Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
31. led 2013

@lauraa ahoj holky, koukám, že se to tu pěkně rozjíždí.Jak už jsem psala, tak mi jezdíme přes českou cestovku. U nás by to ale asi neproško 🙂 , protože delegátka se u nás aspoň jednou týdně staví, jestli něco nepotřebujeme.A nebo nám třeba přinese takový ten katalog se slevama atd...Je pravda, že většinou si sedneme na terase, ale asi bych si netroufla tam jet ve víc lidech než je povoleno 😉

marulu
31. led 2013

@anastazka , moc děkuji za tip na cestovku, už jsem to projížděla a mají tam pěkné nabídky, dokonce bych řekla, že skoro levnější než italské agentury, což mě trochu zaráží.

anastazka
1. únor 2013

@marulu mě ty ceny taky překvapily, ale jak říkám, před lety jsme s touto CK byli, vše bylo úplně v pořádku, i tady na diskuzi jsem se dočetla, že tuto cestovku znají, tak snad nenaletím?

beasi
1. únor 2013

Ahojte!Ja som našla v tej CK ten istý apartmán, do ktorého ideme tento rok ale o 100e drahší,než máme cez it.agenturu.

sorciera24
1. únor 2013

@beasi aj ja som porovnavala ten Ludor...ale su tam cca. o 100 EUR vyssie ceny za tie iste apartmany ako ponukaju it. agentury.....

beasi
1. únor 2013

Ideme do Bibione,ale pozerala som aj na Caorle,či by sme neskúsili aj niekde inde,ale zvíťazilo BIbione.

maartinkaa
1. únor 2013

no....popozerala som si ponuky, a velmi ma oslovili kempy, a tie ich mobildomy, alebo co to je 😀 teraz uz len najst ten naj,,,hlavne potrebujem umorit tu moju havad 😀 , a to v kempe myslim dokazem 😀 paci sa mi, ze su tam bazeny, restiky, animacie, a dokonca aj co sa sportu tyka, tam najdeme toho dost........takze kto ste boli v nejakom kempe v lignane, alebo v bibione, tak sem s tym!!!!

petusko
1. únor 2013

ahojte, nebol niekto v Residence Panfilo v Caorle? A skúsenosť s rezerváciou priamo cez Lampo. it? vlani sme boli cez italieonline, ale tam nás "riešili" v Lampo, tak terza pozerám priamo cez nich a ceny sú neporovnateľne nižšie., nie je tam nejaký háčik? 😕

sorciera24
1. únor 2013

@petusko lampo. it je uz dlhorocna overena agentura..my sme cez nu boli dokonca asi 15 rokov dozadu 🙂 ...priamo cez tie agentury konkretne to proste vychadza najlacnejsie....(a s tou rezidenciou aj skusensoti nemam...)

limoncino
1. únor 2013

@petusko určite nie, my sme cez nich tiež boli predminulý rok, úplná spokojnosť, majú dlhoročné skúsenosti, rpacuje tam aj Češka, Michaela Mikulínová sa volá.

petusko
1. únor 2013

@sorciera24
@limoncino dakujem, mám sto chutí to hned teraz zabookovať 😅 tento rok sme nechceli do IT, ale skor do HR práve kvoli cenám za app😝 ale oproti minulému roku vychádza takto ubytovanie o vyše 200€ menej, čiže porovnateľne s Chorv. 😕
viem, že Lampo je tam na každom kroku, sú rozdelení na rozne farby (nezistila som prečo 😀 ), my sme sa hlásili u červenej Lampo, bola tam aj češka, takže spokojnosť úplná 🙂

no pozisťujeme ešte a možno aj tento rok sa vydáme smer Caorle 🙂

limoncino
1. únor 2013

@petusko na Lido del Sole? 🙂 tam chodievame my. 😉

petusko
1. únor 2013

@limoncino vlani sme boli v Altanei a teraz pozeráme priamo Caorle.
ale uvidíme ešte, ideme dve rodiny, tak sa musíme dohodnúť 🙂

limoncino
1. únor 2013

@petusko jaj počkaj, ty o Caorle a ja o Bibione 😀 😀 do Caorle chodievame na výlety, do starej časti, okúpeme sa, skočíme na večeru a na Bibione 🙂

lauraa
1. únor 2013

@petusko lampo.it odporucam..... zatial nesklamali......

marulu
1. únor 2013

@beasi
@sorciera24
Můžu se vás zeptat přes jakou italskou agenturu jste si objednávaly? Já projížděla Lampo.it a nejlevnější ubytování mi tam vyjelo za 406 Euro bez plážového servisu. Byl to apartmán v Lido del Sole, v Bibione Spiaggia bylo všechno dražší. Ale možná je to i tím, že hledám studio, těch je celkem málo, většinou nabízejí spíš větší apartmány.
Ještě bych se ráda zeptala jestli nemáte někdo zkušenost s ubytováním v Lido del Sole, vím, že to tam je klidnější, ale jsou tam nějaké obchody, restaurace, jaká je pláž a jaká dostupnost do Spiaggia? Byla jsem v Bibione naposledy před 17 lety, takže si to už nepamatuju úplně přesně a hlavně, za tu dobu se tam toho asi hodně změnilo. 🙂 Díky za odpovědi.

