Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

martinabre
21. čer 2011

Ahoj holky, chtěla bych se taky na něco zeptat, sice jedeme do Bibione s přítele asi po páté a já osobně tak po desáté 🙂 , ale ještě jsme nešli pěšky do Lignana /líný dítě, líný chlap/, prý je tam nějaký chodník nebo co? Letos bych se chtěla jít projít, nevíte kterou stranou tam přijdeme, teda co je tam nejblíž od Bibione? Byla jsem tam asi 3x autem, jenom projížděla a v aqua a Guliverlandii, jinak jenom vím že je to velké městečko.

mart.s.
21. čer 2011

@martinabre tak to ti nepomůžu, já jsem tam pěšky nikdy nebyla. A kudy by to mělo být? Podle mě bys to stejně musela obcházet po silnici, protože mezi Bibione a Lignano je řeka Tagliamento. Takže se tam musíš dostat podle mě přes nějaký most.

martinabre
21. čer 2011

No to přesně nevím, myslím že nám říkali někde směrem na ZOO? Ale to nevím jistě, už je to dost dlouho. No zkusím se poptat, jedeme přes cestovku.

csillia
21. čer 2011

@mart.s. No tak to je super!!! Len ten domček nevyšiel... práve mi napísali, že je už obsadený :( Dlho sme váhali... nevadí, vyberieme niečo iné...

mart.s.
21. čer 2011

@csillia tak to mě mrzí. To je právě ten problém, ty malé domečky jsou vždy obsazené jako první.

mart.s.
21. čer 2011

@martinabre a vyjedete autobusem? Jestli se máte objevit u Zoo, tak tam vede silnice. To je pravda. Já to neodhadnu, ale podle mě je to tam 5 - 6 km.

csillia
21. čer 2011

@mart.s. Minulý týždeň bol ešte voľný.... 😢 Mala som ho hneď rezervovať... len sa mi nepáčilo, že tam nie sú fotky z interieru...

mart.s.
21. čer 2011

@csillia to je pravda, já když jsem to hledala, tak jsem taky našla jen jednu fotku zvenčí. No co naděláš. Uvidíš, že ještě něco hezkého objevíš 😉 .

csillia
21. čer 2011

@mart.s. hihi, tak to dúfam... Mne je to jedno, len už POĎME 😀

mart.s.
21. čer 2011

@csillia taky bych už jela. Ty poslední dny mi vůbec neutíkají. 😉

martinabre
21. čer 2011

@mart.s. No letos jedem autobusem. Byli jsme několikrát i autem, ale můj chlap pracuje do večera před odjezdem a vstává ráno ve tři a jezdí právě autem, tak je rád že si odpočine a náš malý s autobusem taky nemá problém, je mu 6. ale jel už ve 2 a v pohodě.
Tak třeba je přemluvím na procházku 😝 Asi zatajím ty kilometry...
Marti, co jinak třeba ještě děláte v Bibione mimo Lunaparku a tak?

mart.s.
21. čer 2011

@martinabre no my protože jsme tam autem, tek už cestou se budeme zastavovat u Lago di Predil. Je to takové krásné jezero kousek od Tarvisia , potom děláme výlet do Dolomitů a letos jedeme do Jesola, protože tam je výstava hadů atd.. a mají tam pětimetrového krokodýla - a moji kluci bez něj nemůžou žít 😀 .
A přímo v Bibione- tam je taky slálá výstava hadů, takže tam musíme. Loni jsme ji absolvovali 4x 😀 . Potom sebou bereme rakety na tenis, a ponajmeme si tam kurt, jo a nesmím zapomenout na pirátskou loď. Ta nás taky určitě nemine. www.jollyroger.it Ta určitě stojí za vidění. Je to asi hodinová plavba po moři, s piráty , děti tam soutěží , popíjejí colu a dostanou tam malý dáreček. 😉

martinabre
21. čer 2011

@mart.s. Ta pirátská loď vypadá že vyplouvá z Benátek?
Tak na hady jsme zatím nebyli, jednou jsme se chystali když půl dne pršelo, ale přestalo a malého přestali zajímat i hadi... On se jinak zabaví super, ale ať mám nějakou novinku.

certica
21. čer 2011

@mart.s. marti, prosim ta, kedy je v jesolo ta vystava hadov?

