Letní dovolená v Čechách s děckem. Kam?

luccinkav
23. lis 2007

Ahoj maminky.Prosím poraďte nějakou pěknou dovolenou cenově dostupnou u rybníčka,přehrady tady v Čechách .Děkuji 😉

makyna12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
power700
29. dub 2010

Holky, můžete nám doporučit nějaký pěkný penzion vhodný pro děti? Asi nejlépe jih nebo západ Čech.Nekuřácké prostředí. Stačil by i kratší pobyt, nemusí to být 7 dní. Díky moc. 🙂

power700
3. kvě 2010

nikdo nic nemáte? 🙂

petruna110
16. kvě 2010

Ahoj,
Vřele doporučuju tenhle výlet: Firmanazazitky
Sama jsem ho absolvovala a byla jsem více než spokojená. Firma je spolehlivá, takže člověk nemusí mít strach, myslím, že letos zkusím zase něco z jejich nabídky. Není nad výlet do přírody, pryč z města 🙂

mkr
17. kvě 2010

ahoj, my teď pojedem na víkend do Liberce do UKA, tak dám vědět, jestli se nezhoršili, doufám, že budu opět spokojená

brusinka.pusinka
17. kvě 2010

nám se líbí tady a tento pensionek má i veškeré vybyvení pro děti od narození 😉
Penzionuhradku tecka cz

blanka.k
22. kvě 2010

@brusinka.pusinka
To vypadá hodně dobře (dle fotek) a ta cena mi přijde taky skvělá, nevíš, jeslti je v okolí třeba možnost nějakých masáží, vířivka, atd? 😉 Přímo v tom hotelu asi nic takového není, že? Na Vran.přehradu jsem jezdila jako dítě na chatu, co si tak pamatuju, tak přímo Vranov asi není moc dělaný na kolečkové brusle, co? 😉 Právě hledáme nějaký hotel (min.3*) na Jižní Moravě, ideálně lázně, nějaké stezky na kočárkování a bruslení, zatím jsme koukali na Luhačovice a Lednici, ale toto vypadá mooooc hezky.

brusinka.pusinka
24. kvě 2010

Blani je to penzionek a poblíž je určo nějaký bazén s těmito služby a jinak máš malého prďolku tak bych spíše doporučila ty Luhačovice jsou tam fajn procházky a i v okolí se dá parádně zabavit , je tam přehrada a v uherském hradišti je supr aqupark 😉 a dá se pokud máte auto objezdit okolí města a udělat si supr výletíky 😉

blanka.k
24. kvě 2010

@brusinka.pusinka
Díky za tip, chci toho mít víc v záloze, protože chceme jet v září, ale podle toho jak toho bude mít muž hodně v práci, takže takový last minute, tak radši mít víc variant 😉 tak třeba letos ty Luhačovice a až malej bude větší, tak si udělat s M. sami romantiku ve Vranově 😀

brusinka.pusinka
24. kvě 2010

@ Blani jojo je to lepší a v luhačovicích se Vám s mimčem bude líbit 😉

gabik76
10. čer 2010

ahoj,sháním levné ubytko v praze nebo okolí...s dětmi 1 a 9let 😉nejlíp s bazénem,dět.hřištěm...děkuji za tipy😉

tyli
14. čer 2010

ahojte,
toto leto chceme ísť na dovolenku do Prahy s dva a pol ročným synom. Prosím poraďte ktorá lokalita je lepšia. Praha10, Donská ulica, alebo Praha 5, Karlštejnská ulica? nevieme sa rozhodnúť. Chceme robiť každý deň výlety ako ZOO, Aquapalace, Morský svet, centrum....... poteší ma aj ak mi napíšete pozitíva a negatíva týchto lokalít. ďakujem 🙂

xkacatkox
17. čer 2010

holčinky,potřebovala bych poradit, kam na dovču s 7mm mimčem, aby se tam dalo chodit krásně na procházky s kočárkem, kolo u nás ještě letos nehrozí, místo je nám celkem buřt, hlavně at máme kam chodit po okolí a dělat výlety

