Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Přespání na cestě do Chorvatska, máte tip?

petule12
2. únor 2014

Ahoj, máte někdo tip na přespání po cestě do Chorvatska? Děkuji

lucieandrlova
3. únor 2014

My jsme přespali na cestě na Benátskou riviéru ve Východním Tyrolsku. Je to poslední kousek Rakouska a pak už je Itálie. Byli jsme tam 3 dny, abychom se trochu zrekreovali a pak pokračovali dál. Tak pokud jezdíte přes Rakousko, tak bych zvolila nějaký apartmán.
Jednou jsme taky využili CK Color travel. Zajistili nám tranzitní ubytování u Benátek (ale to jsme pokračovali do Itálie). Určitě mají ubytování v různých zemích...

petule12
autor
11. únor 2014

tak jsme nakonec použili server booking.com a můžu teda zatím doporučit, uvidíme co pak hotel 😉

snupik
1. únor 2016

Taky bych ráda nějaký tip, moc díky!

marulu
1. únor 2016

My jsme již párkrát spali tady http://www.gell.at. Není to tedy přímo u dálnice, musí se vyjet do hor, ale na cestě to je příjemná změna. A je to na úrovni tunelů Tauerntunnel a Katschbergtunnel, kde se platí mýto, takže ještě ušetříme 🙂.

mythologist
1. únor 2016

Ahoj, jeli jsme 10/2015 přes Rakousko (Viden, Graz, Klagenfurt, Villach) a dali jsme stop na tri noci ve slovinskem Bledu na farme rodiny Mulejovych (mulej-bled.com). Housenkovi bylo 15m a silel radosti: kravy, telatka, kocky, pes, kachny, kone, TRAKTOR!!!, .... 🙂

pamal
1. únor 2016

@snupik Před dvěma lety jsme také přespávali, s tehdy dvouletým synem. Neměli jsme nic domluveno, prostě jsme po šesté večer sjeli z dálnice a zastavili u prvního hotelu - cca do pěti kilometrů od sjezdu. Cena byla přijatelná, volno měli. Takže bych se toho nebála. A jinak booking.com jsme využili na zpáteční cestě při přespání u Plitvických jezer a fungovalo to bez problémů.

snupik
1. únor 2016

Mobilem díky,nechci nic drahého...právě...jinak bychom jeli nonstop a to se mi s malou nechce...

Sem začni psát odpověď...

Odešli