Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

labell
22. črc 2009

A načnuté jídlo myslím že být může...měla jsem tyčinky a v poho..

tilly
22. črc 2009

my keď sme išli z grécka, tak sme pichli malému fľašu s džúsom do ruky, pil to rovno pred tou kontrolou a ani nemrkli, v pohode, ale kočka pred nami niesla kolu a kázali jej ju vyhodiť...

mobina
22. črc 2009

Holky moc díky 😉

mobina
22. črc 2009

Jo holky ještě jsem se chtěla zeptat s jak dlouhým letem počítat na Rhodos? Instrukce od CK ještě nemáme, tak sonduju dopředu. 😉

labell
22. črc 2009

mobi: řekla bych tak 2 hodiny a kousínek. My sme letěli na Krétu 2 hodiny 15 minut a ta je kousek jižněji 😉

mobina
22. črc 2009

Labellko tak to jsi mě potěšila. Počítala jsem spíš se třema a kousek 🙂

kristi
22. črc 2009

necely tri hodiny to byly

mobina
22. črc 2009

Kristi ty dvě a kousek se četly líp 😀

jabber
22. črc 2009

mobi - než se rozkoukáte a najíte, tak budete přistávat 😉 😀 🙂

mobina
23. črc 2009

Jabber to jo, kor když bude malej prudit a my kolem něj dělat opičky 😀 Ba ne, fakt jste mě holky dost uklidnily. Díky 🙂
Ještě jsem se chtěla zeptat. Koukala jsem na letový plán od naší CK a na ten Rhodos vetšina odletů byla až odpoledne 😕 Naivně jsem si myslela, že se poletí ráno, aby jsme se odpo mohli už šplouchat. Kdy jste letěli vy?

labell
23. črc 2009

mobi: původně to mělo být v 9.30, ale posunuli to na 20.30 😒 .

emogeon
23. črc 2009

labell to ste ale prisli o jeden den na dovce ? 😒
ci to posunuli let uz naspat ?

mobina
23. črc 2009

Labell 😕 No to je pěkný 😖 Jak to kompenzovali?

labell
23. črc 2009

emogeon: zpáteční neposunuli....
Přišli sme jakoby o noc, protože na hotelu jsme byli až kolem 4. Vím že sou na tom lidi i hůř. CK se obhajují tím, že první a poslední den nejsou určeny k rekreaci.. 😒
mobi: nějak..jen sme měli na pokoji v lednici večeři..

mobina
23. črc 2009

Holky tak mám další otázečku 😅 Jak je to s počtem zavazadel? Je to nějak omezeno? Může mít dítě vlastní tašku i když nemá placenou letenku? A co se váhy týče, zavazadlo do letadla může mít max 5 kg a kufr max 15? Chápu dobře, že může mít zavazadlo do letadla míň a o to víc klidně kufr?

labell
23. črc 2009

mobi: píšeš to dobře..ty kila, ale jelikož se každé zavazadlo váží jinde, tak ten zbytek chápeš špatně. Každopádně nějaké to kilo tolerují..kamoše dokone 10 kilo. Dítě nárok na zavazadlo nemá!!

kristi
23. črc 2009

mobi, zavazadlo do kabiny se nevazi, jen premeruje...musi mit dane rozmery.

Ondra narok na kufr nema

mobina
23. črc 2009

Holky, takže na můžeme mít max dva kufry? 😖

kristi
23. črc 2009

jj, ale ujistuju te, ze to staci.......teda jako muzes jich mit kolik chces, ale vazit mohou dohromady 40 kg.

jde o umeni zabalit to, co je potreba, my jezdime standartne s dvema kuframa, jeden ma 18 a druhy 15 kg vetsinou, a spoustu veci stejne nepotrebuju. V zari jedem na Kretu do vilky, a to bereme Mie jeji kufr plny hracek

labell
23. črc 2009

My měli jeden kufr na odbavení 17 druhej 16 a do letadla 5 a půl a a 6 kilo!!

mobina
23. črc 2009

To bude ještě sranda, to balení 😀 Díky za infošky 😉

mobina
24. črc 2009

Tak už nám přišel odletový plán. Letíme ve 13.00 a přistáváme v 16.45 😒 Takže nic extra. Koupačka neproběhne asi a hlavně bude dítě do letadla vyspaný, takže máme o zábavu postaráno 😅

luucia
24. črc 2009

Tak my se přesně před 14 dny vrátili ze Zakynthosu 😉

Zavazadla jsme měli 2, malá ještě neměla svoje sedadlo 😉 jedno mělo 25 a druhý 27kg a nikdo nadváhu neřešil 😉 oni docela koukaj na to, že máte dítě 😉

Letěli jsme ve 4 ráno, takže jsme v 1 vstávali 😝 malá nás překvapila a cestu zvládla líp jak my..od tý 1. nespala, celou dobu všechno sledovala a lítala po letišti 😉 v letadle byla taky hodná 😵 a usla až ve 14. hodin, když nás ubytovali 😅

jabber
25. črc 2009

mobi - tam je ještě časový posun 1 hodina, těch 16,45 je řeckého času 🙂 Na Rhodos je to 3 hod letu max 😉

mobina
25. črc 2009

Jab to je mi jasný, ale moře už stejně asi nebude. Ale což, pak na to máme ještě 10 dnů 😵

jabber
25. črc 2009

to asi nebude, no...i když jestli ho budete mít blízko a bude teploučko, tak proč byste se nemohli jít ještě vykoupat 😉 😵

kristi
26. črc 2009

to letite v krasnej cas, lepsi nez v noci

mobina
28. črc 2009

Tak nám šoupli odlet na 18.30. Na místě po 22. hodině 🙄 Celý den v pr...

labell
28. črc 2009

mobi: to je hodně podobné jak my s tím posunováním.
Jak daleko to pak máte ještě z letiště??

jabber
28. črc 2009

mobi 😖 Nechci strašit, ale ani to ještě nemusí bejt konečnej čas 😖 Nám se jednou stalo, že nám volali, když už jsme skoro vyráželi na letiště, že je zpoždění 6 hodin, že se letadlo někde zdrželo 🙄 Na letišti pak byla naštvaná spousta rodin, hlavně ty s dětmi, protože se jim nedovolali a oni tvrdli na letišti, děti unavený, protivný....no hrůza
tak snad už to je váš konečnej čas 😉