sorciera24
1. únor 2013

@marulu my sme boli v Lignane cez agenziu abitarre

lauraa
2. únor 2013

@marulu a kedy chcete ist?

beasi
2. únor 2013

marulu@my ideme cez etgroup a predtým sme boli cez MC.Objednávame si typ C.V Lido del Sole sme neboli,iba Spiaggia a Pineda.

luciakubista
2. únor 2013

@marulu my sme boli v bibione v lido del sole- pred dvomi rokmi, cez agenturu lampo
myslim, ze ubytko mas za super cenu, my sme platili asi 700 e, ale hned na plazi s vyhladom na more
lido del sole je kludnejsie a do spiaggia sa dostanete pesky asi za 10-15 min

limoncino
2. únor 2013

@marulu ahoj, my chodíme len na Sole. Je tam kľud, ticho. Je tam všetko, čo potrebuješ, obchody, reštaurácie,rýchle občerstvenie, herne pre deti, lekáreň, internet. Na Spiaggiu chodievame autom, zaparkujeme pred lunaparkom a potom sa prejdeme, chodievali sme aj pešo, ale to už potom nemáš síl si poloziť po promenáde. Ale myslím, že tam jazdia aj autobusy, nemám skúsenosti. my sme ubytovaní vždy tak, že to máme na pláž pešo tak 5 minút.
Neviem, na akej ulici presne budeš, až to budeš vedieť, ozvi sa mi, rada poradím, čo máš blízko 🙂

limoncino
2. únor 2013

nejaké fotky
v tomto komplexe sme raz bývali: villaggio Alemagna a pohľad z pláže na okolité hotely.

marulu
2. únor 2013

@lauraa chtěli bysme nejspíš poslední týden v červnu nebo první v červenci
@sorciera24 , @beasi moc díky za ty agentury, podívám se, co nabízí 🙂
@luciakubista , @limoncino moc děkuju za odpovědi a fotky, teď se taky spíš přikláním k lido del sole, když to tak chválíte, tak až se rozhodneme pro nějaké ubytko, dám vědět, i když nám to ještě asi bude nějakou dobu trvat, než něco objednáme, zatím prohlížíme a zvažujeme 🙂

limoncino
2. únor 2013

@marulu nie je zač, myslím, že rozhodnutie ísť na Sole ľutovať nebudeš. ozvi sa, ak budeš potebovať, nehanbi sa, rada poradím, či ubytovanie nemáte na rušnejšej ulici, alebo veľa krát sa stane, že nesedí vzdialenosť od mora atď.

mart.s.
3. únor 2013

@limoncino tak to já mám daleko radši Bibione Spiaggia 🙂

mart.s.
3. únor 2013

@limoncino ale- jak se tak dívám na ty tvoje fotky- už bych tam nejraději byla. A je mi teď celkem jedno kde. I když- mám kamaráda, který bydlí v Lignanu . A posílal mi dnes fotky. Zatím tedy nic moc. Taky jsou tam všichni v bundách 😀

skybaby
3. únor 2013

Ahojte boli ste niekto alebo sa chystáte do Grado??? Našla som tu príspevky o grade z 2009 ... Nemá nikto aktuálne info? My sme boli 2010 v caorle, 2011 lignano a teraz sme si vybrali grado 😉

anastazka
4. únor 2013

Tak my nakonec asi Bibione Spiaggia, Delle Terme. Znáte?

luckyhoney
4. únor 2013

Prosím Vás, máte někdo zkušenosti s tímto ubytkem.. či s Caorle? Jak tam vypadají pláže? Bibione nasadilo laťku vysoko.
http://www.ludor.sk/dovolenka-taliansko/caorle-...

evly
4. únor 2013

my byli tak 3x přes tuto agenturu - http://www.agenziamc.com/cs je přímo v Bibione a vždy spokojenost, levnější ceny než přes naše cestovky a naši tam pak byli ještě asi 3x sami přes ně a taky super, vystřídali myslím všechny části Bibi a různé apartmány. Zálohy jsme většinou řešili právě tak únor-duben. Vždy jsme chtěli být kousek od moře, což jejich nabídka splňuje. Jenom jsme se teda museli dopravit sami, autem nebo mamčina kamarádka si zaplatí vždy cestu u nějaké naší cestovky, které tam také většinou jezdí tak, že v sobotu ráno přijedete do města. Z hlavy si tak pamatuju, že naši (někdy s nimi i já) bydleli v Cormoran, Lero, Aurora, Casaschiera a pak ještě něco.