Kam na hory s dvouletým dítětem?

eviknovaku
3. led 2016

Ahoj, rádi bychom vyrazili s dvouletým synem na české hory. Nemáte prosím nějaký tip na ubytování (Jizerky, Krkonoše), kde by to bylo vhodné pro děti? Předem moc děkuji, Eva

kathyxkathy
4. led 2016

Penzion Permonik. My tam byli s detmi uz 4x. V zime i v lete. Dobre vari, vse prizpusobeno detem. Viz.recenze na Googlu...

myskin
4. led 2016

@eviknovaku vím že to je asi profláknutý, ale v létě jsme byli v penzionu Šnek na Benecku a už jsme si zamluvili termín na příští léto. Pro děti ideální. Jak ubytování, tak herna v penzionu a okolí penzionu plné herních prvků pro děti, grilování,...Nevaří, v každém apartmánu je kuchyňka. My jsme nevařili, pouze si chystali snídaně, svačiny a občas večeři. Chodili jsme na obědy a někdy i na večeře, po okolí je toho spousta a děti to bavilo chodit do restaurací. Některé maminky vařili, ale pro mě to není dovolená opět trávit čas v kuchyni. Akorát to chce si zajistit termín včas, jeden rok jsme zaváhali a pak se to rychle zaplnilo, takže příště jsme si zamluvili termín na léto už v prosinci.

shine2015
4. led 2016

Napada me Bedrichov ve Spindlu. V budove je vyziti jak pro deti - soft play area i kdyz mala, ale hlavne bazen pro decka i pro dospele, kuzelky,kino, wellnes...

eviknovaku
autor
5. led 2016

Moc dekuji za tipy,mrknu na to a snad budou mit nekde volno.

ilona87
5. led 2016

My byli loni v penzionu Rusalka v Malé Úpě a spokojenost. Ještě jsme byli v penzionu Rak na Lipně a taky super.

michaela_2
5. led 2016

@eviknovaku Slunečná louka na Lipně

http://www.slunecnalouka.cz/

Byli jsme tam loni, tehdy s 3letou dcerou a ročním synem, spokojeni jsme byli maximálně 🙂. Hotel má pokoje, kde se člověk z terasy dostane přímo na sjezdovku. Je tam místo na sáňkování, v restauraci je velký dětský koutek.
Je kam vyrazit na procházku s kočárkem a celkově to na Lipně docela ,,žije'' v lyžařské sezóně, takže člověk se tam zabaví i když nelyžuje a je tam s mrňousem.
My se tam letos chystáme zase 🙂.

suzina08
6. led 2016

Já také doporučuji Lipno. My byli také na Lipně ale v apartmánech. Každopádně obecně je to na Lipně super v tom, že se dá jít na procházku, i na boby se tam dá najít kopeček, takže super 🙂

oregonka
6. led 2016

Kdybys měla zájem jet na Lipno, tak tam máme velký apartmán k pronájmu, kousíček od sjezdovky. Pro info mi můžeš napsat do IP.

luciamala1979
12. led 2016

Jizerky, hotelpeklo.cz, jistota v létě i v zimě. Bylo tam super

wendak
31. bře 2016

@kathyxkathy ahoj prosím tě můžeš mi poslat odkaz do osobní pošty? Nějak nemohu nalézt :(
děkujiii

markeeta83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz