Kam letos letíte k moři? Řešíte bezpečnost?

slegr71
11. kvě 2016

Kam letos letíte k moři? A řešite bezpečnost kvůli terorismu? Pojedeme letos do Chorvatska autem. Ale manžel přišel s tím, že našel pěkné zájezdy do Bulharska.

madoxka
12. kvě 2016

@slegr71 Ahojky. My jezdíme do HR už několik let. Nyní jsme dva roky nebyly a letos se chystáme opět. Myslím si, že tam bude celkem nacvakáno. No musím říct, že mám taky trošku obavy. Pokud by se nějak výrazně změnila politická nebo jiná situace, tak nejdeme 🙂

1nelinka
12. kvě 2016

@slegr71 my se rozhodli ze letos nepoletime ale jedeme autem do chorvatska..v chorvatsku jsem nikdy nebyla a nasla jsem krasny hotel s bufetovou polopenzi tak uz se moc tesime..🙂 vim ze nebezpeci ciha vsude ale nemusime zbytecne riskovat

sonaxoxo
12. kvě 2016

Letos nikam nejedeme kvůli stavbě a mimi, a právě kvůli nebezpečí bych taky nikam nejela. To radši budu sedět doma na zahradě 🙂 .

g_m
12. kvě 2016

@sonaxoxo
@slegr71 Kvůli nebezpečí z terorismu může člověk sedět doma na zadku celý život. Je to primárně mediální masáž, které až moc lidí důvěřuje... Já bych se nebála klasických destinací. Vynechala bych Turecko, Egypt apod. ale to jsou stejně místa, která mě nelákají, takže je mi to jedno ;) Ale abych stresovala z Itálie kvůli jedné a ještě k tomu nepotvrzené zprávě mi přijde postavené na hlavu.

pusolamy
12. kvě 2016

ja myslim ze je to uplne jedno, egypt nebo velky meder na slovensku - tam se ted taky střílelo 😉 takze ja bych se nebala ani egypta, byli jsme tam loni a byl tam naprosty klid

slegr71
autor
12. kvě 2016

@g_m No mně právě přijde, že všude to s informacemi moc přehánějí. Jako s uprchlikama na Řeckých ostrovech. Pak slyšíš od lidi, co tam jeli na dovolenou, že to není pravda. Jinak do Turecka jsem byla už třikrát a ted bych tam neletěla . Ale Bulharsko mi přijde dobry.

slegr71
autor
12. kvě 2016

@pusolamy No na jednu stranu. Ono je všude něco. To bychom museli byt pořád doma a nechodit ani ven, aby nás něco ne přejelo

ivett25
16. kvě 2016

@1nelinka Můžu se zeptat, do jakého hotelu se chystáte? Dopravu máte vlastní?

1nelinka
16. kvě 2016

@ivett25 ahoj jedeme autem a jedeme sem do hotelu s polopenzi.. http://www.booking.com/hotel/hr/punta.cs.html?a...

katullaa
16. čer 2016

Letím v srpnu s rok a půl starou dcerkou do Egypta 🙂. Tahle mediální masáž se nás naštěstí netýká 🙂, aspoň jsou ty dovči za pár šlupek, když se lidi bojí :D

tulikiss
16. čer 2016

my letos poletime na Maltu, loni sem Spanelsko vybrala ja tak letos byla rada na manzelovi.

nuninove
16. čer 2016

syn leti s nasima a neteri na stejne misto jako loni a to na Kypr

urtica
16. čer 2016

Řešíme a navíc máme rádi českou přírodu, takže Benecko a Krkonoše 🙂

ivett25
16. čer 2016

@nuninove Kam letíte na Kypr? Je to tam bezpečné? My právě letos slavíme s manželem 10 let od svatby a na Kypru jsme byli na svatebce. Tak by se mi líbilo tam vrátit, ale celkem se bojím.

nuninove
16. čer 2016

@ivett25 byli v Salamis Bay Conti a letos jedou na to same misto...Clovek by se musel bat uplne vsude..Tady myslim ze to neni tak hrozne..sice je to kousek od Turecka ale preci jenoum je to ostruvek mimo