gabou
17. čer 2010

čau holky..my jsme byli, když bylo dcerce kolem 8měsíců tady: Sikluvmlyn a byli jsme mooc spokojení 😉 půjčili nám i postýlku, dětská židlička u jídla byla taky..dělali jsme výlety na hrad Zubštejn a na Pernštejn, pak sám Šikland byl super..byli jsme jen na 4dny a úplně to stačilo 😉 nejsem si jistá, ale pondělky tam nebývá žádná šou, jinak je to každý den..to je potřeba ale ověřit 😉

gabou
17. čer 2010

ještě kukněte na: Peknyden.cz

cila0
3. zář 2010

Ahoj, v Siklově mlýně jsem byla s malým taky. A velice se nám tam líbilo. Byla to pro nás všechny opravdu zábavná dovča. Dá se zde najít ubytování vhodné i pro mimča a prgram s jim taky bude líbit. Za sebe, nebo spiš za nás můžu doporučit.
PS: nemáte nčjaký tip, kde bychom mohli strávit podobně akční dovču?
Díky za každý tip.

beruska2x
3. zář 2010

Hajenka.cz

byla jsem tam 2x na tyden bez ditete jeste 🙂 ale jsou tam na ne skvele zarizeni, dobre vari, krasne prostredi u lesa a vody, klid... fakt doporucuji..

zdeniii
4. zář 2010

Ahojky, my se právě vrátili z dovči v Jizerských horách. bylo to tam super a můžu doporučit penzion UKO, už tu byl někde zminovaný, podle toho jsem také vybrala kam jet 🙂 A opravdu trefa do černého!!! Je tam spousta možností na procházky - zpevněné cesty určené pro vozíčkáře a vůbec parádní vylety... tkaž určo pojedeme zase!!!

danina1
7. zář 2010

Ahoj, o penzionu UKO jsem taky slyšela, a Jizerka mam rada. Super, že jsi mi osvěžila pamět. Urcitě se tam podívám 🙂

kamcaa
7. zář 2010

V Jizerských Horách jsem byla s manželem a dětmi v Albrechticích v letě v penzionu Permon. Moc pěkné prostředí a také před penzionem dětské hřistě. Parádní dovolená.

blana1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cila0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkahouska
30. zář 2010

Ahoj.
Byli jsme letos na dovče v Českém Ráji. Perfektní penzion je Agáta ve vesničce Žďár u Turnova.
Super vybavení pro děti - venkovní hřiště,vnitřní herna,krytý bazén,trampolka,nové pokojíky a kuchyňka.
Na to jaké maj vybavení jsou za slušnou cenu.

Lenka

alischkar
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
carlos_one
27. pro 2010

Ahoj, čekněte Snehurka tecka eu, je to v Žacléři, v Krkonoších.
Teď jsme tam nedávno byli. Mladá se parádně vyřádila na malé zahrádce, kde byla kupa sněhu.
Sjezdovka je tři minuty jízdy autem.

Carlos

andelka
7. bře 2011

Nemáte někdo tip na menší hotýlek nebo penzion vhodný pro děti? Malému bude v létě přes rok, nejlíp bychom chtěli přímo do Jeseníku.

mamkamarketa
7. bře 2011

@andelka neni to jesenik,ale SUPER Hotelpeklo.cz

andelka
7. bře 2011

My potřebujem něco, kam se dá za slušnou dobu dojet z Ostravy vlakem, takže Jeseníky nebo Beskydy. Ale dík, třeba někdy později 🙂 vypadá to parádně 😵

kathule
9. bře 2011

My jedem letos na Strmilov, známí tam byli loni a prej úplně super, hlavně pro děti prý takže berem ty naše caparty a 1. týden v červenci je náš 🙂

hanicka002
17. bře 2011

My letos frčíme do kempu Bucek,minulý rok jsme byli v kempu Frymburk u Lipna,kde bylo moc krásně. Mrkněte na Topcamping.cz ,třeba se Vám něco zalíbí 🙂