• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hotel Blue Laggon v Řecku. Máte s ním zkušenosti?

30. září 2009 
jinak závidim že to máš ještě před sebou, já bych tam letěla hnedka znovu
to jídlo, pití, bazén..... prostě luxus a veget
ještě k tomu jídlu, na večeři jsou tam 3 restaurace, mythos (neboli řecká) tam sme byli jen jednou, ta se nám zdála nejslabší, BBQ tam se může v kraťasech, tam se především grilovalo - do těchto dvou je nutné se objednat a potom tam je hlavní, kam se musí v dlouhých kalhotech, tolerovali i džíny a tam se dělají tematické věčery, mě měli mexický - kde byli různý nachos buritos ... a hlavně krevety a ty byly super, pak italský - tak tam hlavně sýry, šunky, pršut.... a nejlepší byl asi čínský kdy bylo sushi a kluci ujížděli na kachně
a ty dorty no mňam mňam........
prostě se máte na co těšit
8. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi to tak kráásně napsala, že už se vážně těším. Jenom bych měla uuž začít pomalu balit. Zatím jenom peru a žehlím, jenže to je u nás každodenní činnost. A auto jste si tedy půjčili v hotelu a tam byla i autosedačka?
8. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
měli jsme to přes delegáta sice je to dražší ale pro nás jistější a měli jsme tam i autosedačku za příplatek 5 euro
8. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jak bylo? jak se líbilo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj iveticko, přileteli jsme minulý páte, bylo to suuuuper. Ideální dovolená pro rodinu s malým dítětem. Ubytovaní jsme byli v bloku 5000, hned naproti dětskému bazénu, pro nás výborná poloha všude kousek. Využili jsme 3x minigolf, tam se malému líbilo moc, polozil si tam po kolenách a mi jsme v klidu zahráli i dvakrát a odpočli si. Auto jsme si také půjčili. Večer jsme chodili do Medusy na dětsou show, ta se malému neuvěřitelně líbila. Jedinné co nebylo moc ideální tak vlny v moři, ale na pláži si malý taky užil dost, hlavně v písku.
30. zář 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek