Simuni, pisecna plaz, vypada to klidne, tak jsem zvedava.

jejule
21. dub 2015

@nov777 Nám taky stačilo 😉 Ale myslím, že v Chorvatsku moc písečných pláží není... 😅

Holky, kde jste zažily nejvíce klidu a spíše malé plážičky? Děkuji

iveta107
21. dub 2015

já když jsem hledala v zájezdech tak jsem našla místo na Krku Stará Baška, tam by mohl být klid a málo lidí, alespoň podle toho co tam psali, akorát písek asi ne, ale zase jsou kolem hory a to může být pěkné

ia.
21. dub 2015

naše děti jsou taky malé, takže vybíráme klidná místa...asi 6x jsme byli v Živogošče Malá Duba, vloni Lokva Rogoznica - Ruskamen.

iveta107
21. dub 2015

http://www.janatasro.cz/ když tady paní píše o Ruskamenu tak tady bych ještě měla tip na levné ubytování, ale my tam bohužel nejedeme na nás je to moc daleko, ale uvažovala jsem o tom