Koupání miminka (3m) v moři. Oplachovaly jste pak čistou vodou?

ondruchovat
5. zář 2019

Maminky , když jste koupaly miminka , třeba i větší, v moři , oplachovaly jste pak čistou vodou ? Možná to je dlouhý dotaz ale jedeme k moři poprvé s miminkem . Děkuji

barulina
5. zář 2019

Tak ja bych hlavne nejela s tak malym miminkem takovou dalku, pokud u more nebydlite. A ano i ted oplachuji sebe i dceru

ondruchovat
autor
5. zář 2019

@barulina děkuji za odpověď k tazanemu dotazu

barulina
5. zář 2019

@ondruchovat nemas za co. Jen bych to opravdu zvazila

barulina
5. zář 2019

Podotykam ze nejsem zntwxh poprdwnych rodicu co si mysli, ze dite musi byt ce skleniku. A 5 dninponporodu ( a ze to byl porod s komplikacemi) jsem jela pryc, ale jen na uzemi cr.

vikinkav
5. zář 2019

My dnes odjizdime do Chorvatska a Italie, male budou na dovolene 4 mesice, budu ji koupat v mori pokud nebude protestovat 😄 a nasledne osprchuju az dorazime na ubytovani

vikinkav
5. zář 2019

A kdybych na to mela koule a penize, vezmu deti klidne nekam dal, ale bude muset stacit Evropa 😊

ondruchovat
autor
5. zář 2019

@barulina my cestujeme víceméně od narození , jsme aktivní rodiče a dcera je sikovna , vše prizpusobujeme jí a je to ok ..všichni nejsme na stejně vlně cestování

@vikinkav dobre děkuji , my pro teď Chorvatsko ,ale pak určitě dále 🙂 držím palce!!

ah1234
5. zář 2019

My sme ho hned neoplachovali, az trebars po 2-3 hodinach. Od mala som bola vedena k tomu, ze je fajn nechat si tu morsku vodu na sebe.. netusim ci je to spravne z nejakeho "lekarskeho hladiska", ale celkom to mne aj malemu pomaha na atopak 🙂 za mna je to asi jedno

Inak tiez cestujeme s malym od mala, nenechaj sa odradit,-

vikinkav
5. zář 2019

@barulina a co te tedy vede k teto (navic nevyzadane) rade? Proc?

ondruchovat
autor
5. zář 2019

@ah1234 ano , jsem stejného názoru !

darinka84
5. zář 2019

@ondruchovat také cestujeme a,, taháme,, malou všude možně. Od moře jsem neoplachovala, až večer jsme šli společně do sprchy.

barulina
5. zář 2019

@ondruchovat no my cestujeme taky celkem casto a i zahranici, ale jak pises pro em jentoto velmi brzy. A aktovninrodiice jsou into co nejezdi k moori ;) tak si to hezky uzijte

barulina
5. zář 2019

@vikinkav sice nejsi zakladatelka, tak nevim proc se zajimas, ale kdyz uz tak aspon cti poradne. Zadne rady nedavam, pouze jsem napsala svuj nazor, ktery nikomu nevnucuji ;)

vikinkav
5. zář 2019

@barulina ano a ja se ptala proc doporucujes nejet k mori. Mela jsem dojem ze za tim neco zasadniho bude, ale asi ne...

zvedavec2
5. zář 2019

Byli jsme ted s 4m. Nikdy jsem neoplachovala. Az vecer normalne vykoupala, jako doma. Jednou usla pred koupanim, vydovadena a taky se nic nestalo. Ocividne ji to nebylo prijemne, naopak. More milovala, kdyz jsem ji brala ven nebo chtela z plaze odejit protestovala. Takze ja doporucuji. ma ted kuzi jako mininko, predtim sem tam lozisko ekzemu. Stastnou cestu 😉

barulina
5. zář 2019

@vikinkav ne ane nedoporucuju, at si kazdy dela co chce. Na otazku jsen zakladatelce odpovedela jak to delame my a je jsem sindovolila napsat zw na me je to brzy prestoze neoatrim mezi uzkostlive rodice

pink_unicorn
5. zář 2019

Já bych teda taky nejela, i když se nikdo neptá 😀 Myslím, že to pro miminko musí být nepříjemné, ta cesta, to vedro.... Ale kdybych jela, tak bych se určitě slané vody nebála, naopak.

sell1
5. zář 2019

My jsme byli poprvé letadlem u more, kdyz synovi byli 4 mesice a rozhodne cesta byla lepší, než teď kdyz je starší. Cestu prospal a bylo to celkove úžasný. Od more pak umýt pod sprchou 🙂

makronka222
5. zář 2019

Vsude jsou sprchy na plazich, tak umyt chvili po koupani

ah1234
5. zář 2019

@sell1 my sme tiez leteli prvykrat ked mal syn 4 mesiace a bolo to teda o dost lepsie jak v 10 mesiacoch.

sell1
5. zář 2019

@ah1234 jo, přesně 😁 jak už vic vnímají, tak je nic dlouho nebavi.

chumlee71
5. zář 2019

@ondruchovat zrovna teď jsme u moře a neoplachujeme, normálně se vykoupe až večer jako my. Sice má už rok a půl ,ale stejně jsme to dělali i minulý rok 😉

zelenaesmolda
5. zář 2019

@ondruchovat
ja bych asi rekla,ze to zalezi jake je more.
V chorvatsku kdyz jsme se neosprchovali tak sla uplne citit ta sul na kuzi ale v Bulharsku tak slane more neni...

teeerez
5. zář 2019

Stejne jako u sebe - po kazdem koupani ne, ale odpoledne jak jsme prisli z plaze tak sprcha + poradne promazani

zvedavec2
5. zář 2019

...nebylo neprijemne... Tam melo byt. Jakoze to more ji bylo prijemne, sul ocividne nevadila, snad pochopeno z kontextu.

martaskaaa
5. zář 2019

Kamarádka letěla s 2-3mesicni dcerou na Floridu na měsíc... a v pohodě. My teď bylo v Chorvatsku,malému teda už bylo v té době 10mesicu. Moře se mu líbilo, hlavně kameny na pláži 😆😆😆

lenidlo1
5. zář 2019

Kdyz jsme byli s dcerou poprve u more,mela pet mesicu.Je prosincova..A klidne bych jela i driv. Sprchovala jsem ji taky jen po obede pred spanim a potom az vecer. Teplo ji nevadilo a urcite bylo u more lepe nez v rozpalenem meste.

pabka
5. zář 2019

U moře jsme byli poprvé když bylo dceri 4,5 měsíce, moc jsme si to vsichni užili, malou jsme koupali v moři dost, neoplachovali, až večer normalne koupel / sprcha.
Byla v kočárku, na dece, čerstvý vzduch, moře, já zas nevidím důvod proč by ne.

zelenaesmolda
5. zář 2019

@makronka222
vsude fakt sprchy na plazich nejsou,vetsinou jsou tam,kde je more hodne slane,treba v Chorvatsku protoze tam by ses bez sprchy uskrabala...

dor
5. zář 2019

Vždyť mořská voda je hrozně zdravá, sprcha večer postačí určitě...