zuzinr
21. čer 2011

@skybaby ahoj a kde idete? Ty tiez chodis aj do oktobroviek 2011, ze? My ideme tiez v piatok v noci aby sme tam rano v sobotu boli a najma nech deti cestu radsej prespia, tiez som zvedava ze kedy sa budeme moct ubytovat. My ideme do Lignana

sorciera24
21. čer 2011

@zuzinr ahoj, my ideme v piatok vecer, a rano budeme v liganane....ale ideme cez cestovku a povedali nam, ze okolo 11stej ans uz mozu prednoste ubytovat....tak som rada, lebo maly cez obed spi...tak to stihneme 😉

zuzinr
21. čer 2011

@csillia http://www.accuweather.com/sk/it/veneto/bibione... skus pozriet ked pojdes dole na stranku da sa pozriet aj ten nasledujuci tyzden

zuzinr
21. čer 2011

@sorciera24 jej tak to mate dobre, mi ideme cez IT cestovku, zatial nam povedali ze okolo 14.30, ale uvidime na mieste ako to bude. A kde budete ubytovany?

sorciera24
21. čer 2011

@zuzinr my vo vile Renza, ale ideme prvykrat...tak netusim ani kde to je,len podla mapy 😉
ja pozeram pocasie tu: http://www.meteoprog.sk/sk/weather/LidodiJesolo/

zuzinr
21. čer 2011

ja som sa este chcela spytat ako to funguje s tym plazovym servisom? to pridem na plaz a mozem sa zlozit a oni pridu za mnou alebo musim ja niekde ist a si to najprv zaplatit? Ked si to zaplatim na viac dni tak som stale na tom istom mieste alebo sa to da aj menit? A neviete cca ake su asi poplatky?

skybaby
21. čer 2011

@zuzinr ahoj no ja to v tych oktobrovkach dost flakam a celkovo teraz kona, lebo sme stale vonku 😉 my asi ako jedni z mala v tejto diskusii ideme do caorle, mame cez slovensku cestovku nejaky apartman, vraj priamo na plazi, no ved uvidime, tiez vyrazame v piatok po polnoci, teda uz v sobotu rano ...

ako program mame zatial len aquapark v caorle a inak sa asi len budeme valat na plazi 😀
som bola dnes na poradni a dr.ma strasil ze sa nemam velmi opalovat a ziadne vodne sporty a mam mat so sebou magnezium

baby v tom caorle je nejaky lunapark alebo kde najblizsie?

zuzinr
21. čer 2011

@skybaby no to aj mne hovoril doki, ze na cestu aby som si zobrala magnezko aspon pre istotu, normalne to neberiem a tiez nie moc na slnku, no a vodne sporty tak to asi momentalne s tym bruchom nehrozi 🙂 V caorle bol moj brat a chvalil si. No my mame toho na plane teda vela ani neviem ci to vsetko postihame 🙂

skybaby
21. čer 2011

@zuzinr tak daj este nejaky tip na program 😉

zuzinr
21. čer 2011

@skybaby no my chceme ist do Benatok, potom vylet lodou na Muslickovy ostrov (ci ako sa to vola) no a priamo v Lignane je kopu zabavnych parkov, Gulliverlandia, aquapark, Zoo, ParcoJunior, no ale vsetko urcite nestihame ☹

skybaby
21. čer 2011

@zuzinr hm ja mam pocit ze v tom caorle je len ten aquapark, ale veddo lignana alebo lido to asi bude len na skok, tak este nieco vymyslime

sorciera24
21. čer 2011

@skybaby ja som bola sice v CAorle uz davno, ale hned vedla toho aquaparku bol aj lunapark....

werumka
21. čer 2011

@zuzinr Na pláži jsou slunečníky s lehátky seřazené do sektorů a u nich je kabinka (stánek), kde se plážový servis kupuje. Nejvýhodnější je cena za celý pobyt, na jeden den se to nevyplatí. Nejdražší je první a druhá řada u moře, pak už jsou slunečníky levnější. Objednáte si tam, oni vám přiřadí konkreétní číslo slunečníku a u toho pak budete celou dobu. Je dobré tam jít v sobotu co nejdřív, protože to je výměnný den a pro plážový servis si tam půjdou všichni nově příchozí, tak ať máte výběr z dobrých míst 🙂

mart.s.
21. čer 2011

@martinabre ne ta pirátská loď připlouvá normálně k Bibione Spiaggia . Ne úplně ke břehu. Ke břehu většinou připluje čun, tam vás naložej a odvezou na loď.

skybaby
21. čer 2011

@sorciera24 o to by bolo super 😉

@werumka a toto je veru tiež dobrá info, ďakujeme 😉