Kočár vhodný do letadla

maminkafe
23. kvě 2019

Ahoj,prosim muzete mi poradit jaky kocar vzit do letadla?Quinny extra zapp a jeste nejaky skladny?Dcerka ma 28mes..Mame nositko ale to nam uz nevyhovuje na celodenni vyuziti a chceme vzit i kocar aby se mohla v kocarku vyspat,popripade vyuzit na vecerni toulky.Doma mame velke jane a quinny speedi to tahat nechceme...tak uvitam rady co osvedcilo vam.Popripade muzeme si ten malej kocar vzit jako prirucni zavazadlo?A
A prosim

sies
23. kvě 2019

@maminkafe kočárek golfky jsou možné vzít s tim, že před vstupem dovnitř letadla Ti je pozemní personál vezme, složí a naloží do karga

radecka1
23. kvě 2019

Jakékoliv golfky, spíš starší, abys o ně neměla zbytečně strach, když se náhodou někde bouchnou. Nástup jak je psáno výše, při výstupu někde kočárek zase připraví hned k letadlu a někde se musí vyzvednout jako zavazadlo. Myslím, že žádný kočár nesložíš do rozměrů příručního zavazadla.

86mirka
23. kvě 2019

Bravame velký kočár Patron T3, v letadle nikdy problém nebyl. Skladame ho před vstupem do letadla a po výstupu nám ho hned dají. Doporucuji velké kola, pokud letite tam, kde bude písek. My letame do Recka a bez problémů jezdime i po pláži.

ah1234
23. kvě 2019

@radecka1 zlozis Yoyo kocarek.. na letiskach ho vidi clovek casto

Ale je nezmysel kupovat novy kocak, ktory bude moct ist na palubu ako prirucne zavazadlo, ten Yoyo napriklad je strasne drahy na to, ze je to taka "hovadina". My lietame normalne s Joie Crosster, chcem mat poriadny kocik na terenu na cestach a nie nieco, co sa mi po ceste rozpadne. Normalne mozes byt s kocikom na letisku a potom ho len odovzdas pri vstupe do lietadla 🙂 len ho musis ist odcheckovat normalne, na to netreba zabudat

fatal_error
23. kvě 2019

Valco snap 4, porizovali jsme do letadla a nelitujeme. je lehky a krasne skladny, pro dite se da dat temer do vodorovna.

radecka1
23. kvě 2019

@ah1234 Díky, to neznám. Já už kočárek nebudu potřebovat, ale třeba se ta informace bude někdy hodit.

zelenaesmolda
23. kvě 2019

@maminkafe
litam pomerne casto a nekupovala jsem extra sportak do letadla,litam normalne se svym sportakem,litam sama bez pritele a zvladam to v pohodde.podle me je to kravina protoze kocar stejne odevzdas u letadla a u letadla ho zase na 99% letist dostanes zpatky.

zelenaesmolda
23. kvě 2019

@ah1234
jak kdy a jak kde.letela jsem tedka s ryanair a nalepku na kocar mi dali az na gate 🙂

ah1234
23. kvě 2019

@zelenaesmolda je to mozne, s nimi nelietame 🙂 ale radsej by som sa asi aspon opytala alebo to dopredu zistila na strankach..

badyr
23. kvě 2019

@maminkafe Cam Compass, ten si můžeš vzít přímo dovnitř. Osobně jsem teda ještě nezkoušela, ale ve spoustě diskuzích jsem vyčetla, že maminky ho měly přímo v letadle. ( To samé u Cam Cubo, jen ten je oproti Compassu taková "hrkačka")