• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

29. května 2017 
Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L
10. lis 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilianka,pre deti je pekne Nei Pori,je tam pekna piesocnata plaz,ubytovanie najdes,je tam plno apartmanov,ale v sezone tam byva dost ludi.kludnejsie mas napr.Dionisos,je tam okruhliakova plaz,a je to take pokojnejsie mestecko.pekne je aj Sarti,to je tiez piesok,ale tam to tiez dost zije. :wink: ja osobne som do Grecka zalubena,presli sme si ho cele az do Athen.
10. lis 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilianka, my máme letos vyzkoušený řecký ostrov Thassos, doporučili nám ho v CK, jako velice vhodný na dovolenou s malým dítětem a potvrzuji to :wink: písečné pláže, dobře přístupné moře, cenově ze všech řeckých ostrovů nejpřijatelnější (naopak Kréta se jeví jako nejdražší) naprostá nezávadnost pitné vody (je na mramorovém podloží) :slight_smile:
a kupodivu tam nebyli ani komáři, např na Korfu jsme si jich užili požehnaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to tam byla jediná negativní stránka, taky moc hezký ostrov :wink:
13. lis 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahojky. Ja som takisto zalubena do Grecka a odporucila by som ti poloostrov Chalkidiki. Ma tri vybezky a najlepsie je na Kasandre. Najdes tam aj letoviska ktore su nie velmi preludnene a celkom dobre je na Pefkochori. A najviac sa ti tam oplati ist bud v juni alebo septembri pretoze nie je tak horuco a aj ceny su primerane. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
určite choďte mimo júl a a ugust,vtedy je to preľudnené skoro všade odkedy sa tam hrnú Srbi a Macedónci,nehovorím o ostrovoch,tie zatiaľ nepoznám,chodíme do Leptokarie,Olympie a Paralie,a chodíme nie cez cestovky,čo je finančne podstatne lepšie,naposledy sme boli teraz v Leptokarii,malý mal 1,5 r. a bola som spokojná po všetkých stránkach.
19. lis 2007 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiez odporúčam Sarti,boli sme tam autom, no tí Srbi v sezone.... ale prostredie je tam pekné, voda plytká.... Grécko je celkovo super
21. lis 2007 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. boli sme 32 dni s mojou pomaly 3r (4.12.) dcerkou v Polichrone. je tam fajne. k moru od ubytka dolu kopcom 2 min a na strede tej kratkej cesty krasne nove ihrisko,vysvietene aj po 22h tam diveli deti.kludna dedinka, par supermarketov, popri plazi dlha cesticka lemovana obchodikmi a restikami. herna s autickami na korunku a ine atrakcie pre deti.
26. lis 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli na Zakynthosu, hotel Tsilivi Beach a bylo to super, skvely more...asi tak 150m nez se dalo plavat, hotel primo na plazi, pekne bazeny...doporucuji
26. lis 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,kolko mala mia ked ste tam boli?
26. lis 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristi.My jsme byli také na ZAKYNTHOSU v Laganas,ale to jsem byla s kamarádkou ještě svobodná:grinning: Tam je to moc velký hluk...ale tsilivi jsem slyšela že je dobré,klidné místo:slight_smile:Tak že to mám potvrzené už po druhé...
27. lis 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my jsme byli v Nea Vrasně. je tam krasně,. Super prostředí pro děti přistup do moře skvěly.Za apartmanem bylo velke hřiště pro děti na plaži ruzne prolizačky. A LIDI UPLNĚ SKVĚLÍ. :grinning: :grinning: Je to takova pěkna zatoka.
18. led 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, vím, že je to u mě předčasné, ale chtěla bych se zeptat, s jak velkým miminkem jste takovou dovolenou např. v Řecku podnikli?
21. kvě 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my letíme v červnu na Rhodos do hotelu Doreta Beach-nebyla jste některá? Dcerce byl v dubnu rok. Loni byla švagrová na Zakynthosu s ročním synkem a dovolená prý super-užili si jí oni i malý :slight_smile:
22. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme s muzikom zatazeni na grecko...boli sme na krete,na zakythose,na Chalkidiki-nei pori,na Rhodose-Ixia...
mirka a do ktorej oblasti na Rhodose idete?my to tam dost ´doverne´ pozname,sme si pozicali jeep a prebrazdili pol ostrova... :wink:
Oblast faliraki,ixia,lindos...?Ixia,kde sme my boli,je veternejsia..burlive more
najkrajsi je lindos na juhu... :wink:
22. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,ak chcete grecko,kreta je pre mna number 1...my sme boli v herssonissos v hoteli eri beach...super,pekne prostredie,dovolenka vhodna pre rodinky s detmi,super strava,plaz...animacie... :wink:
22. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jasteri, ahooooj :wink:

