Hotel Blue Laggon v Řecku. Máte s ním zkušenosti?

cacorka_andrejka
18. čer 2009

Chtěli bychom letos v první polovině v záři do Řecka konkrétně hotel Blue Lagoon,máte s ním někdo zkušenosti? nebo jaký jiný hotel doporučite na ostrově Kos?Děkuji za nápady.

iveticka
8. zář 2009

jinak závidim že to máš ještě před sebou, já bych tam letěla hnedka znovu
to jídlo, pití, bazén..... prostě luxus a veget
ještě k tomu jídlu, na večeři jsou tam 3 restaurace, mythos (neboli řecká) tam sme byli jen jednou, ta se nám zdála nejslabší, BBQ tam se může v kraťasech, tam se především grilovalo - do těchto dvou je nutné se objednat a potom tam je hlavní, kam se musí v dlouhých kalhotech, tolerovali i džíny a tam se dělají tematické věčery, mě měli mexický - kde byli různý nachos buritos ... a hlavně krevety a ty byly super, pak italský - tak tam hlavně sýry, šunky, pršut.... a nejlepší byl asi čínský kdy bylo sushi a kluci ujížděli na kachně
a ty dorty no mňam mňam........
prostě se máte na co těšit

theresa
8. zář 2009

Ty jsi to tak kráásně napsala, že už se vážně těším. Jenom bych měla uuž začít pomalu balit. Zatím jenom peru a žehlím, jenže to je u nás každodenní činnost. A auto jste si tedy půjčili v hotelu a tam byla i autosedačka?

iveticka
8. zář 2009

měli jsme to přes delegáta sice je to dražší ale pro nás jistější a měli jsme tam i autosedačku za příplatek 5 euro

iveticka
29. zář 2009

holky tak jak bylo? jak se líbilo? 😅 😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉

theresa
30. zář 2009

ahoj iveticko, přileteli jsme minulý páte, bylo to suuuuper. Ideální dovolená pro rodinu s malým dítětem. Ubytovaní jsme byli v bloku 5000, hned naproti dětskému bazénu, pro nás výborná poloha všude kousek. Využili jsme 3x minigolf, tam se malému líbilo moc, polozil si tam po kolenách a mi jsme v klidu zahráli i dvakrát a odpočli si. Auto jsme si také půjčili. Večer jsme chodili do Medusy na dětsou show, ta se malému neuvěřitelně líbila. Jedinné co nebylo moc ideální tak vlny v moři, ale na pláži si malý taky užil dost, hlavně v písku.