Špindlerův Mlýn a okolí - kam vyrazit s dětmi?

pessi
4. srp 2016

Ahoj, nemá někdo prosím dobrý tip, kam vyrazit s dětmi 6 a 9 let ve Špindlu tak, aby to děcka bez potíží zvládly? Nebo co by stálo v okolí Špindlu za podívanou? Budu určitě ráda i za recenze restaurací. Děkuji za rady. 🙂

andysek2512
4. srp 2016

@pessi já vám můžu dát tak maximálně recenze na restaurace - chodili jsme k medvědovi, v bognerovi mají výbornou pizzu a zákusky🙂 ve Vrchlabí doporučuji na náměstí Botta cafe - výborné vaří🙂

andysek2512
4. srp 2016

@pessi jinak se tam dá jít na bobovku, půjčit si koloběžky.....

pessi
autor
4. srp 2016

Děkuji a ve Srubu pod Medvědínem jste byli @andysek2512 ?

andysek2512
4. srp 2016

@pessi ty jo... Myslis přímo u lanovky jak se nasedá?

blahova_andrea
4. srp 2016

my byli ubytování v penzionu borůvka a tam se dětem moc líbilo, mají tam hernu. rozhodně doporučuji bobovou dráhu. bomba pro děti i dospělé 😉 jestli máte auto, tak vyražte na sněžku, navštívit krkonoše a vynechat sněžku je hřích 😅 pokud tam budete v létě a bude teplo (my tam byli při 35st 😅), tak bylo bomba osvěžení brouzdání se v řece. jsme vláčkomilové, takže nesměla chybět vyhlídková jízda vláčkem...

popelucha
4. srp 2016

Vyražte lanovkou na Medvědín a odtud se dá na Labskou boudu a Pramen Labe (na ten se dá ještě přes Mísečky a Zlaté návrší, tam jede kyvadlovka). Hezký výlet je i na Špindlerovku - opět lze ze Špindlu využít kyvadlovky. Ze Špindlu je myslím zelená trasa vedoucí na Výrovku, kde jsou krásné rozhledy na Kotelní jámy a dále se po asfaltu pokračuje až na Luční boudu a zde je přes Úpskou rašelinu na dosah Sněžka.
Dále výstup na Kozí hřbety, Mužské a Ženské kameny, možností je spousta ;)

blahova_andrea
4. srp 2016

jj, také jsme šli ze špindlu okruh lesem na labskou přehradu a po druhé straně zpět do špindlu. hezká delší procházka. ale ušel to i tříletý kluk.

messias
4. srp 2016

Bobova draha ve Spindlu, ale nevim kde presne to je. Ja tam vyrustala a chodili jsme tenkrat v kopcich az do Polska podel Labe, hned bych jela 🙂

pessi
autor
4. srp 2016

Holky, byla jsem ve Špindlu před 3mi lety jen s manželem a dali jsme si Kozí hřbety, ale šli jsme to ve strašném parnu, ta tůra za to stála, ale naše děti by to asi nevydupaly. Ta restaurace u Medvěda je asi super, nevíte někdo, jaké tam mají ceny a zda např.vaří i polední menu? Děkuji všem za spoustu tipů, které mi jsou velmi užitečné. Krásné léto holky 🙂

andysek2512
4. srp 2016

@pessi vím že tam vařili polední menu, ale už je to pár let co jsem byla ve spindlu... A ceny tam mají v pohodě....

anehap
4. srp 2016

Holky a zkoušely Aquacentrum ve Špindlu, stojí to tam za to? Myslím hlavně pro děti 😉

anehap
4. srp 2016

@blahova_andrea my máme být u té přehrady ubytovaní, je to penzion na samotě....dívala jsem se, že je tam půjčovna loděk, nemáte vyzkoušené? 😉

moudivlacek
4. srp 2016

@anehap my byli a uprimne za ty penize nic moc, proste horske stredisko, pokud si dobre pamatuju, byla dost chlorovana voda, uplne me pak tekly oci 😒

anehap
4. srp 2016

@moudivlacek nooo, to jsi mě moc nepotěšila, na to jsme tam holky nalákaly 😅 Asi to jednou riskneme....u té přehrady se asi nedá nikde koupat, že?

blahova_andrea
4. srp 2016

@anehap my tam byli sice v létě, ale ne na koupačku. lodičky teda vyzkoušené nemáme, předem jsme o nich nevěděli a přeci jen dceři nebyl ani rok, měli jsme kočár...takže pak na rychlovku jsme to neřešili. mě zaujalo slaňování přehrady. ale fakt jsme byli spíš na procházkách. chlazení v horku zajistila řeka. brouzdali jsme se tam se synem, když malá spala na břehu a bylo to skvělé! skládali jsme tam kamínky, dělali si z nich vláčky a jezdili mezi zapuštěnými kameny...nějaké aquaparky apod. šly mimo nás 🙂

anehap
4. srp 2016

@blahova_andrea super, to vypadá dobře! Snad bude na brouzdání počasí 🙂

martulakova
8. srp 2016

Když se podíváš na stranky pensionu:www.facebok.com/pensionbystrenka mají zde dobre nápady kam na výlety i s detma. Co podniknout co je v okolí.. vrele doporučuji i super rodinný pension za super ceny

lca180
9. srp 2016
lca180
9. srp 2016

Výlety lanovkou na Medvědín a na Svatýho Petra: 1.foto Medvědín 2.Sv.Petr 3.Sv.Petr