Uz mame konecne dovcu zaplatenu, vybratu. Ideme do Nei Pori. Cize zasa sme ostali pri Olympskej riviere :wink:
22. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
my letos v říjnu letíme na Krétu, tak jsem zvědavá jak budeme spokojeni a jak to budu s Míšou zvládat(bude mít 13 měsíců).

Jinak-byli jsme i na Lefkádě, ale s malým mimčem nebo i dítětem bych jí asi nezvolila.
22. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
K té Lefkádě, nádherná, všechno bylo super, ale možná ji zopakujeme až bude Míša podstatně statší.
22. kvě 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
anjelik,my sme boli v nei pori,je tam krasne... :wink: my tento rok turecko-oblast side a hotel-iberotel serra palace... :wink:
22. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dá sa ist do Grecka aj autom? kolko je to km? baby, ktoré ste tam boli, hoddte neaké ceny zákl. potravín + pivko na terasovej restike a pod., dík
22. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fifa,da sa aj autom,jasne,ale to hruza cesta...jeden a pol dna strateny... :unamused:myvacsinou mame stravu zabezpecenu,ceny tak nesledujem,ale celkovo grecko lacne nie je...da sa prestravovat a oplati sa,ked si aj z domu zoberiete zasoby...sem-tam dokupite cosi,ale vecere v tavernickach sa daju,treba presondovat ceny... :wink:
22. kvě 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my stale chodievame do Chorvátska a tam je dost draho, len som to chcela porovnat
22. kvě 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fifa,to mas jedno,grecko je drahe...
22. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fifo, já bych řekla, že Řecko je dražší než Chorvatsko(ale byli jsme tam před 2 roky, tak třeba se to změnilo, ale nevěřím tomu).
22. kvě 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já fakt nemám představu, jak třeba probíhá dovolená s půlročním nebo 3/4 ročním miminkem? Je s vámi normálně ve stínu na pláži? Co když pláče? fakt nemám ještě představu, a celkem mě to zajímá. Budeme mít mimi v listopadu, takže příští léto bude mít asi 3/4 roku
22. kvě 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holly, prave proto jsme Miu nebrali, jeli jsme bez ni,...jednak by si to neuzila ani ona, a potazmo ani my..krasne jsme si oba odpocli, mala byla u tchynky, se setrrenkama a bratrankama, proste pohoda...bylo ji 7 mesicu. Letos uz ale pojede s nami
22. kvě 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to nevím, jestli bych jela bez mimíse, asi bych to nevydržela, no nevím. Myslím, že budu mít problém nechat ho s někým jiným pár hodin. No uvidím, je to asi předčasné říkat
22. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz nekomu verim, tak s tim problem nemam....neni se proc bat...kamoska byla ve stejny termin na dovce na Krete s miminem, vedro jak v prdeli a halvne byly zrovna ty pozary, takze pak jeste 2 dny jim odkladali let
22. kvě 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne že bych se o mimi bála, spíš by se mi hrozně stýskalo, prostě by se mi ho nechtělo nechávat samotného. To bych asi radši odložila tu dovču
22. kvě 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to vis,ze nam chybela, ale taky jsme chteli jet aspon na jednu dovolenou spolu sami - predtim jsme to nestihli
22. kvě 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo, to my už sami byli :grinning:
23. kvě 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 49
Tvůj příspěvek