Rodinná dovolená s dětmi u moře

vendulka
17. únor 2016

Ahojte holky, ženy, maminky....

Letos by děti rády na dovolenou k moři letecky, já jsem pro 🙂 už mě to cestování autem moc nebaví.Touto diskuzí bych ráda,aby jste sem vkládaly své zkušenosti a dovolené kde jste byly, třeba i bez dětí.Nejlépe i s odkazy na hotel....vůbec nevím kam vyrazit, jediné co vím, tak se ani mně ani manželovi nechce do Řecka.
Poradíte s výběrem? 🙂

petradova
2. kvě 2016

@tublatanka měli jsme výhled na moře, za náma lesy a kopce, ale přímo horami bych to nenazvala 😅 . Hotel jsme měli luxusní, poloha přímo na pláži s bazény, ale co se týče procházek...pěšky se dá dojít přímo po pláži do města Obzor (náš hotel byl na samém okraji oblasti Obzor, přímo do města to bylo dva kilometry). Co se týče města samotného, to mě tedy moc nenadchlo, mám pocit, že se tam zastavil čas. Bylo tam docela mrtvo. Ale vzhledem k tomu, co náš hotel nabízel, jsme z toho moc zklamaní nebyli, protože jsme našli využití přímo v hotelu ., který nabízel výlety do Nessebaru apod. (tam jsme ale už byli předtím)

tublatanka
2. kvě 2016

Děkuji,také máme bazény,zase moc nemusím to živé centrum,tak doufám,že se dětem moře bude líbit a vyjde pocasi

petradova
2. kvě 2016

@tublatanka tak živého centra se opravdu bát nemusíš🙂. Nevím jestli budete přímo v Obzoru nebo jako my-kousek od něj-, nicméně procházky po pláži a sbírání mušlí děti moc bavilo a počasí jsme měli ukázkové, jen jeden den byla bouřka a strašně pršelo, ale odpoledne už zase nádherně🙂. . A v Obzoru bylo nejčistší moře co jsem kdy zažila (po Chorvatsku).

tublatanka
3. kvě 2016

Právě ta dlouhá písečná pláž, pozvolný vstup,na to se těšíme, budeme spíš už ve městě, tak doufám, že se nám tam bude líbit..přeji pěknou dovolenou,užijte si ji..

petradova
3. kvě 2016

@tublatanka Děkuji a přeji jen krásné dovolenkové zážitky!!! 😵

macih
21. led 2017

Dobry vecer, jakou lokalitu v Alpach jste nakonec vybrali? My kazdorocne jezdime s detma do Italie, letos bychom rádi stravili tyden v Alpach a pak to more. Hledam vhodne misto v Alpach, mozna kola, mozna turistika. Dekuji

paulovak
21. led 2017

se synem 16 měsíců ( září 2015) jsme byli v Bulharsku - Primorsko. Minulý rok nikde díky nástupu do práce a nyní to asi bude až prosinec - Kanárské ostrovy. Jinak jako dítě jsem jezdila v létě Caorle ( Itálie) a v zimě Kanárské ostrovy a nebo březen/duben Tunis/ Djerba.