• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár do letadla - dítě nad 2 roky, máte zkušenost?

28. března 2014 
Mate nekde zkusenost s kocarem pro dite nad 2 roky (tj. s vlastnim sedadlem)?
Letime s wizz air a na strankach zminuji kocary jen pro deti do dvou let :confounded:

Vezmou nam ho do letadla zdarma jako pro mladsi deti nebo je potreba ho odevzdat jako jedno ze zavazadel?

Diky
28. bře 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím wizz air, ale měli jsme s sebou kočár 3 x na dovolené a to vždy se sedadlem pro dítě (platili jsme ho, i když neměla 2 roky) a 1 x měla přes 2 roky a nikdy s kočárem nebyl problém (máme klasický sporťák). Vždy jsme ho vzali až k nástupu do letadla, tam ho odevzdali a zase nám ho vrátili při přistání. Jediná podmínka byla, že musí jít složit... Nikdo nikdy neřešil věk.
Ale pokud máš pochybnosti, tak jim zavolej...
28. bře 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Leteli jsme s kocarem po druhych narozkach 3x a bez problemu (Travel, Wizz a CSA) ;)
28. bře 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vozíme s easyjet dvojkočárek easy walker duo a vždy bez problemů....dá se teda složit....ale nikdy jsme za neho neplatili

známí letěli s wizz a taky bez problemu aniž by platili.....
napiš jim dotaz a nebo zavolej, ale problém by být neměl....
28. bře 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČSA, Travel Service, Lufthansa, Alitalia - bez problémů :wink: Nelétáme teda s kočárem, ale máme golfky, mám na ně tašku do letadla, s tou byl teda jednou problém u Alitalie, ale nakonec jsme si to vysvětlili a nemusela jsem golfky vyndavat :sweat_smile:
28. bře 2014 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechapu souvislost kocarku nad 2 roky a sedadla. Kocarek je vzdy zdarma bez ohledu na vek, muzes si ho nechat odbavit nebo predat az u letadla. Zalezi co ti vic vyhovuje a to si vyberes. Dite do 2 let je brany jako infant bez naroku na sedadlo, muze byt odbaveno jako dite nad 2 roky pri zaplaceni sedadla nebo se nechava sedadlo volne pri nizke obsazenosti letu, ale to uz zalezi na odbavujicim..
28. bře 2014 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek