• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená v ČR s ročním dítětem. Poraďte penzion

31. ledna 2016 
a pro kolik lidi, teda pokoju to bylo spolecne?
1. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo nahoře bylo asi 8 pokojů, ale v pohodě, nikdy jsme nečekali
1. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neslo mi tak o mcekani,ale o cistotu :sweat_smile: a je tam i sprcha teda jo?
1. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna to zkusim navrhnout doma jestli nam neklapne to co ted vyjednavam a domlouvam :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj i sprcha
1. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta cena 350,- je za jednu osobu, ze? A s tou TV a vlastnim soc. zar. je taky cena za osobu nebo noc pro 2 osoby?
1. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy u těch společných sociálů je to 350 za osobu a noc se snídaní (opravdu bohaté snídaně)
a u těch s vlastním soc.zař. je to za pokoj podle toho kolik vás na pokoji bude
1. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile:
1. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a jeste jsem se chtela zeptat, jak je to tam s lednickou, ohrivanim jidla pro deti, jestli je tam nejak mikrovlnka a varna konvice?
1. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to mi na pokoji neměli, jídlo nám ohřívali v restauračce...byli dost ochotní
1. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemyslela jsem primo na pokoji,ale treba v jidelne nebo tak nekde, jestli tam ta moznost vubec je, kdyz budu potrebovat ohrat mliko a nebo sklenicku s jidlem :wink:
1. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak samostatně tam nic nebylo, my to vždycky dali servírce a v pohodě...restauračka je hned o patro níž než ty levnější pokoje...
1. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je tam uz nekdo treba v 7h?To mala vstava a dostava mliko :grinning:
1. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že jo...nebo konvici s sebou...
1. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby něco tak písni do IP
1. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,můžete někdo doporučit levné a čisté ubytko v Praze,nebo okolí?Chystáme se s dětmi 1 a 9 let na tři dny prochodit Prahu :wink: tak jde spíš jen o nocleh :wink: děkuji
9. čer 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabik76 ahoj,koukala jsem ,že si sháněla doporučení na ubytko v Praze,.... chtěla bych se zeptat,zda si nakonec byla spokojená a kde...letos chceme taky takovou dovču.
7. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, uz asi letos na prazdiny pozde, ale treba na pristi rok.. Muzu ted po nasi dovolene v srpnu doporucit na vysocine vesnici Tri Studne. Byli jsme tam uz minuly rok, ale to jsme byli ubytovani v hotelu. Letos jsme jeli do zrekonstruovanych chat-spis malyho baracku, v pronajmu jsou 3 prostorne chaty s veeelkym soukromym za necelych 8 tisic na tyden(v sezone), kam se vejde urcite tak 8 dospelych lidi. Vsechno cistounky, novy, trouba, nadobi, varna konvice, da se pujcit i mikrovlnka nebo postylka.. veelika terasa, kam sme letos dali dceri bazenek a krasne se tam cachatala. Chaty jsou obklopeny lesem, takze v tech vedrech to krasne chladilo..ne jak tady u nas v Brne, kde se nedalo nikde dychat par set metru je rybnik Sykovec, ma hrubou piscitou plaz..je to u hotelu kam sme jezdili drive..ale neni tam zakaz, takze sme vyuzivali i letos a porad cistej i pro rocni dite
Tri Studne jsou asi 10 km od Novyho Mesta na Morave a 10km od Zdaru nad Sazavou, tam se da nakoupit ve velkym..ve Trech Studnich je mensi obchudek. O prazdinach je tam jeste v hotelu patek a sobota filmove promitani pod sirym nebem (hvezdy na vysocine jsou luxusni) Kousek cestou v lese je studanka Barborka a Vitulka, nenarocni vylet pro deti, zvladli jsme i s kocarek, ale manduca je lepsi je tam pitna voda (ale v chatach samozrejme take ) Urcite je tam spoooustu moznosti na vylety..kamaradka jela domu jinou cestou nez my a rikala neco o nejake pstrosi a kravy farme (kravy sou tam teda vsude) ). Jo a abych nezapomela! Ja byla asi ob 3 vesnice na konich ve Vysoke.
2. zář 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Hotel kde milujou děti a téměř vše je dovoleno : hoteldevin
5. zář 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
opravdová rodinná dovolená - dumalois
14. zář 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
16. zář 2011 v 15:17 • pocitamesdetmi
Nemáte někdo osvědčený tip na dovolenou v ČR s ročním dítětem - chtěla bych, aby to byl apartmán se dvěma ložnicemi, aby tam byla zahrada s nějakými dětskými prolézačkami a daly se v okolí dělat výlety s kočárkem. Chtěla bych něco osvědčeného, co jste už vyzkoušeli. Prošla jsem to tady celé, ale zatím mi nic nepadlo do oka.
7. srp 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My (dcera 1 rok + sestřenice 1 rok) byli letos v penzionu Rožmberk http://www.penzionrozmberk.cz/ jižní čechy, je to nový penzion a byli moc ochotní, + klidná lokalita, mají židličku ke stolu a postýlku (ale můžeš mít i svoji cestovní), prolézačky na zahradě, dobré parkování, snídaně. Je u toho velká zahrada, ale končí u řeky (ale předpokládám, že s tak malým dítětem stejně pořád budete). Dá se chodit po okolí - klidné cesty (rybník Rožmberk), nebo jezdit na výlety. Byli jsme spokojení :wink: .
7. srp 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice je to brzy na letní dovču,ale hodí se i na zimu:
hotel Podlesí a pohádková vesnička Podlesíčko.
Vřele doporučuji, je to tam nádherné!
http://www.hotelpodlesi.cz/
http://www.hotelpodlesi.cz/ubytovani-pohadkova-vesnicka.html
23. únor 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den .

Rádi Vás přivítáme u nás na Jižní Moravě v Penzionu U Hrádku. :slight_smile: Máme vše pro malé děti a určitě je u nás co k vidění.
Děti rádi využívají velkou udržovanou zahradu s dětským hřištěm. Rodiče pak možnost posezení na terase uprostřed přírody Národního parku Podyjí. Jste u nás vždy vítáni. Andrea , Jan a Matyášek Řehořovi.
22. bře 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, máte někdo tip na ubytování v Českém lese, okolí Maríánských lázní?Máme skoro dvouletého prcka a potřebujeme pro něj vyžití.
22. bře 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna
a Františkovy Lázně byste nebrali? Vím o pěkném penzionu.
30. bře 2013 v 01:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olusenka určitě taky, tak prosíííím odkaz ,děkuji :slight_smile:
31. bře 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna je to úplně nový penzion, kus za Frant. Lázněmi, resp. na jejich konci, byla tam kolegyně mého manžela s dětmi loni krátce po otevření a byli nadšení. Je to Penzion U námořníka. Velká zahrada, prolízačky ve tvaru lodě...... weweweteckapenzionunamornikateckacz
1. dub 2013 v 01:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek