• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

29. května 2017 
my sme boli minulú sezónu na Thassose. bolo tam super! jemnučký biely piesok. čisté pláže, čisté plytké more, a tepleeeeeeeeeeeeee :sunglasses: veľmi pekný ostrov, boli sme tam v sezone a nezdalo sa mi že by bol nejako "preľudnený" . taká pohodička , kľud, súkromie, ak chcete ticho nájdete si ho, ak chcete zábavu nájdete si ju tiež.
bola to rozhodne moja najkrajšia dovolenka :grinning:
13. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
medka29 • 1d • 3. jún 2008 o 08:49
Ahojte, chystame sa s malym synom do Grecka /Kos/ a chcela by som poprosit o nejake info, co sa tyka plienok a umeleho mlieka. Nechce sa mi brat osobitny kufor s plienkami a sunarami, preto sa chcem opytat kde sa daju zaobstarat take veci /lekarne alebo mieste obchodiky/.
Dakujem

nikuliq_ • 1d • 13. jún 2008 o 21:01
tak Um by som si rozhodne vzala.už len preto že je malý zvyknutý na istý druh a chuť. my sme boli v grécku síce na inom ostrove ale plienky tam bolo dostať bežne v každom druhom malom obchodíku. aj v takých "všetovarových" priamo pri plážach.takže plienky som mala len na cestu tam
15. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, boli ste niektorá v Kolymbii na Rodose, v hoteli Mikri Poli? chystáme sa tam v auguste. Čo je dobré pozrieť na Rodose? Máme dve baby 11 a 4 roky, čo je tam pre nich zaujímavé? Aké je to mestečko Kolymbia?
24. čer 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikuliq_, a kde konkrétně jste byli a s jakou cestovkou? Docela o tom letos uvažuju
24. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
medka, my jsme na Kosu byli. Kam přesně jedete? My byli v Marmari a tam teda je jen jeden větší supermarket a asi 3 minimarkety, nepamatuju si přesně, ale třeba lékárna ani jedna. Ale myslím, že v tom supermarketu určitě nějaký plínky měli, ale to UM nevim :confused: Jinak Kos je moc krásnej, tak si to tam užijte :slight_smile: jo a ještě, docela tam fouká, tak s tím počítat.
26. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a teď mě nejvíc láká Thassos, Lesbos, Kefalonie. O Thassosu jste psaly, že super. Doporučujute i s 6 měsíčním mimčem? Jak je to tam třeba s lékařskou péčí? Chtěla bych prostě nějakej klidnější ostrov, nepřeplněný pláže. Byly jste někdo na tom Lesbosu nebo Kefalonii? Díky :wink:
26. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. tak my sme boli v júni v Grécku na ostrove Rodos, stredisko Faliraki a hotel Evi a bolo tam vynikajúco a malá perfektne zvládala let aj pobyt pri mori a aj večerné prechádzky. Deti to zvládajú najlepšie, len sa nebojte a chodte. :slight_smile:
29. čer 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sofik, ako dlho trval let a cez akú cestovku ste boli? Malú neboleli ušká? Ani neplakala pri stúpaní alebo zosadaní? Mala sedadlo sama pre seba?
30. čer 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofik, jak jsi měla na té dovolené staré miminko? To je teda super, že to tak zvládala
1. črc 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se chystáme na Rhodos v srpnu, mám dotázek pro ty, co už byly - dají se tam koupit běžně jednorázové plínky v supermarketech nebo v těch jejich krámečkách? Docela se totiž děsím toho, kolik zabere balík plen místa...
12. črc 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pristi rok by jsme chteli vyrazit na dovcu i s prckem.termin mam v lednu,takze asi tak nejak prelom srpenúzari. ktery z ostrovu je v zari nejteplejsi?mate nejake zkusenosti s pobytem v zari?
13. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my jsme letos byli s 15 ti měsíční dcerkou na Rhodosu - super dovolená. Byli tam rodiny i s mladšími dětmi a dokonce i těhule. A co se týče letadla, malá většinu prospala nebo jsme jí zabavili - vůbec jí to nevadilo že přistáváme nebo vzlítáváme :slight_smile:
13. črc 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v jakem mesici jste tam byli? my by jsme to videli az tak na zari.male se ma narodit v lednu.
13. črc 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirko, a byli tam třeba i s půlročníma? A v pohodě? Díky :slight_smile:
13. črc 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirko a v jakym jste byli hotelu? A měli jste ALL? Fotky hezký :slight_smile: My jsme byli na Kypru, když bylo dceři taky 15 měsíců a bylo to super, zvládala to naprosto v pohodě, i výlety :slight_smile:
13. črc 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej, aj my ideme do Grecka...o tri tyzdne...uz tretikrat...to je moja srdcova zalezitost... :wink:
13. črc 2008 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam jedete Anjelinka? :slight_smile: Já taky Řecko miluju :wink:
13. črc 2008 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento rok Olympska riviera a Nei Pori. Idem tam uz druhykrat, je to tam super. Buduci rok by sme chceli Lefkadiu. :wink:
13. črc 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm :slight_smile: , tak si to krásně užijte :slight_smile:
13. črc 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem krasne. Vy ste uz po dovolenke? Alebo sa len chystate?
13. črc 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anjelinko na Lefkadě byli vloni naši a vrátili se nadšení. Taky jsme o ní uvažovali, ale s prckem a kočárkem jsme raději vybrali Rhodos. :wink:
14. črc 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se pripojuji s dotazem jak se koukate na cestovani s pulrocnim prckem?
14. črc 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
anjelinka, chystáme se. Chtěla bych nějaký klidnější ostrov nebo alespoň klidnější letovisko :slight_smile: Máte holky někdo nějaký tip :wink: ?
14. črc 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli sme kuk na Lefkade, agia Nikitas, tam sa dá aj s malým mimčom
14. črc 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a čo kos?
16. črc 2008 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že půlroční miminko je na cestování opravdu hodně malé, myslím, že tak 9-10 měsíční minimálně. Záleží určitě na konkrétním dítěti, pokud je v pohodě a zvládá nové prostředí, nemusel by to být problém, ale s některými dětmi se cestovat nedá ani po roce.
17. črc 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se vcera vratili z Rhodosu, byli jsme ve Faliraki. Projeli jsme ostrov krizem krazem, 12 dni u more bychom se fakt nudili. K videni je toho hodne, staci si koupit pruvodce a tam je to vse krasne popsane
17. črc 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kristi, ako malá zvládla let? v akvaparku ste neboli? chcela by som vedieť, či tam je veľa atrakcií pre deti. chystáme sa na Rhodos v auguste, ale ideme do Kolymbie, tade ste neprechádzali?
17. črc 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, byli jsme se v Kolymbii podivat, je to tam stejne jako vsude jinde. v aqua parku jsme nebyli, mala je jeste dost mala a ani bychom si to neuzili. V letadle byla super, strasne se ji to libilo
17. črc 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, a byli tam i s malinkýma dětma, třeba půlročníma :slight_smile: ?
17. črc 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek