Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

kristi
18. črc 2008

jo, byli....to je mozna lepsi nez v tom veku, co mame my..jeste si vahrajou na dece nebo tak, nikam neutikaji a rodice je maji pod dohledem

luckahr
18. črc 2008

díky kristi, to ráda slyšim 🙂 . Mám z toho trochu obavy, ale jet chceme, tak to snad zvládneme 😉

kristi
18. črc 2008

s malym je to fakt pohoda 😉

acornika
21. črc 2008

Ahojík maminy, chtěly bychom na dovolenku také do Řecka, poradíte mi prosím nějaký super hotýlek pro rodinku s malým dítětem. Hodně se mi líbí Tsivili, je to tam hezké,ale mám srach s výběrem hotýlků. Chtěli bychom All Inclusiv nebo aspoň polopenzi, ale hlavně chceme aby byli pokoje čisté a trochu prostornější ( četla jsem že někde mají jen postel a strašně malé spršky ), dobré a rozmanitěší jídlo ( někde prý mají pořád to samé a nedostatek ovoce) a čistou pláž pokuď možnu co nejblíže s pozvolným vstupem do moře. Moc děkuji za případné tipy. Všem přeji jinak krásnou dovču.

luckahr
21. črc 2008

no, přidávám se k Aco, taky prosím o nějaký dobrý tip 🙂 Aco a kdy se chystáte? Mně by se ten Zakynthos taky líbil 🙂

luckahr
21. črc 2008

kristi, super fotky, byli jste myslim na Rhodosu, hotel Collosos Beach, viď 🙂 ? Byli jste spokojený? Já pořád hledám a hledám 🙂

luckahr
24. črc 2008

http://www.blue-style.cz/2008/hotel.php?id_hot=...

holky, nebyli jste někdo v tomhle hotelu nebo někdo z Vašeho okolí? Budu ráda za každou informaci 😉 recenze jsou dobrý, ale zjišťuju dál 😉

kristi
25. črc 2008

ja neivm, bych si vybrala s prckem asi jinej ostrov. Na Rhodosu neni tak hezkej pisek atd. Zakynthos byl pro decka lepsi

luckahr
25. črc 2008

a kde jste byli na Zakynthosi?

kristi
25. črc 2008

v Tsilivi, hotel Tsilivi beach, Blue style ho ma v nabidce

luckahr
25. črc 2008

hele teď na něj zrovna koukám, má samý dobrý recenze 🙂 , akorát mě štvou s tou dětskou cenou jen do 7 let........ 😒 A byli jste spokojený?

kristi
25. črc 2008

tam jsme byli spokojeny, az na jidlo....to byla PP, snidane ok, a vecere malej vyber, chutove ale dobre. My jsme ale fakt prozrany a gurmani, nam jen tak neco nechutna, takze jsme chodili furt nekam ven

luckahr
25. črc 2008

ok, díky

titi3312
25. črc 2008

zdravím všetky mamičky, chcela by som sa vás spýtať, ako ste riešili stravovanie vašich detičiek? máme dievčatko, ktoré má len 1 rok a asi by nemohla jesť menu, ktoré ponúkajú v hoteli - teda zvlásť ak sú večere servírované a nie formou bufetu. takže teraz sa neviem rozhodnúť, či ísť do hotela, alebo do štúdia, kde sa dá čo to uvariť, alebo nakúpiť pre ňu hotovú stravu.

coxa
26. črc 2008

Lucko my do něj jedeme 14.8., takže pak můžu poreferovat, jestli to ještě bude stačit. 😉

coxa
26. črc 2008

Kristi když jste projížděli ostrov, tak jste měli půjčené auto i s dětskou sedačkou? Dá se půjčit běžně?

kristi
28. črc 2008

Coxa, ano sedacka zadarmo, maji snad ve vsech pujcovnach 🙂

kacabaja
13. srp 2008

Zdravím,

chtěla jsem se zeptat...nebyl už náhodou někdo v Řecku s Charisem (CK Charis)? Je to cestovka z Ostravy. Jak jste byli spokojeni?

Děkuji za všechny názory.

zanetka82
13. srp 2008

ahoj.
S CHarisem jsme nebyli ale byly jsme s Nikolas tour, a perfektní příští rok jedeme znovu. Doufam že budete spokojeni. 😉

kacabaja
13. srp 2008

Žanet, díky 🙂 . Na Nikolase jsem taky koukala, ale asi už mají všechno vyprodané. 😒

lennyna
9. zář 2008

Ahoj holky, nebyla jste některá s prckem na Korfu, hotelová studia Bruskos? Nebo alespoň přímo na Korfu? Máte nějaké reference, doporučení, rady....děkuju! 🙂

stalida
13. zář 2008

ahoj lennyny, my sme boli so synom ked mal 3 roky na Korfu, ale v stredisku Acharavi. Bola to velmi pekna dovolenka, my sme uorednostnili vlastne stravovanie (bud som ja v apartmane nieco pripravila, alebo sme boli v restike-kvoli tomu ze malky je alergik).....vsetťko bolo ok, pozvolny vstuo do mora,akurat sa vyzbroj repelentom, pretoze je tam straaaasne vela komarov (v noci sa nedalo ist na plaz). Inaj je tam velmi vlhky vzduch, co sa odporuca hlavne alergikom a mozem povedat ze v nasom pripade to asi aj trocha zabralo, maly nebol dost dlhu dobu po navrate chory.....
tak stastnu cestu, ak sa royhodnes pre tento ostrov, inac pozicali sme si auto a asi polku ostrova poydlz mora sme presli a je fakt velmi pekny.... 🙂 🙂 🙂

tilly
14. zář 2008

kočky, my sme boli na kréte, stredisko gouves, je tam nádherné akvárko a hotel marina beach je super, aj super animácie pre deti 😉

theresa
15. dub 2009

ahoj holky, chystáme se taky na dovču do Řecka, stejně jako všichni tu hledáme něco fajn pro dítě, zatím máme vybrané toto: http://www.akvila.cz/recko/kos/lambi/hotel-blue...
Chceme jet v září, to malýmu bude 13 měsíců, brali jste sebou na dovolenou nějaké jídlo pro dítě? Jako třeba kaši, přesnídávky, mlíčko?

matru
28. dub 2009

Ahoj holky 🙂
chtěla jsem se zeptat, zda někdo z vás nebyl s dětmi na ostrově Karpathos.My letíme 12.6. malé bude 13 měsíců, takže jsem se chtěla zeptat, zda se tam dají koupit plenky a dětská jídla, jedeme na 11 dnů, takže se mi toho nechce tolik vozit.Ten ostrov je opravdu maličký, tak mám trochu obavu, abych tam vše sehnala.Naštěstí stále kojíme, takže mlíčko je vyřešené. Díky moc 😵

tilly
29. dub 2009

theresa, matru všetko tam určite majú 😉 hippky, aj mliečka, aj pampersky 😉
teda aspoň ja, čo som videla na kréte, tam mali všetko v každom minimarkete, na karpatose neviem, ale na kose bude všetko určite a ani na tom karpatose nebudú 100 rokov za opicami 😉

matru
29. dub 2009

Tilly na Krétě mají všechno, to vím, Heraklion je město, ale ten Karpathos je opravdu trpasličí ostrov, ale taky tam mají mimina, takl snad vše seženeme, něco si pro jistotu vezmu 😉

tilly
29. dub 2009

ja myslím, že v tých ich minimarketoch je všetko...

lenka132
30. dub 2009

Ahoj holky, tak my byli na Krétě a bezvadný, moc hezký, ale pak ještě na Peloponesu a tam se mi vůbec nelíbilo...

tilly
30. dub 2009

kde na kréte...